Christophe Beck

Christophe Beck

Christophe Beck jest prezesem i dyrektorem generalnym Ecolab Inc.

 

 

Christophe Beck jest prezesem i dyrektorem generalnym firmy Ecolab Inc. — światowego lidera w dziedzinie technologii i usług związanych z oszczędzaniem wody, utrzymaniem higieny i zapobieganiem zakażeniom oraz usług służących ochronie ludzi i kluczowych zasobów.
 
Przed objęciem stanowiska prezesa i dyrektora generalnego 1 stycznia 2021 r. Beck był prezesem i dyrektorem operacyjnym w Ecolab.
 
Beck obejmował kilka stanowisk kierowniczych wyższego szczebla w Ecolab, był m.i. wiceprezesem wykonawczym i prezesem Global Industrial Group; wiceprezesem wykonawczym i prezesem podmiotu należącego do Ecolab, Nalco Water; oraz wiceprezesem wykonawczym i prezesem działu International Regions.  
 
Wcześniej Beck piastował stanowisko wiceprezesa wykonawczego i prezesa działu Global Integration, gdzie nadzorował wdrożenie Nalco, które zostało pozyskane przez Ecolab w 2011 r. Przedtem zajmował również w Ecolab stanowisko wiceprezesa w Institutional Sector, starszego wiceprezesa i dyrektora generalnego w Institutional Foodservice w Ameryce Północnej oraz starszego wiceprezesa Corporate Marketing and Strategy.
 
Przed objęciem stanowiska w Ecolab w 2007 r. Beck pełnił przez 16 lat funkcję starszego wizeprezesa w Nestlé, gdzie zajmował się dużymi przedsięwzięciami firmy. Na początku swojej kariery pracował nad projektem promu kosmicznego dla Europejskiej Agencji Kosmicznej.
 
W 2006 r. Beck został nominowany do nagrody „Młody Lider” Światowego Forum Ekonomicznego za swoje osiągnięcia i zaangażowanie na rzecz lepszego świata.
 
Beck posiada dyplom magistra inżyniera wiss Federal Institute of Technology i zasiada w strategicznej radzie doradczej instytucji. Zasiada także w zarządzie Saint Paul & Minnesota Foundation.
 

Znajdź Christophe'a Becka w mediach społecznościowych:

Więcej o Christophe'ie Becku

CropHongKong
Inteligentny sposób radzenia sobie z niedoborami wody dla firm

W uznaniu Światowego Dnia Wody, prezes Ecolab i dyrektor operacyjny Christophe Beck dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi sposobu, w jaki przemysł może pomóc w zarządzaniu wodą w bardziej zrównoważony sposób.

Christophe Beck omawia, w jaki sposób odbudować zaufanie po pandemii COVID-19
W wywiadzie z Ryanem Heathem z POLITICO przeprowadzonym podczas World Strategic Forum Christophe Beck omawia, w jaki sposób firma Ecolab pracuje nad odbudowaniem zaufania i pomaga swoim pracownikom, klientom i akcjonariuszom podczas globalnego kryzysu dotyczącego służby zdrowia.

Pokrewne perspektywy