Pharmaceutical Manufacturing | Ecolab

Produkcja leków i środków farmaceutycznych

Ecolab Life Sciences zapewnia klientom w branży farmaceutycznej niezrównane połączenie kompleksowych programów do mycia i dezynfekcji.

Nasz globalny zespół ekspertów współpracuje z klientami w celu skrócenia czasu mycia sprzętu do produkcji środków farmaceutycznych, zoptymalizowania wydajności produkcji i ograniczenia ryzyka.

 

Ecolab Alkaline Cleaner
Zasadowe środki myjące COSA™
Zasadowe środki myjące COSA™ zostały opracowane w celu usuwania typowych pozostałości w branży farmaceutycznej, takich jak oleje, tłuszcze, białka i inne substancje organiczne.
Ecolab CIP/COP Cleaner
Kwasowe środki myjące COSA™

Kwasowe środki myjące COSA™ zostały opracowane w celu usuwania pozostałości rozpuszczalnych w kwasach, takich jak minerały i osad z twardej wody.

Ecolab CIP/COP Cleaner
Dodatki i środki wzmacniające COSA™

Dodatki i środki wzmacniające COSA™ to wysoce skoncentrowane substancje, których celem jest zwiększenie wydajności innych roztworów myjących, zwiększając ich skuteczność podczas mycia określonych zabrudzeń.

Ecolab CIP/COP Cleaner
Środki do mycia ręcznego COSA™

Środki do mycia ręcznego COSA™ zostały opracowane w celu generowania trwałej piany bez zastosowania dodatków. 

Ecolab CIP/COP Cleaner
Środki do dezynfekcji COSA™

Środki do dezynfekcji COSA™ pomagają zwalczać drobnoustroje, ograniczając ich ilość do określonego poziomu.

Wizualnie czysto: wprowadzenie przejrzystości do przepisów
Specjalistyczna wiedza w zakresie mycia i oceny zgodności w przemyśle farmaceutycznym

Znaczenie weryfikacji mycia w produkcji środków farmaceutycznych jest kluczowym elementem w zapewnieniu efektywności mycia sprzętu, co przekłada się na zapewnienie bezpieczeństwa i integralności API oraz gotowych produktów farmaceutycznych.

Nasz zespół rozumie wciąż zmieniające się otoczenie regulacyjne i dysponuje narzędziami umożliwiającymi zapewnienie zgodności z przepisami cGMP w celu zagwarantowania bezpieczeństwa i jakości produktów. Pomaga również wdrażać metody weryfikacji, które spełniają wymogi regulacyjne.

Ecolab CIP Optimization Services
Jak Ecolab może Państwu pomóc w optymalizacji systemów mycia na miejscu (CIP)  
Współpraca z ekspertami Ecolab umożliwia skuteczną optymalizację za pierwszym razem. W ramach naszego audytu zakładów możemy pomóc w znalezieniu nowej wartości w postaci ograniczenia czasu mycia i zwiększenia opłacalności.
Ecolab Life Sciences Experts
Specjalistyczna wiedza techniczna ekspertów branżowych

Eksperci Ecolab Life Sciences ze szczególnym oddaniem podchodzą do bezpieczeństwa pacjentów, zadowolenia klientów oraz zgodności z przepisami. Oferujemy producentom partnerską współpracę i spokój ducha, zapewniając dostępne programy mycia i dezynfekcji.