education

Edukacja

Pomożemy Ci utrzymać komfort i bezpieczeństwo uczniów, maksymalizując wydajność, minimalizując koszty i oszczędzając zasoby naturalne — wszystko to dzięki produktom do mycia i dezynfekcji, kontroli jakości powietrza w pomieszczeniach i uzdatniania wody.

Wyróżnione rozwiązania w zakresie edukacji

hallwaytolobby
Czyszczenie dywanów i mycie podłóg

Ecolab oferuje doskonałe rozwiązania w zakresie pielęgnacji i renowacji podłóg komercyjnych w pomieszczeniach hotelowych i ogólnodostępnych, w tym dywanów, powierzchni drewnianych, laminatów i tapicerek.

clean and shiny tile floor
Dla firm sprzątających

Profesjonalne produkty czyszczące i programy dla budynków biurowych, kompleksów apartamentowych, fabryk oraz magazynów. Ecolab oferuje kompletną linię komercyjnych produktów czyszczących, narzędzi oraz szkolenia.

TotalHygiene
Środki dezynfekcyjne i ochronne do rąk

Ecolab oferuje płynne i piankowe mydła, środki dezynfekcyjne i preparaty, które pomagają zachować bezpieczeństwo oraz zdrowie personelu i gości. System do higieny rąk Ecolab to połączenie produktów o działaniu bakteriobójczym, technologii oraz szkolenia pracowników, które pozwala maksymalnie poprawić efekty mycia rąk.

Mycie maszynowe

Ecolab oferuje systemy mycia maszynowego, które pozwalają oszczędzać wodę oraz energię bez szkody dla czystości. Uczymy najlepszych praktyk zmywania naczyń poprzez szkolenia prowadzone u klienta oraz materiały informacyjne dotyczące zmywania za pomocą produktów płynnych oraz stałych.

Partner Program Hero Image
Program szkoleniowy dla partnerów

Kompleksowy program szkoleniowy, który usprawnia proces szkolenia pracowników, pomaga optymalizować proces wprowadzania nowych pracowników na stanowisko pracy, zredukować koszty szkolenia oraz zmniejszyć poziom rotacji pracowników, poprawić spójność oraz wydajność. Jego elastyczna struktura wychodzi na przeciw zmieniającym się potrzebom szkoleniowym oraz preferencjom uczenia się osób dorosłych.

Wideviewofofficelookingdownhallway
Ecolab Higher Education Facilities Brochure
Partner, któremu możesz zaufać.
Zarówno studenci jak i wykładowcy oczekują najwyższego poziomu czystości. Mogą Państwo liczyć na Ecolab, oddanego partnera, który pomaga zachować bezpieczeństwo oraz zadowolenie pracowników oraz wszystkich osób przebywających w budynkach uczelni.

ROZWIĄZANIA DLA NIERUCHOMOŚCI ORAZ OBIEKTÓW

No related solution pages were found.