Kompleksowe rozwiązania dla
branży farmaceutycznej i kosmetycznej

Ecolab Life Sciences oferuje niezrównaną wiedzę w zakresie czyszczenia i zaawansowanej kontroli zanieczyszczeń producentom farmaceutycznym oraz producentom środków higieny osobistej na całym świecie. Dostarczamy więcej niż tylko chemię czyszczącą wysokiej jakości. Przynosimy klientom większą wartość, pomagając w optymalizacji wydajności produkcji oraz ograniczaniu ryzyka.

Zwiększona wartość: Nasza wiedza specjalistyczna zastosowana w naszych rozwiązaniach w zakresie czyszczenia i zaawansowanej kontroli zanieczyszczeń oznacza, że klienci mają dostęp do kompleksowego portfolio wysokiej jakości środków chemicznych do czyszczenia i dezynfekcji, sprzętu i odkażania nadtlenkiem wodoru w postaci pary Bioquell.

Optymalizacja wydajności produkcji: Nasza wiedza w szerokim zakresie krytycznych zastosowań produkcyjnych pomaga klientom w dążeniu maksymalizacji czasu pracy oraz wydajności produkcji.

Zmniejszanie: Nasza wiedza i globalna skala zastosowana w operacjach kontroli zanieczyszczeń naszych klientów pomaga w zapewnieniu ciągłości działalności dzięki ogólnoświatowej dostępności naszych rozwiązań i znajomości specyficznych dla danego regionu wymagań jakościowych i regulacyjnych.Więcej o naszych rozwiązaniach dla:

Hololens Headset

Wyższy poziom wizyt wirtualnych

Dzięki wirtualnym wizytom w oparciu o rzeczywistość mieszaną mogą Państwo wprowadzić ekspertów Ecolab do własnego zakładu z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.
Eksperci Ecolab Life Sciences

Specjalistyczna wiedza techniczna ekspertów branżowych

Eksperci Ecolab Life Sciences ze szczególnym oddaniem podchodzą do bezpieczeństwa pacjentów, zadowolenia klientów oraz zgodności z przepisami. Oferujemy producentom partnerską współpracę i spokój ducha, zapewniając dostępne programy mycia i dezynfekcji.

Czyszczenie i odkażanie zakładów hodowlii konopii indyjskich

Czyszczenie i odkażanie zakładów hodowlii konopii indyjskich

Szybko rozwijający się rynek produktów z konopi indyjskich stwarza ogromne możliwości oraz poważne wyzwania operacyjne dla firm zaangażowanych w cały proces produkcji — od nasion do sprzedaży. Ecolab Life Sciences jako uznany lider jest Państwa zaufanym partnerem w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie czyszczenia, dezynfekcji oraz kontroli zanieczyszczeń dla uprawy, przetwarzania i produkcji konopi.

Glowing world map with "Partner with the Experts" displayed over it

Strategia kontroli zanieczyszczeń Ecolab

Kompleksowe rozwiązanie kontroli zanieczyszczeń (Contamination Control Solutions, CCS) pomieszczeń sterylnych. Dział Life Sciences firmy Ecolab zajmuje się opracowywaniem najlepszych możliwych produktów i usług, które mają na celu wspieranie naszych klientów z branży farmaceutycznej.

Two Ecolab technicians at a manufacturing facility

Idealny wybór dla producentów środków higieny osobistej

Dzięki Ecolab Life Sciences Państwa sprzęt będzie czysty – za pierwszym razem, za każdym razem. Nasi eksperci techniczni oraz zespół badawczo-rozwojowy będą z Państwem współpracować, aby zapewnić najlepsze rozwiązania w zakresie mycia, które będą zoptymalizowane pod kątem określonych zabrudzeń, receptur i sprzętu produkcyjnego.

Rozwiązania dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z rozwiązaniami.

Informacje o przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym

Zachęcamy do poznania roli Ecolab w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono Artykułów