Older students in education building hallway

Edukacja

Współpracujemy ze szkołami i uczelniami przy tworzeniu i ochronie bezpiecznych oraz zdrowych miejsc do pracy i nauki, zapewniamy kompleksowe programy, innowacyjne rozwiązania i pomoc ekspercką, by osiągnąć cele najważniejsze dla Państwa placówki.


Kompleksowe programy dla czystych kampusów

hallwaytolobby

Czyszczenie dywanów i mycie podłóg

Ecolab oferuje doskonałe rozwiązania w zakresie pielęgnacji i renowacji podłóg komercyjnych w pomieszczeniach hotelowych i ogólnodostępnych, w tym dywanów, powierzchni drewnianych, laminatów i tapicerek.

clean and shiny tile floor

Dla firm sprzątających

Profesjonalne produkty czyszczące i programy dla budynków biurowych, kompleksów apartamentowych, fabryk oraz magazynów. Ecolab oferuje kompletną linię komercyjnych produktów czyszczących, narzędzi oraz szkolenia.

TotalHygiene

Środki dezynfekcyjne i ochronne do rąk

Ecolab oferuje płynne i piankowe mydła, środki dezynfekcyjne i preparaty, które pomagają zachować bezpieczeństwo oraz zdrowie personelu i gości. System do higieny rąk Ecolab to połączenie produktów o działaniu bakteriobójczym, technologii oraz szkolenia pracowników, które pozwala maksymalnie poprawić efekty mycia rąk.

Mycie maszynowe

Mycie maszynowe

Ecolab oferuje systemy mycia maszynowego, które pozwalają oszczędzać wodę oraz energię bez szkody dla czystości. Uczymy najlepszych praktyk zmywania naczyń poprzez szkolenia prowadzone u klienta oraz materiały informacyjne dotyczące zmywania za pomocą produktów płynnych oraz stałych.

Opinie zadowolonych klientów programu do higieny rąk Nexa™

Zobacz, jak Uniwersytet Clemson osiągnął swoje cele dotyczące zrównoważonego rozwoju i poprawił wydajność kampusu dzięki współpracy z Ecolab i programowi pielęgnacji rąk z koncentratami Nexa™.


Kompleksowe programy dla czystych kampusów

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono powiązanych rozwiązań