1. Strona główna
  2. O nas
Ecolab Global Headquarters

O nas

Ecolab to światowy lider w technologiach i usługach związanych z gospodarowaniem wodą i energią oraz utrzymaniem higieny. Na całym świecie firmy zajmujące się gastronomią, przetwórstwem żywności, hotelarstwem, opieką zdrowotną, przemysłem oraz wydobyciem ropy naftowej i gazu wybierają produkty i usługi Ecolab, tworząc tym samym czyste i bezpieczne miejsca pracy oraz osiągając cele zrównoważonego rozwoju.

Kontakt z działem obsługi klienta

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

w skrócie

klientów w różnych lokalizacjach

  

Blisko
3 miliony
klientów w różnych lokalizacjach

history

 

95 lat historii
innowacji

patents

  

Ponad
9400 patentów

associates

49 000 pracowników
w tym 27 000 specjalistów ds. usług oraz 1600 naukowców, inżynierów i specjalistów technicznych RD&E

donations

Blisko
17 milionów USD przekazanych
poprzez Fundację Ecolab, datki od firm i prace w ramach wolontariatu w 2018 r.

 

Współpraca w ramach rozwiązywania globalnych problemów

W Ecolab właśnie to robimy najlepiej. Nasz zespół liczący 49 000 pracowników pomaga czynić świat czystszym, bezpieczniejszym i zdrowszym miejscem. Poprzez kompleksowe rozwiązania i bezpośrednią obsługę gwarantujemy bezpieczną żywność, utrzymanie czystości pomieszczeń, optymalizację zużycia wody i energii oraz poprawę efektywności operacyjnej dla blisko trzech milionów lokalizacji w ponad 170 krajach.

JESTEŚMY WSZĘDZIE TAM, GDZIE MA TO ZNACZENIE

Nasze innowacyjne produkty i usługi obejmują praktycznie każdy aspekt życia codziennego i są stosowane w szpitalach, hotelach, restauracjach, szkołach, zakładach produkcyjnych, rafineriach i wielu innych miejscach na całym świecie. Wiele najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek polega na Ecolab podczas wdrażania rozwiązań podnoszących wydajność, trwałość produktów i reputację marki.

WYRÓŻNIA NAS NASZE PODEJŚCIE

Dzięki niezrównanemu zaangażowaniu w indywidualną obsługę klientów oraz innowacyjnym technologiom i rozwiązaniom bazującym na badaniach naukowych wywieramy pozytywny wpływ na ekologiczną i ekonomiczną działalność przedsiębiorstw za pośrednictwem naszych klientów, zakładów i społeczności, w których działamy.

INDYWIDUALNA OBSŁUGA KLIENTÓW

Fundamentem naszego modelu biznesowego są ludzie. Każdy członek zespołu Ecolab przyczynia się do realizacji naszego celu.

Zaczynamy od naszych klientów. Niepodważalna przewaga konkurencyjna Ecolab wynika z naszego najlepszego w branży zespołu sprzedawców i serwisantów. Wyzwania stawiane przez naszych klientów są różne dlatego nasz zespół 27 000 przedstawicieli terenowych współpracuje z klientami na terenie ich zakładów, zapewniając doradztwo i obsługę na miejscu. Nasi eksperci przestrzegają rygorystycznych zasad podczas procesu zbierania danych, wdrażania zaawansowanych technologii, analizowania procesów i dostarczania rozwiązań, które odpowiadają na unikatowe wyzwania gospodarcze, społeczne i środowiskowe naszych klientów.

Za każdym przedstawicielem stoi zespół badaczy, naukowców, inżynierów, specjalistów ds. przepisów regulacyjnych i innych ekspertów, którzy stawiają czoło wyzwaniom, tworzą nowe rozwiązania i gwarantują zgodność z nowymi wymogami.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

O tym, jakie są oczekiwania klientów, informują nas oni sami: jakie mają problemy, jakie wyniki starają się osiągać. Dzięki temu wyniki naszych klientów są nierozerwalnie powiązane z naszymi osiągnięciami .

Ecolab, dzięki utalentowanemu zespołowi naukowców oraz najnowocześniejszym ośrodkom technologicznym, wiedzie prym w branży, gdy chodzi o opracowywanie skutecznych rozwiązań, które pomagają klientom w optymalizacji działalności i pozytywnie oddziałują na środowisko.

Inwestycja w badania, ekspertyzy i rozwój sprawia, że jesteśmy liderami na rynku, skutecznie pomagając naszym klientom mierzyć się ze złożonym wyzwaniami przed którymi są stawiani.

Nasz cel i wartości

Łączy nas szczytny cel. Wartości, którymi kierujemy się w naszej pracy. I nieograniczona pomysłowość, która pozwala nam rozwiązywać problemy naszych klientów. Jesteśmy Ecolab — razem zmieniamy świat na lepsze.

To, co robimy, ma znaczenie

Staramy się, aby świat stawał się czystszy, bezpieczniejszy i zdrowszy. Chronimy życiodajne zasoby. Dbamy, aby woda i prąd były wszędzie dostępne. Nasze produkty i usługi zapobiegają chorobom i infekcjom. Utrzymują bezpieczeństwo żywności. Chronimy miejsca, w których ludzie jedzą, śpią, pracują, bawią się i leczą. Zajmujemy się tym, co niezbędne dla komfortu życia: dbamy o zdrowie ludzi. Poprawiamy komfort życia. Zapewniamy bezpieczeństwo, aby można było cieszyć się pełnią życia. Pomagamy naszym klientom odnieść sukces. Zmniejszamy ryzyko i obawy. Umożliwiamy im rozwój.

Sposób, w jaki pracujemy, również ma znaczenie

Działamy skutecznie. Jeśli jest cel do osiągnięcia, osiągamy go. Jeśli jest problem do rozwiązania, rozwiązujemy go. Pracujemy bezpiecznie. Uważamy na wszystko, co robimy. Staramy się robić to, co właściwe, uczciwe i sprawiedliwe. Działamy wspólnie. W zespołach, które są mocne dzięki różnym podejściom do rozwiązywania problemów. Czerpiemy inspirację i energię z tego, co robimy i jak to robimy — ze wspólnego rozwoju, nauki i świętowania. Wprowadzając zmiany i służąc wyższemu dobru.

Ecolab jest wszędzie tam, gdzie ma to znaczenie. Ponieważ to, co robimy — i jak to robimy — ma znaczenie wszędzie.

Nasz wpływ

W 2017 pomogliśmy naszym klientom:

Czysta woda
Czysta woda

Zaoszczędzić ponad 171 miliardów galonów wody

Zarządzać 1,1 biliona galonów (4,2 biliona litrów) wody technologicznej i pitnej

Zaoszczędzić wodę pitną dla ponad 590 milionów ludzi

Pracujemy nad tym, aby pomóc naszym klientom zaoszczędzić 300 miliardów galonów wody rocznie do 2030 r.

 

Nasza wizja czystej wody
Bezpieczna żywność
Bezpieczna żywność

Bezpiecznie wytworzyć 44% światowej produkcji mleka

Bezpiecznie wytworzyć ponad 25% 
światowej produkcji żywności przetworzonej

Utrzymać w czystości kuchnie , które serwują 45 miliardów posiłków

Pracujemy, aby pomóc klientom w zapobieganiu ponad 1 milionowi chorób przenoszonych drogą pokarmową każdego roku

 

Nasza wizja bezpiecznej żywności
Zasoby energii
Zasoby energii

Zaoszczędzić ponad 12 bilionów BTU

Zmniejszyć zużycie wody i energii dla 40% światowej produkcji ropy naftowej

Wytworzyć ponad 20%
światowej energii

Ponadto chcemy zmniejszyć emisję CO2e do 10% w ramach
naszej własnej działalności do 2020 r.

 

Nasza wizja zasobów energii
Zdrowe środowisko
Zdrowe środowisko

Umyć ponad 40 miliardów rąk

Spełnić wymagania klientów dzięki ponad
800 milionom czystych pokojów hotelowych

Zapewnić czystość 6 milionów sal chorych i pomieszczeń dla pacjentów wymagających opieki długoterminowej

Pracujemy również nad tym, aby zmniejszyć ryzyko zakażeń szpitalnych i tym samym uratować nawet 10 000 osób

 

Nasza wizja zdrowego środowiska

Nasze firmy w branży wody i energii

nalcoabout
Nalco Water

Nalco Water, firma należąca do Ecolab, oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie uzdatniania wody, zarządzania wodą, ulepszania procesów i kontrolowania zanieczyszczeń. W ten sposób optymalizuje jakość i koszty działalności klientów, przy jednoczesnym ograniczeniu ich wpływu na środowisko.

nalcochampabout
Nalco Champion

Nalco Champion, firma należąca do Ecolab, świadczy usługi w siedzibie klienta i oferuje technologiczne rozwiązania dla przemysłu gazowego, naftowego i petrochemicznego. Zapewnia ulepszenia w zakresie odzysku, produkcji i procesów, które pomagają naszym klientom optymalizować produkcję ropy i gazu na całym świecie.