Nasze działania przynoszą efekty w każdej branży

Działamy za kulisami w niemal 3 milionach lokalizacji klientów na całym świecie, rozwiązując problemy operacyjne, ograniczając wpływ na środowisko i chroniąc marki. 48 000 naszych pracowników dostarcza wyczerpujące rozwiązania oraz usługi w placówce, promując bezpieczeństwo żywności, utrzymując czyste środowisko, optymalizując zużycie wody i zwiększając wydajność operacyjną dla klientów w ponad 170 krajach.

Chcemy zostać Państwa najcenniejszym partnerem

Ponad 27 000 pracowników sprzedaży i obsługi firmy Ecolab to największa i najlepiej wyszkolona kadra w swojej dziedzinie. Każdego dnia wysyłamy naszych ekspertów do lokalizacji klientów na całym świecie w firmach z ponad 40 branż.

Nasze zespoły terenowe monitorują systemy i technologie zbierając dane i dbając o ich poprawne funkcjonowanie, dzielą się najlepszymi praktykami, przeprowadzają szkolenia, promują bezpieczeństwo, rozwiązują problemy i pomagają klientom w docenieniu korzyści płynących z naszych technologii i programów. Każda wizyta pozwala nam jeszcze lepiej analizować działalność klientów. Zdobyta w ten sposób wiedza umożliwia nam podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę satysfakcji gości i pracowników, utrzymanie bezpieczeństwa żywności, zwiększenie efektywności operacyjnej, zrealizowanie celów dotyczących zrównoważonego rozwoju, poprawę bezpieczeństwa i ochronę reputacji marki.