Przetwórstwo mięsa, drobiu i owoców morza

Mięso, drób i owoce morza

Higiena i zużycie wody

Ochrona marek i zwiększanie bezpieczeństwa żywności.

Produkty i programy Ecolab pozwolą Państwu chronić markę, oszczędzać wodę i zwiększyć bezpieczeństwo żywności. Nasze wszechstronne, specjalistyczne rozwiązania w dziedzinie przetwórstwa czerwonego mięsa, drobiu, mięsa indyczego i owoców morza pomogą Państwu w zapewnieniu zrównoważonego rozwoju, chroniąc jednocześnie jakość białka.

Partnerstwo w produkcji bezpiecznej żywności

Naszym wspólnym celem jest produkcja wysokiej jakości, bezpiecznej żywności w sposób tak efektywny, odpowiedzialny oraz zyskowny, jak to możliwe. Zapraszamy do poznania korzyści, jakie płyną ze współpracy z Ecolab.

Rozwiązania z zakresu obróbki antybakteryjnej
You need to produce your red meat, pork, chicken, turkey and seafood products with the highest food safety standards - while improving productivity and reducing costs. Ecolab can help optimize your entire processing operation. With our antimicrobial tissue treatment chemistry, industry expertise, advanced equipment and comprehensive reporting, we are committed to providing innovative antimicrobial solutions, world-class service...and peace of mind.
Watertreatment
Process Water Treatment: Water Reuse Program

Reduce water usage, maximize efficiency and promote food safety with our InspexxTM Water Reuse Program. This program is designed with a specially formulated antimicrobial solution to recycle water up to 5 times. 

waste_coverpic
Oczyszczanie ścieków
Oczyszczanie ścieków wymaga równie dużo uwagi, jak też konieczności wprowadzania zintegrowanych rozwiązań, co pozostałe procesy w Państwa działalności. Nalco oferuje wiele narzędzi, które pozwalają na skuteczną analizę, ocenę i uzdatnianie ścieków od oczyszczania wstępnego aż po odprowadzanie.
Clean Out of Place System Tank
Mycie COP
Udoskonalenie systemów i procedur mycia COP w cel ograniczenia zużycia wody i energii oraz zwiększenia poziomu kontroli jakości. Ecolab współpracuje z klientami, by znaleźć odpowiednie rozwiązania mycia COP dla zakładów przetwórstwa mięsa, drobiu i owoców morza.
Rozwiązania z zakresu usuwania szkodników w przemyśle spożywczym
Utrzymywanie środowiska pracy wolnego od szkodników poprzez zastosowanie rozbudowanego programu zintegrowanego zwalczania szkodników (Integrated Pest Management, IPM), stworzonego na podstawie protokołów bazujących na wiedzy naukowej. Pomagamy klientom w osiąganiu wysokich ocen z audytów i dostarczamy spostrzeżeń biznesowych, które umożliwiają poprawę wyników we wszystkich placówkach. Nasze aktywne podejście do zwalczania szkodników pozwoli Państwu zapewnić większą spójność i dokładniejszą dokumentację w obliczu rosnącego ryzyka związanego z bezpieczeństwem żywności.

Wyróżnione rozwiązania z zakresu przetwórstwa mięsa, drobiu i owoców morza

Ecolab’s Low Temperature Foam Cleaner In Use in Food Processing Plant
Mycie pianą w niskiej temperaturze
Advantis™ Soft Metal FC to samopieniący się, alkaliczny środek czyszczący z chlorem, piana do mycia w niskiej temperaturze, spray i roztwór do mycia sprzętu do przetwórstwa żywności ze stali nierdzewnej.
Rozwiązania dotyczące higieny otoczenia
Ecolab zapewnia kompletny program obejmujący produkty do mycia zakładów i wiedzę fachową z zakresu obsługi, by pomóc w utrzymaniu optymalnego poziomu ich higieny i bezpieczeństwa zakładu.
Ecolab Expert Providing Laboratory Testing and Technical Support for Customers
Walidacja i wsparcie techniczne
Jako Państwa partner Ecolab oferuje testy laboratoryjne i może określić odpowiednie środki chemiczne dla danego zastosowania.
Sanitary Worker Hands after Using EcoCare Cleaners and Hygiene Products
Rozwiązania dla higieny pracowników
Aby zmniejszyć ryzyko zakażenia krzyżowego w operacjach przetwarzania, EcoCare™ zapewnia kompletną linię środków do mycia rąk, preparatów do dezynfekcji rąk bez spłukiwania oraz systemy dozujące.

Wszystkie rozwiązania z zakresu przetwórstwa mięsa, drobiu i owoców morza

Zachęcamy do sprawdzenia, w jaki sposób nasze rozwiązania mogą pomóc w rozwiązaniu Państwa problemów.

No related solution pages were found.

Historie sukcesu klientów z branży przetwórstwa mięsa, drobiu i owoców morza

Oto jak rozwiązaliśmy problemy naszych klientów z branży produkcji napojów.

No featured success stories were found.

Ecolab Training Program Classroom
Szkolenie Ecolab

Kompleksowe szkolenia z bezpieczeństwa żywności mają na celu pomoc w ochronie klientów, reputacji marki oraz zasadniczych kwestii Państwa działalności. Nasza oferta obejmuje wszystko od szkolenia e-learningowego po specjalistyczne wsparcie u klienta i światowej klasy usługi, które przyniosą korzyści Państwa firmie.