General_Practionioners

Gabinety lekarskie

Wszystko, co jest potrzebne do utrzymania czystości w Państwa placówce — od delikatnej i skutecznej higieny rąk, do mycia i dezynfekcji powierzchni oraz instrumentarium medycznego. Nasze produkty są przeznaczone do częstego użytkowania i testowane zgodnie z najnowszymi normami europejskimi. Usługi Ecolab obejmują również materiały edukacyjne i szkolenia dla pracowników, profesjonalne i kompleksowe doradztwo w zakresie najlepszych produktów i ich stosowania, dane naukowe i aktualne wytyczne dotyczące najbardziej optymalnych praktyk w zakresie higieny.

hands_feature
Ręce są pierwszym i najważniejszym narzędziem pracowników opieki zdrowia. Upewniając się, że są one zawsze czyste i dbając o nie, zapewniają Państwo bezpieczeństwo sobie oraz swoim pacjentom. Asortyment produktów do higieny rąk firmy Ecolab został opracowany z myślą o osiągnięciu tego celu.
surfaces_feature
Stworzenie bezpiecznego środowiska pracy i zapewnienie bezpieczeństwa pacjentów ma kluczowe znaczenie. Dlatego właśnie tak ważne jest dokładne mycie i dezynfekcja wszystkich powierzchni — od podłóg i dużych powierzchni do najmniejszych, trudno dostępnych narożników.
washing_feature
Skuteczne mycie i dezynfekcja narzędzi stanowi podstawę bezpieczeństwa pacjentów. Ecolab oferuje szeroką gamę produktów obejmującą środki do mycia wstępnego, mycia maszynowego oraz dezynfekcję i nie tylko.
skin_disin_feature
Nasze rozwiązania do dezynfekcji skóry pomogą zapewnić, że skóra pacjenta jest dobrze przygotowana do wszystkich zabiegów inwazyjnych, takich jak szczepienia czy iniekcje.

Powiązane rozwiązania

No Events found