1. Strona główna
  2. O nas
  3. Obsługiwane branże
Nasze działania przynoszą efekty w każdej branży

Działamy za kulisami w niemal 3 milionach lokalizacji klientów na całym świecie, rozwiązując problemy operacyjne, ograniczając wpływ na środowisko i chroniąc marki. 45 000 naszych pracowników zapewnia kompleksowe rozwiązania, wiedzę opartą na danych oraz świadczy dopasowane do klienta usługi w celu promowania bezpieczeństwa żywności, utrzymania czystego środowiska pracy, optymalizacji zużycia wody i energii, zwiększenia wydajności operacyjnej i zrównoważonego rozwoju u klientów z ponad 170 krajów.

CHCEMY ZOSTAĆ PAŃSTWA NAJCENNIEJSZYM PARTNEREM

Ponad 25 000 pracowników sprzedaży i obsługi firmy Ecolab to największa i najlepiej wyszkolona kadra w branży. Każdego dnia wysyłamy naszych ekspertów do lokalizacji klientów na całym świecie w firmach z ponad 40 branż.

Nasze zespoły terenowe monitorują systemy i technologie zbierając dane i dbając o ich poprawne funkcjonowanie, dzielą się najlepszymi praktykami, przeprowadzają szkolenia, promują bezpieczeństwo, rozwiązują problemy i pomagają klientom w docenieniu korzyści płynących z naszych technologii i programów. Każda wizyta pozwala nam jeszcze lepiej analizować działalność klientów. Zdobyta w ten sposób wiedza umożliwia nam podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę satysfakcji gości i pracowników, utrzymanie bezpieczeństwa żywności, zwiększenie efektywności operacyjnej, zrealizowanie celów dotyczących zrównoważonego rozwoju, poprawę bezpieczeństwa i ochronę reputacji marki.