1. Strona główna
  2. O nas
  3. Obsługiwane branże
  4. Food & Beverage
  5. Mięso, drób i owoce morza
Meat, Poultry and Seafood Processing

Mięso, drób i owoce morza

Higiena i zużycie wody

Kompleksowe programy chroniące marki i bezpieczeństwo żywności zapewniają ochronę integralności produktów białkowych i spełniają ustanowione normy regulacyjne. Przedstawiamy specjalistyczne rozwiązania dla przemysłu mięsnego i przetwórstwa drobiu, w tym kompleksowe podejście, które poprawia kwestie dotyczące zrównoważonego rozwoju i jednocześnie chroni jakość mięsa, drobiu oraz owoców morza.

Wydajność operacyjna

BEZPIECZEŃSTWO ŻYWNOŚCI

Partnerstwo w zapewnianiu bezpiecznej żywności

Naszym wspólnym celem jest produkcja wysokiej jakości, bezpiecznej żywności w sposób tak efektywny, odpowiedzialny oraz zyskowny, jak to możliwe. Zapraszamy do poznania korzyści, jakie płyną ze współpracy z Ecolab.
rozwiązania z zakresu obróbki antybakteryjnej
Wytwarzanie produktów mięsnych i drobiowych zgodnie z najwyższymi normami bezpieczeństwa żywności, jednocześnie poprawiając wydajność i redukując koszty, jest niezwykle ważne. Ecolab może pomóc w optymalizacji całej Państwa działalności. Skupiamy się na zapewnieniu innowacyjnych rozwiązań, światowej klasy usług i niezawodności, wykorzystując środki chemiczne do obróbki antybakteryjnej, ekspertyzę branżową, zaawansowany sprzęt i kompleksową sprawozdawczość.
waste_coverpic
ROZWIĄZANIA Z ZAKRESU OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW
Oczyszczanie ścieków wymaga równie dużo uwagi, jak też konieczności wprowadzania zintegrowanych rozwiązań, co pozostałe procesy w Państwa działalności. Tak naprawdę istnieje niewiele innych procesów, które charakteryzują się tak dużą liczbą zmiennych wejściowych, i od których wymaga się stałych, wysokiej jakości wyników. Nalco oferuje wiele narzędzi, które pozwalają na skuteczną analizę, ocenę i uzdatnianie ścieków od oczyszczania wstępnego aż po odprowadzanie.
najwyższy poziom usług
Przekonaj się o przewadze Ecolab. Będąc Twoim zaufanym partnerem, zapewniamy unikalne połączenie światowej klasy usług, dalekosiężne rozwiązania oraz ekspertyzę w biznesie, której nikt nie przebije w skali globalnej, jednocześnie skupiając się na lokalnych potrzebach klientów. Pomagamy naszym klientom poczuć się bezpiecznie w biznesie.
Mycie COP
sprzęt i usługi inżynieryjne

Ponieważ jesteśmy firmą, która wynalazła technologię Clean in Place (CIP — mycie na miejscu) ponad 50 lat temu, nasz doświadczony i wszechstronny zespół dysponuje branżową wiedzą, technologią i doświadczeniem, które pozwalają dostarczać systemy zmniejszające koszty eksploatacji oraz gwarantujące poprawę skuteczności programów bezpieczeństwa żywności.

Historie sukcesu klientów z branży przetwórstwa mięsa, drobiu i owoców morza

Oto jak rozwiązaliśmy problemy naszych klientów z branży produkcji napojów.

Our search returned no results.

wszystkie rozwiązania z zakresu przetwórstwa mięsa, drobiu i owoców morza

Zachęcamy do sprawdzenia, w jaki sposób nasze rozwiązania mogą pomóc w rozwiązaniu Państwa problemów.

Our search returned no results.

szkolenie ecolab

Kompleksowe szkolenia z bezpieczeństwa żywności mają na celu pomoc w ochronie klientów, reputacji marki oraz zasadniczych kwestii Państwa działalności. Nasza oferta obejmuje wszystko od szkolenia e-learningowego po specjalistyczne wsparcie u klienta i światowej klasy usługi, które przyniosą korzyści Państwa firmie.