Healthcarereceptionarea550x310

Służba zdrowia

Ecolab Healthcare oferuje szeroki wachlarz zrównoważonych rozwiązań w zakresie zapobiegania zakażeniom skierowanych do placówek opieki zdrowotnej, których celem jest zapewnienie czystszego, bezpieczniejszego i zdrowszego środowiska. Od opieki nad poważnie chorymi po ratownictwo medyczne, od ambulatoryjnych ośrodków chirurgicznych po produkcję dedykowaną dla producentów sprzętu medycznego — dążymy do dostarczania innowacyjnych rozwiązań, które sprostają wyzwaniom biznesowym wszędzie tam, gdzie ma to znaczenie.

Bardziej czysto, bezpieczniej i zdrowiej.

Szpitale

Wspieramy szpitale i poradnie w długoterminowych działaniach przeciwko zakażeniom szpitalnym. Obejmuje to dane, które można wykorzystać w praktyce i analizy prognostyczne, które możemy zastosować w połączeniu z programami, aby pomóc uzyskać widoczną poprawę.

LongTermCare550

Długoterminowa opieka

Maksymalne zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców dzięki szerokiej gamie rozwiązań w zakresie sprzątania, zgodności, obsługi oraz spersonalizowanemu wsparciu.

doctor and nurse view information on a tablet in operating room

Ambulatoryjne ośrodki zabiegów chirurgicznych

Kompletna gama najlepszych w swojej klasie rozwiązań w zakresie kontroli zakażeń opracowanych z myślą o podwyższeniu standardu opieki w ambulatoryjnych ośrodkach zabiegów chirurgicznych.

Hybrid OR photo with general Ecolab OEM Products

Produkcja dedykowana dla producentów sprzętu medycznego

Indywidualne rozwiązania i usługi, które pomagają umocnić markę i poszerzyć portfolio rozwiązań zapewniających bezpieczne i czyste środowisko ochrony zdrowia.

Poznaj nasze rozwiązania dla służby zdrowia

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.