Edukacja

Współpracujemy ze szkołami i uczelniami przy tworzeniu i ochronie bezpiecznych oraz zdrowych miejsc do pracy i nauki, zapewniamy kompleksowe programy, innowacyjne rozwiązania i pomoc ekspercką, by osiągnąć cele najważniejsze dla Państwa placówki.

Wyróżnione rozwiązania w zakresie edukacji

hallwaytolobby
Czyszczenie dywanów i mycie podłóg

Ecolab oferuje doskonałe rozwiązania w zakresie pielęgnacji i renowacji podłóg komercyjnych w pomieszczeniach hotelowych i ogólnodostępnych, w tym dywanów, powierzchni drewnianych, laminatów i tapicerek.

clean and shiny tile floor
Dla firm sprzątających

Profesjonalne produkty czyszczące i programy dla budynków biurowych, kompleksów apartamentowych, fabryk oraz magazynów. Ecolab oferuje kompletną linię komercyjnych produktów czyszczących, narzędzi oraz szkolenia.

TotalHygiene
Środki dezynfekcyjne i ochronne do rąk

Ecolab oferuje płynne i piankowe mydła, środki dezynfekcyjne i preparaty, które pomagają zachować bezpieczeństwo oraz zdrowie personelu i gości. System do higieny rąk Ecolab to połączenie produktów o działaniu bakteriobójczym, technologii oraz szkolenia pracowników, które pozwala maksymalnie poprawić efekty mycia rąk.

Mycie maszynowe
Mycie maszynowe

Ecolab oferuje systemy mycia maszynowego, które pozwalają oszczędzać wodę oraz energię bez szkody dla czystości. Uczymy najlepszych praktyk zmywania naczyń poprzez szkolenia prowadzone u klienta oraz materiały informacyjne dotyczące zmywania za pomocą produktów płynnych oraz stałych.

Opinie zadowolonych klientów programu do higieny rąk Nexa™
Dowiedz się, jak Uniwersytet Clemson osiągnął swoje cele związane ze zrównoważonym rozwojem i zwiększył wydajność operacyjną poprzez współpracę z Ecolab i wykorzystanie programu do higieny dłoni z koncentratami Nexa™.

Wyróżnione rozwiązania w zakresie edukacji

No Sooutions found