1. Strona główna
  2. O nas
  3. Obsługiwane branże
  4. Food & Beverage
  5. Przetwórstwo żywności
Przetwórstwo żywności

Przetwórstwo żywności

Higiena i zużycie wody

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Ecolab chroni markę, poprawia bezpieczeństwo oraz jakość produktów spożywczych. Wykorzystując specjalistyczne rozwiązania w branży spożywczej, zmniejszające ryzyko związane z przetwarzaniem żywności, optymalizujemy wydajność operacyjną i minimalizujemy wpływ na środowisko. Z Ecolab dowiedzą się Państwo, jak osiągnąć wyznaczone cele w zakresie bezpieczeństwa żywności dzięki zapobieganiu zanieczyszczeniom, monitorowaniu procesów oraz reagowaniu na incydenty.

Wydajność operacyjna

BEZPIECZEŃSTWO ŻYWNOŚCI

Partnerstwo w zapewnianiu bezpiecznej żywności

Naszym wspólnym celem jest produkcja wysokiej jakości, bezpiecznej żywności w sposób tak efektywny, odpowiedzialny oraz zyskowny, jak to możliwe. Zapraszamy do poznania korzyści, jakie płyną ze współpracy z Ecolab.

Rozwiązania do produktów świeżych
Wodne środki przeciwdrobnoustrojowe Ecolab promują jakość żywności i zmniejszają ilość patogenów. Tsunami 100 to zarejestrowany przez EPA przeciwdrobnoustrojowy dodatek do wody, który zmniejsza ilość patogenów w wodzie technologicznej. Posiada certyfikację OMRI do produkcji organicznej we wszystkich głównych etapach przetwórstwa. Znacznie redukuje ilość drożdży, pleśni i bakterii na powierzchniach.
Rozwiązania z zakresu czyszczenia na sucho
rozwiązania z zakresu czyszczenia na sucho
Branża spożywcza bardzo długo zmagała się z myciem i dezynfekcją w suchych warunkach procesowych oraz tych o niskiej wilgotności. Typowe rozwiązania wymagają dużego nakładu pracy i często są mało efektywne, co niekorzystnie wpływa na bezpieczeństwo i jakość żywności, jak też wydajność i bezpieczeństwo pracowników. Firma Ecolab opracowała rewolucyjną technologię, która wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom.
najwyższy poziom usług
Przekonaj się o przewadze Ecolab. Będąc Twoim zaufanym partnerem, zapewniamy unikalne połączenie światowej klasy usług, dalekosiężne rozwiązania oraz ekspertyzę w biznesie, której nikt nie przebije w skali globalnej, jednocześnie skupiając się na lokalnych potrzebach klientów. Pomagamy naszym klientom poczuć się bezpiecznie w biznesie.

 

Historie sukcesu przetwórstwa żywności

Oto jak rozwiązaliśmy problemy naszych klientów z branży produkcji napojów.

Our search returned no results.

nasze rozwiązania dla przetwórstwa żywności

Zachęcamy do sprawdzenia, w jaki sposób nasze rozwiązania mogą pomóc w rozwiązaniu Państwa problemów.

Our search returned no results.

szkolenie ecolab
Kompleksowe szkolenia z bezpieczeństwa żywności mają na celu pomoc w ochronie klientów, reputacji marki oraz zasadniczych kwestii Państwa działalności. Nasza oferta obejmuje wszystko od szkolenia e-learningowego po specjalistyczne wsparcie u klienta i światowej klasy usługi, które przyniosą korzyści Państwa firmie.