Hotels550

Hotele

Zapewnimy wszechobecny blask

Od piwnicy aż po dach — i do każdego pomieszczenia między nimi — oferujemy usługi i rozwiązania zaprojektowane po to, aby nieruchomość klienta zapewniała zadowolenie gości i wydajność operacyjną. Chodzi o zagwarantowanie efektów wszędzie tam, gdzie się to liczy — od satysfakcji gości po zastosowane rozwiązania i wykorzystaną wiedzę.

Dbaj o satysfakcję gości i osiągnij swoje cele w zakresie zrównoważonego rozwoju dzięki naszym programom, które utrzymują higieniczną czystość, a także zapewniają świeże powietrze w pomieszczeniach, komfortowe temperatury w pokojach i krystalicznie czystą wodę.

Galeria wideo

Rozwiązania Ecolab dla hoteli
Satysfakcja gości ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia sukcesu. Od wejścia do lobby Państwa goście mają wysokie wymagania dotyczące swojego pobytu. Od piwnicy aż po dach — i na całym świecie — Ecolab pomaga poprawić poziom zadowolenia klientów, oferując kompleksowe rozwiązania.
DP Hotels Testimonial for Ecolab Partnership

Sleep Inn, część DP Hotel Group w Fort Lauderdale na Florydzie, nawiązał partnerską współpracę z Ecolab i korzysta ze spersonalizowanych rozwiązań we wszystkich swoich obiektach noclegowych, opracowanych w celu uzyskania optymalnych wyników.

Little Palm Island Resort Testimonial for Ecolab Partnership

Kurort Little Palm Island we Florida Keys nawiązał partnerską współpracę z Ecolab i korzysta ze spersonalizowanych rozwiązań w celu rozwiązania wszystkich problemów, niezależnie od położenia geograficznego czy lokalnych warunków.

LodgingBrochure
Broszura programu dla hotelarstwa

W Ecolab tworzymy innowacyjne produkty, które pozwalają na osiąganie większych korzyści przy mniejszym nakładzie pracy i zwiększanie wydajności operacyjnej, jednocześnie spełniając najwyższe standardy Państwa gości.

Wyróżnione rozwiązania

TM_Laundry
Pralnie wewnętrzne

Ecolab współpracuje z klientami na miejscu w celu opracowania programu prania, wykorzystującego profesjonalne środki chemiczne i urządzenia, który pomoże zarządzać całkowitym kosztem prania, w tym zużyciem wody i energii.

HousekeepingProgramFreshStart
Program utrzymania czystości dla hotelarstwa

Aby osiągać wyższe standardy czystości, dowiedz się więcej o współpracy z Ecolab.

younggirlswimmingincleanpool
Baseny i spa

Ecolab’s automated pool and spa maintenance systems can help you maintain a stable, well-balanced pool chemistry and create sparkling clean water for guest comfort and enjoyment.

Mycie maszynowe
Razem z klientem wdrożymy i utrwalimy efektywne praktyki zmywania naczyń, wykorzystując technologie zarówno stałych, jak i płynnych środków myjących, a także zapewniając materiały informacyjne i prowadząc szkolenia u klienta.

Wszystkie rozwiązania dla hoteli

No Hotel solutions found

Broszura programu dla hotelarstwa

W Ecolab tworzymy innowacyjne produkty, które pozwalają na osiąganie większych korzyści przy mniejszym nakładzie pracy i zwiększanie wydajności operacyjnej, jednocześnie spełniając najwyższe standardy Państwa gości.

Materiały referencyjne dotyczące programu dla hotelarstwa

Satysfakcja gości i wydajność operacyjna to kluczowe czynniki gwarantujące sukces — Ecolab pomoże poprawić Państwa wyniki w obu tych obszarach. Nasze kompleksowe rozwiązania w dziedzinie utrzymania higieny i czystości połączone z najlepszą obsługą i specjalistycznymi szkoleniami czynią z Ecolab najlepsze źródło zaspokajania wszelkich potrzeb związanych z utrzymaniem czystości. Explore our wide-ranging solutions, specifically designed for the lodging business.