Healthcarereceptionarea550x310

Ochrona Zdrowia

Ecolab Healthcare oferuje szeroki wachlarz zrównoważonych rozwiązań w zakresie zapobiegania zakażeniom skierowanych do placówek opieki zdrowotnej, których celem jest zapewnienie czystszego, bezpieczniejszego i zdrowszego środowiska. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, począwszy od opieki nad poważnie chorymi, poprzez usługi medyczne w nagłych wypadkach, aż po usługi produkcyjne w sektorze OEM, które pomogą zmierzyć się z Państwa wyzwaniami biznesowymi — wszędzie tam, gdzie ma to znaczenie.

Bardziej czysto, bezpieczniej i zdrowiej.

Szpitale

Wspieramy szpitale i poradnie w długoterminowych działaniach przeciwko zakażeniom szpitalnym. Obejmuje to dane, które można wykorzystać w praktyce i analizy prognostyczne, które możemy zastosować w połączeniu z programami, aby pomóc uzyskać widoczną poprawę.

LongTermCare550
Długoterminowa opieka

Maksymalne zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców dzięki szerokiej gamie rozwiązań w zakresie sprzątania, zgodności, obsługi oraz spersonalizowanemu wsparciu.

Hybrid OR photo with general Ecolab OEM Products
Produkcja dedykowana dla producentów sprzętu medycznego

Indywidualne rozwiązania i usługi, które pomagają umocnić markę i poszerzyć portfolio rozwiązań zapewniających bezpieczne i czyste środowisko ochrony zdrowia.

Poznaj nasze rozwiązania dla służby zdrowia

Our search returned no results.