Ecolab w skrócie

klientów w różnych lokalizacjach

Blisko 3 miliony
klientów w rożnych lokalizacjach

history

+100-letnia historia
innowacji

patentów

Ponad 10000 patentów

associates

48 000+ pracowników

W tym 26 000 pracowników ds. sprzedaży i obsługi oraz 1100 naukowców, inżynierów i specjalistów technicznych

donations

Przekazane 18,5 milionów USD

Poprzez darowizny rzeczowe w postaci produktów, Fundację Ecolab i darowizny korporacyjne oraz darowizny i wolontariaty pracowników w 2023 r.

Chronimy ludzi i zasoby niezbędne do życia

W Ecolab właśnie to robimy najlepiej. Bazując na wieku poświęconym innowacjom, naszych 48 000 pracowników dostarcza kompleksowe rozwiązania oparte na badaniach naukowych, wiedzę opartą na danych oraz światowej klasy usługi w celu zwiększenia bezpieczeństwa żywności, utrzymania czystych i bezpiecznych środowisk, optymalizacji zużycia wody i energii w ponad 170 krajach na całym świecie.

Pomagamy klientom odnieść sukces 

Ponad 25 000 pracowników działów sprzedaży i obsługi w Ecolab należy do największej i najlepiej wyszkolonej w branży kadry sprzedaży bezpośredniej i obsługi, pomagając klientom z branży restauracyjnej, hotelarskiej, energetycznej i produkcyjnej w rozwiązywaniu problemów z zakresu sprzątania, dezynfekcji, zarządzania wodą oraz energią elektryczną. Wiele najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek polega na Ecolab podczas wdrażania rozwiązań podnoszących wydajność, trwałość produktów i reputację marki. Zobacz obsługiwane branże.

Spersonalizowane usługi

Niepodważalna przewaga konkurencyjna Ecolab wynika z naszego najlepszego w branży zespołu sprzedawców i serwisantów. Wyzwania stawiane przez naszych klientów są różne dlatego nasz zespół 25 000 przedstawicieli terenowych współpracuje z klientami na terenie ich zakładów, zapewniając spersonalizowane doradztwo i obsługę. Nasi eksperci przestrzegają rygorystycznych zasad podczas procesu zbierania danych, wdrażania zaawansowanych technologii, analizowania procesów i dostarczania rozwiązań, które odpowiadają na unikatowe wyzwania gospodarcze, społeczne i środowiskowe naszych klientów.

Za każdym przedstawicielem stoi zespół badaczy, naukowców, inżynierów, specjalistów ds. przepisów regulacyjnych i innych ekspertów, którzy stawiają czoło wyzwaniom, tworzą nowe rozwiązania i gwarantują zgodność z nowymi wymogami. Zobacz nasze rozwiązania.

Innowacyjne rozwiązania

Ecolab posiada długą historię innowacji. Nasza strategia oparta jest na połączeniu chemii, cyfrowej technologii i usług w celu dostarczania klientom wartości dodanej. Nasz zespół 1200 naukowców, inżynierów i specjalistów technicznych tworzy najlepsze w swojej klasie rozwiązania, które są odpowiedzialnie pozyskiwane i rozwijane ze szczególnym uwzględnieniem wpływu na człowieka i środowisko. Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie kluczowych technologii, w tym rozwiązań środków przeciwdrobnoustrojowych, dozowania i monitorowania, higieny osobistej i higieny powierzchni, polimerów, środków powierzchniowo czynnych, chemicznych środków stałych, gospodarki wodnej i analizy danych, pomagamy poprawić wydajność operacyjną, jakość produktów i bezpieczeństwo naszych klientów. Przeczytaj więcej o naszym  doświadczeniu i nowoczesnych technologiach.

Strategia podatkowa

Dynamiczne zmiany prawne i podatkowe nakładają na podmioty prowadzące działalność gospodarczą w Polsce coraz więcej obowiązków sprawozdawczych.

Zgodnie z art. 27c ust. 1 ustawy o CIT z 1 stycznia 2021 r. podatnicy, u których wartość osiągniętego przychodu w roku podatkowym przekracza równowartość 50,000,000 euro, są zobowiązani do sporządzenia oraz podania do publicznej wiadomości informacji o realizowanej Strategii Podatkowej w danym roku podatkowym.

Firma Ecolab Sp. z o.o., jako odpowiedzialny przedsiębiorca, wypełnia nałożony obowiązek, publikując informacje o realizowanej Strategii Podatkowej na swojej stronie internetowej. - więcej informacji tutaj.

 

Ecolab protects what's vital demonstrated by image of children

Protecting What’s Vital™

Jednoczy nas cel, by uczynić świat czystszym, bezpieczniejszym i zdrowszym, pomagając firmom w odniesieniu przez nie sukcesu i jednocześnie chroniąc ludzi oraz kluczowe zasoby. Naszą wizją jest bycie globalnym liderem w zakresie technologii i usług związanych z wodą, higieną i eliminowaniem bakterii – zapewniając to, co najważniejsze: czystą wodę, bezpieczną żywność i zdrowe środowisko.

Gdy nasi klienci odnoszą sukces, my także go odnosimy.

Historie sukcesu naszych klientów

Dowiedz się, jak Ecolab współpracuje z globalnymi klientami, zapewniając kompleksowe rozwiązania bazujące na danych oraz usługi świadczone u klientów, które promują bezpieczną żywność, utrzymują czyste środowisko, optymalizują zużycie wody i prądu oraz zwiększają wydajność operacyjną.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono wydarzeń


Oto jak wzmocniliśmy pozycję naszych klientów w 2023 roku:

Nasza marka związana z wodą

aboutuspicnalco

Nalco Water

Nalco Water, firma należąca do Ecolab, oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie uzdatniania wody, zarządzania wodą, ulepszania procesów i kontrolowania zanieczyszczeń. W ten sposób optymalizuje jakość i koszty działalności klientów, przy jednoczesnym ograniczeniu ich wpływu na środowisko.