Przetwórstwo żywności

Przetwórstwo żywności

Poprawa jakości i bezpieczeństwa żywności

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Ecolab chroni markę, poprawia bezpieczeństwo oraz jakość produktów spożywczych. Wykorzystaj wyspecjalizowane rozwiązania w przetwórstwie żywności, które obniżają ryzyko związane z przetwarzaniem żywności, optymalizują wydajność operacyjną oraz minimalizują wpływ na środowisko. Dowiedz się, jak osiągać cele dzięki innowacyjnym programom do czyszczenia, zapobiegania skażeniu oraz monitorowaniu procesów i reagowaniu na incydenty.

Wydajność operacyjna

Partnerstwo w produkcji bezpiecznej żywności

Naszym wspólnym celem jest produkcja wysokiej jakości, bezpiecznej żywności w sposób tak efektywny, odpowiedzialny oraz zyskowny, jak to możliwe. Dowiedz się więcej, jak Ecolab może pomóc w optymalizacji działalności, stosując czołowe w branży rozwiązania w zakresie przetwórstwa żywności.

VeggieWash550x310

Środki przeciwdrobnoustrojowe w wodzie technologicznej – Kontakt z żywnością

Tsunami™ 100 to zarejestrowany przez EPA przeciwdrobnoustrojowy dodatek do wody, który zmniejsza ilość patogenów w wodzie technologicznej. Dowiedz się więcej, jak Tsunami działa w systemach płuczących w zakładach przetwórstwa owoców i warzyw.

Lettuce in a processing plant

Środki antybakteryjne w procesach produkcji

Chroń swoją markę i poprawiaj bezpieczeństwo żywności oraz jej jakość dzięki innowacjom Ecolab takim, jak rozwiązania dotyczące przetwórstwa, przeciwdrobnoustrojów, czyszczenia oraz dezynfekcji. Zostań partnerem Ecolab, aby wykorzystać wyspecjalizowane rozwiązania w przetwórstwie żywności, które obniżają ryzyko przetwarzania żywności, optymalizują wydajność operacyjną oraz minimalizują wpływ na środowisko.

 

DrySanDuo_ImageforWebsite

Środek do mycia i dezynfekcji DRYSAN™ DUO 

DrySan™ Duo jest zarejestrowanym przez EPA, gotowym do użycia suchym środkiem do czyszczenia i dezynfekcji. Ten produkt 2-w-1 został zaprojektowany, aby stawić czoło wyzwaniom, z którymi od dłuższego czasu zmaga się przemysł spożywczy w trakcie czyszczenia w suchych warunkach procesowych. Skuteczny w zwalczaniu różnych mikrooganizmów środek DrySan Duo uprości proces czyszczenia. Środek działa na powierzchnie, mające kontakt z żywnością oraz takie, które z nią nie mają kontaktu. Płukanie nie jest wymagane.

Najwyższy poziom usług

Przekonaj się o przewadze Ecolab. Będąc Twoim zaufanym partnerem, zapewniamy unikalne połączenie światowej klasy usług, dalekosiężne rozwiązania oraz ekspertyzę w biznesie, której nikt nie przebije w skali globalnej, jednocześnie skupiając się na lokalnych potrzebach klientów. Pomagamy naszym klientom poczuć się bezpiecznie w biznesie.

Rozwiązania dla przetwórstwa żywności

Clean In Place Solutions

Mycie CIP (Clean in Place)

Korzystając z bogatej oferty produktów oraz systemów Ecolab są Państwo w stanie zoptymalizować procesy CIP (Clean-in-Place) zmniejszając zużycie wody i energii.

Szkolenie Ecolab

Kompleksowe szkolenia z bezpieczeństwa żywności mają na celu pomoc w ochronie klientów, reputacji marki oraz zasadniczych kwestii Państwa działalności. Nasza oferta obejmuje wszystko od szkolenia e-learningowego po specjalistyczne wsparcie u klienta i światowej klasy usługi, które przyniosą korzyści Państwa firmie.

Nasze rozwiązania dla przetwórstwa żywności

Zachęcamy do sprawdzenia, w jaki sposób nasze rozwiązania mogą pomóc w rozwiązaniu Państwa największych problemów.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami

Historie sukcesu dotyczące przetwórstwa żywności

Dowiedz się, jak rozwiązaliśmy problemy naszych klientów z branży produkcji żywności i napojów.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono wyróżnionych historii sukcesu.