Christophe Beck

Christophe Beck

Christophe Beck jest prezesem i dyrektorem operacyjnym firmy Ecolab Inc.

Christophe Beck jest prezesem i dyrektorem operacyjnym firmy Ecolab Inc., która jest globalnym liderem w zakresie rozwiązań związanych z wodą, higieną i zapobieganiem zakażeniom oraz usług chroniących ludzkie zdrowie i kluczowe zasoby naturalne.

Przed nominacją na prezesa i dyrektora operacyjnego w 2019 r. Beck był zatrudniony na kilku wyższych stanowiskach kierowniczych, w tym wiceprezesa i prezesa Global Industrial Group Ecolab, wiceprezesa i prezesa Nalco Water w firmie Ecolab, oraz wiceprezesa i prezesa oddziału International Regions.  

Wcześniej Beck pełnił funkcję wiceprezesa i prezesa Global Integration, nadzorując fuzję Ecolab i Nalco. Przedtem zajmował również w Ecolab stanowisko wiceprezesa w Institutional Sector, starszego wiceprezesa i dyrektora generalnego w Institutional Foodservice w Ameryce Północnej oraz starszego wiceprezesa Corporate Marketing and Strategy. 

Przed objęciem stanowiska w Ecolab w 2007 r. Beck pełnił przez 16 lat funkcję starszego wizeprezesa w Nestlé, gdzie zajmował się dużymi regionalnymi i globalnymi operacjami w różnych regionach, a następnie objął kierownicze stanowisko w dziale europejskiej sprzedaży korporacyjnej. Na początku swojej kariery pracował nad projektem promu kosmicznego dla Europejskiej Agencji Kosmicznej.

W 2006 r. Beck został nominowany do nagrody „Młody Lider” Światowego Forum Ekonomicznego za swoje osiągnięcia i zaangażowanie na rzecz lepszego świata.

Beck posiada dyplom inżyniera Swiss Federal Institute of Technology. Zasiada również w strategicznej radzie doradczej instytucji i radzie nadzorczej Saint Paul & Minneapolis Foundation.

 

Znajdź Christophe'a Becka w mediach społecznościowych:

Inteligentny sposób radzenia sobie z niedoborami wody dla firm

W uznaniu Światowego Dnia Wody, prezes Ecolab i dyrektor operacyjny Christophe Beck dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi sposobu, w jaki przemysł może pomóc w zarządzaniu wodą w bardziej zrównoważony sposób.

The Circulars 2019

Prezes i dyrektor operacyjny Ecolab Christophe Beck dzieli się swoimi przemyśleniami na temat gospodarki cyrkulacyjnej w ramach swojego zaangażowania w The Circulars, inicjatywę Światowego Forum Ekonomicznego i Forum Młodych Światowych Liderów.

Pokrewne perspektywy