General_Practionioners

Gabinety lekarskie

Wszystko, co jest potrzebne do utrzymania czystości w Państwa placówce — od delikatnej i skutecznej higieny rąk, do mycia i dezynfekcji powierzchni oraz instrumentarium medycznego. Nasze produkty są przeznaczone do częstego użytkowania i testowane zgodnie z najnowszymi normami europejskimi. Usługi Ecolab obejmują również materiały edukacyjne i szkolenia dla pracowników, profesjonalne i kompleksowe doradztwo w zakresie najlepszych produktów i ich stosowania, dane naukowe i aktualne wytyczne dotyczące najbardziej optymalnych praktyk w zakresie higieny.

hands_feature
Ręce są pierwszym i najważniejszym narzędziem pracowników opieki zdrowia. Upewniając się, że są one zawsze czyste i dbając o nie, zapewniają Państwo bezpieczeństwo sobie oraz swoim pacjentom. Asortyment produktów do higieny rąk firmy Ecolab został opracowany z myślą o osiągnięciu tego celu.
surfaces_feature
Stworzenie bezpiecznego środowiska pracy i zapewnienie bezpieczeństwa pacjentów ma kluczowe znaczenie. Dlatego właśnie tak ważne jest dokładne mycie i dezynfekcja wszystkich powierzchni — od podłóg i dużych powierzchni do najmniejszych, trudno dostępnych narożników.
washing_feature
Skuteczne mycie i dezynfekcja narzędzi stanowi podstawę bezpieczeństwa pacjentów. Ecolab oferuje szeroką gamę produktów obejmującą środki do mycia wstępnego, mycia maszynowego oraz dezynfekcję i nie tylko.
skin_disin_feature
Nasze rozwiązania do dezynfekcji skóry pomogą zapewnić, że skóra pacjenta jest dobrze przygotowana do wszystkich zabiegów inwazyjnych, takich jak szczepienia czy iniekcje.

Powiązane rozwiązania

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono wydarzeń