Przetwórstwo mięsa, drobiu i owoców morza

Mięso, drób i owoce morza

Higiena i zużycie wody

Ochrona marek i zwiększanie bezpieczeństwa żywności.

Produkty i programy Ecolab pozwolą Państwu chronić markę, oszczędzać wodę i zwiększyć bezpieczeństwo żywności. Nasze wszechstronne, specjalistyczne rozwiązania w dziedzinie przetwórstwa czerwonego mięsa, drobiu, mięsa indyczego i owoców morza pomogą Państwu w zapewnieniu zrównoważonego rozwoju, chroniąc jednocześnie jakość białka.

Partnerstwo w produkcji bezpiecznej żywności

Naszym wspólnym celem jest produkcja wysokiej jakości, bezpiecznej żywności w sposób tak efektywny, odpowiedzialny oraz zyskowny, jak to możliwe. Zapraszamy do poznania korzyści, jakie płyną ze współpracy z Ecolab.

Still shots from application of Exelerate TUFSOIL promotional video
Exelerate™ TUFSOIL
Silny środek czyszczący i odtłuszczający

Exelerate™ TUFSOIL to gotowy, żelowy środek czyszczący i odtłuszczający, opracowany z myślą o ciężkich, przypalonych zabrudzeniach, takich jak zwęglone cukry, oleje i białka.

Clean Out of Place System Tank
Mycie COP
Udoskonalenie systemów i procedur mycia COP w cel ograniczenia zużycia wody i energii oraz zwiększenia poziomu kontroli jakości. Ecolab współpracuje z klientami, by znaleźć odpowiednie rozwiązania mycia COP dla zakładów przetwórstwa mięsa, drobiu i owoców morza.
Rozwiązania z zakresu usuwania szkodników w przemyśle spożywczym
Utrzymywanie środowiska pracy wolnego od szkodników poprzez zastosowanie rozbudowanego programu zintegrowanego zwalczania szkodników (Integrated Pest Management, IPM), stworzonego na podstawie protokołów bazujących na wiedzy naukowej. Pomagamy klientom w osiąganiu wysokich ocen z audytów i dostarczamy spostrzeżeń biznesowych, które umożliwiają poprawę wyników we wszystkich placówkach. Nasze aktywne podejście do zwalczania szkodników pozwoli Państwu zapewnić większą spójność i dokładniejszą dokumentację w obliczu rosnącego ryzyka związanego z bezpieczeństwem żywności.

Wyróżnione rozwiązania z zakresu przetwórstwa mięsa, drobiu i owoców morza

Ecolab’s Low Temperature Foam Cleaner In Use in Food Processing Plant
Mycie pianą w niskiej temperaturze
Advantis™ Soft Metal FC to samopieniący się, alkaliczny środek czyszczący z chlorem, piana do mycia w niskiej temperaturze, spray i roztwór do mycia sprzętu do przetwórstwa żywności ze stali nierdzewnej.
Rozwiązania dotyczące higieny otoczenia
Ecolab zapewnia kompletny program obejmujący produkty do mycia zakładów i wiedzę fachową z zakresu obsługi, by pomóc w utrzymaniu optymalnego poziomu ich higieny i bezpieczeństwa zakładu.
Ecolab Expert Providing Laboratory Testing and Technical Support for Customers
Walidacja i wsparcie techniczne
Jako Państwa partner Ecolab oferuje testy laboratoryjne i może określić odpowiednie środki chemiczne dla danego zastosowania.
Sanitary Worker Hands after Using EcoCare Cleaners and Hygiene Products
Rozwiązania dla higieny pracowników
Aby zmniejszyć ryzyko zakażenia krzyżowego w operacjach przetwarzania, EcoCare™ zapewnia kompletną linię środków do mycia rąk, preparatów do dezynfekcji rąk bez spłukiwania oraz systemy dozujące.

Wszystkie rozwiązania z zakresu przetwórstwa mięsa, drobiu i owoców morza

Zachęcamy do sprawdzenia, w jaki sposób nasze rozwiązania mogą pomóc w rozwiązaniu Państwa problemów.

No related solution pages were found.

Historie sukcesu klientów z branży przetwórstwa mięsa, drobiu i owoców morza

Oto jak rozwiązaliśmy problemy naszych klientów z branży produkcji napojów.

No featured success stories were found.

Ecolab Training Program Classroom
Szkolenie Ecolab

Kompleksowe szkolenia z bezpieczeństwa żywności mają na celu pomoc w ochronie klientów, reputacji marki oraz zasadniczych kwestii Państwa działalności. Nasza oferta obejmuje wszystko od szkolenia e-learningowego po specjalistyczne wsparcie u klienta i światowej klasy usługi, które przyniosą korzyści Państwa firmie.