Meat and Poultry on a cutting board

Mięso czerwone, drób, owoce morza oraz ekspozycja

Bezpieczeństwo żywności i dezynfekcja

Nalco Water umożliwia poprawę wydajności zakładu oraz niezawodne wypełnianie wymagających norm prawnych poprzez zapewnienie holistycznego programu zarządzania wodą, który jest wyspecjalizowany dla przemysłu przetwórstwa mięsa, drobiu oraz owoców morza. Poza środkami chemicznymi nasze rozwiązania łączą najnowocześniejsze technologie, wiedzę opartą na danych oraz doświadczenie branżowe, aby pomóc zoptymalizować systemy zarządzania wodą, zapewnić lepszą widoczność oraz kontrolę.

Partnerstwo w zapewnianiu bezpiecznej żywności

Naszym wspólnym celem jest produkcja wysokiej jakości, bezpiecznej żywności w sposób tak efektywny, odpowiedzialny oraz zyskowny, jak to możliwe. Zapraszamy do poznania korzyści, jakie płyną ze współpracy z Ecolab.

waste_coverpic

Oczyszczanie ścieków

Oczyszczanie ścieków wymaga równie dużo uwagi, jak też konieczności wprowadzania zintegrowanych rozwiązań, co pozostałe procesy w Państwa działalności. Nalco oferuje wiele narzędzi, które pozwalają na skuteczną analizę, ocenę i uzdatnianie ścieków od oczyszczania wstępnego aż po odprowadzanie.

Still shots from application of Exelerate TUFSOIL promotional video

Exelerate™ TUFSOIL

Silny środek czyszczący i odtłuszczający

Exelerate™ TUFSOIL to gotowy, żelowy środek czyszczący i odtłuszczający, opracowany z myślą o ciężkich, przypalonych zabrudzeniach, takich jak zwęglone cukry, oleje i białka.

Clean Out of Place System Tank

Rozwiązania mycia COP (Clean Out-of-Place)

Udoskonalenie systemów i procedur mycia COP w cel ograniczenia zużycia wody i energii oraz zwiększenia poziomu kontroli jakości. Ecolab współpracuje z klientami, by znaleźć odpowiednie rozwiązania mycia COP dla zakładów przetwórstwa mięsa, drobiu i owoców morza.
Ecolab Pest Expert with a client

Rozwiązania z zakresu usuwania szkodników w przemyśle spożywczym

Utrzymywanie środowiska pracy wolnego od szkodników poprzez zastosowanie rozbudowanego programu zintegrowanego zwalczania szkodników (Integrated Pest Management, IPM), stworzonego na podstawie protokołów bazujących na wiedzy naukowej. Pomagamy klientom w osiąganiu wysokich ocen z audytów i dostarczamy spostrzeżeń biznesowych, które umożliwiają poprawę wyników we wszystkich placówkach. Nasze aktywne podejście do zwalczania szkodników pozwoli Państwu zapewnić większą spójność i dokładniejszą dokumentację w obliczu rosnącego ryzyka związanego z bezpieczeństwem żywności.


Wybrane rozwiązania dla przetwórstwa mięsa, drobiu i owoców morza

Ecolab’s Low Temperature Foam Cleaner In Use in Food Processing Plant

Mycie pianą w niskiej temperaturze

Advantis™ Soft Metal FC to samopieniący się, chlorowany alkaliczny środek czyszczący, który chroni powierzchnie sprzętu z miękkiego metalu.

Rozwiązania dotyczące higieny otoczenia

Oferowane przez Ecolab produkty do czyszczenia zakładów oraz specjalistyczna wiedza w zakresie usług pomagają utrzymać optymalną higienę i bezpieczeństwo w zakładach.
Ecolab Expert Providing Laboratory Testing and Technical Support for Customers

Rozwiązania dla higieny pracowników

Aby pomóc zmniejszyć ryzyko zakażenia krzyżowego w procesach przetwórstwa, EcoCare™ to kompletna linia środków do czyszczenia rąk, środków do dezynfekcji rąk bez potrzeby spłukiwania oraz systemów dozujących.
Sanitary Worker Hands after Using EcoCare Cleaners and Hygiene Products

Walidacja i wsparcie techniczne

Dzięki testom laboratoryjnym wybieramy odpowiednie czyszczące środki chemiczne dla danego zastosowania oraz opracowujemy nowe zweryfikowane dokumenty, które pomagają wspierać Twoje działania.

Rozwiązania dla przetwórstwa mięsa i drobiu

Zachęcamy do sprawdzenia, w jaki sposób nasze rozwiązania mogą pomóc w rozwiązaniu Państwa problemów.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.


Historie sukcesu naszych klientów z branży przetwórstwa mięsa i drobiu

Przeczytaj, jak rozwiązaliśmy problemy naszych klientów z branży produkcji żywności i napojów

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.