Karty charakterystyki produktu

Karty Charakterystyki (SDS) zawierają informacje o substancji lub mieszaninie do zastosowania w zarządzaniu chemicznym w miejscu pracy. Nie wszystkie karty charakterystyki Nalco Water i Ecolab są dostępne online. 

Informujemy o zmianie numerów alarmowych w Europie, ważnych od 1 lipca 2017. Na naszych kartach charakterystyki stare numery bedą systematycznie zastępowane nowymi. Tymczasem w sytuacjach awaryjnych (niezamierzone wypadki, takie jak wyciek chemiczny, incydent transportowy lub niezamierzone narażenie chemiczne), zadzwoń do właściwych lokalnych służb alarmowych. W celu uzyskania ogólnych informacji o SDS, naszych produktach lub usługach prosimy o kontakt z naszym Zespołem Obsługi Klienta pod numerem +48 122616140.

Karty charakterystyki Ecolab SDS/MSDS​​​​​​​

Karty charakterystyki (SDS) Ecolab dla wszystkich krajów są dostępne online. Odwiedź portal Ecolab SDS / MSDS, aby znaleźć te karty charakterystyki Ecolab SDS / MSDS.

Nalco Water SDS/MSDS

Karty charakterystyki Nalco Water nie są dostępne online. Poniże łącze umożliwi wysłanie prośby o kartę charakterystyki SDS/MSDS do obsługi klienta Nalco Water.​​​​​​​