1. Strona główna
  2. O nas
  3. Obsługiwane branże

Obsługiwane BRANŻE

25 000 pracowników sprzedaży i obsługi firmy Ecolab to największa i najlepiej wyszkolona kadra w swojej dziedzinie. Nasi eksperci codziennie odwiedzają klientów na całym świecie — w restauracjach, hotelach, szpitalach, fabrykach, rafineriach i innych placówkach z ponad 40 branż przemysłu w ponad 170 krajach.

Kontakt z naszym działem obsługi klienta

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

Nasze działania przynoszą efekty w każdej branży

Firma Ecolab i jej wyspecjalizowane spółki pracują z klientami z ponad 40 branż przemysłu, pomagając zapewniać skuteczność działania, bezpieczeństwo, zrównoważony rozwój, wysoką jakość produktu oraz zadowolenie gości. Można znaleźć nas wszędzie tam, gdzie ma to znaczenie.

CHCEMY ZOSTAĆ PAŃSTWA NAJCENNIEJSZYM PARTNEREM

Nasze zespoły terenowe odwiedzają rocznie ponad milion różnych placówek klientów. Czasami pojawiają się w tej samej placówce kilkakrotnie. Po przybyciu na miejsce monitorują systemy i procesy, rozwiązują problemy, dzielą się najlepszymi praktykami i promują bezpieczeństwo. Każda wizyta pozwala nam jeszcze lepiej analizować działalność klientów. Zdobyta w ten sposób wiedza umożliwia nam podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę satysfakcji gości i pracowników, utrzymanie bezpieczeństwa żywności, zwiększenie efektywności operacyjnej, zrealizowanie celów dotyczących zrównoważonego rozwoju, poprawę bezpieczeństwa i ochronę reputacji marki.