1. Strona główna
  2. O nas
Ecolab Global Headquarters

O nas

Ecolab to światowy lider w dziedzinie technologii i usług ukierunkowanych na oszczędzanie wody i energii elektrycznej oraz utrzymywanie higieny. Na całym świecie firmy zajmujące się gastronomią, przetwórstwem żywności, hotelarstwem, opieką zdrowotną, przemysłem oraz wydobyciem ropy naftowej i gazu wybierają produkty i usługi Ecolab w celu utrzymania czystości i bezpieczeństwa miejsca pracy, poprawy wydajności operacyjnej oraz osiągnięcia celów dotyczących zrównoważonego rozwoju.

Kontakt z naszym działem obsługi klienta

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

at a Glance

customer locations

  

Nearly
3 million
customer locations

history

 

95-year history
of innovation

patents

  

More than
8700 patentów

associates

48,000 associates
including 26,500 service professionals and 1,600 RD&E scientists, engineers and technical specialists

donations

More than
$15 million donated
through Ecolab Foundation, corporate giving and volunteer hours in 2017

 

Współpraca w ramach rozwiązywania globalnych problemów

W Ecolab właśnie to robimy najlepiej. Nasz zespół liczący 48 000 pracowników pomaga czynić świat czystszym, bezpieczniejszym i zdrowszym miejscem. Poprzez kompleksowe rozwiązania i bezpośrednią obsługę gwarantuje bezpieczną żywność, utrzymanie czystości pomieszczeń, optymalizację zużycia wody i energii oraz poprawę efektywności operacyjnej klientom w blisko trzech milionach lokalizacji w ponad 170 krajach.

JESTEŚMY WSZĘDZIE TAM, GDZIE MA TO ZNACZENIE

Nasze innowacyjne produkty i usługi obejmują praktycznie każdy aspekt życia codziennego i są stosowane w szpitalach, hotelach, restauracjach, szkołach, zakładach produkcyjnych, rafineriach i wielu innych miejscach na całym świecie. Wiele najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek polega na Ecolab podczas wdrażania rozwiązań podnoszących wydajność, trwałość produktów i reputację marki.

WYRÓŻNIA NAS NASZE PODEJŚCIE

Dzięki niezrównanemu zaangażowaniu w indywidualną obsługę klientów oraz innowacyjnym technologiom i rozwiązaniom bazującym na badaniach naukowych wywieramy pozytywny wpływ na ekologiczną i ekonomiczną działalność przedsiębiorstw za pośrednictwem naszych klientów, zakładów i społeczności, w których działamy.

INDYWIDUALNA OBSŁUGA KLIENTÓW

Fundamentem naszego modelu biznesowego są ludzie. Każdy członek zespołu Ecolab przyczynia się do realizacji naszego celu.

Zaczynamy od naszych klientów. Niepodważalna przewaga konkurencyjna Ecolab wynika z naszego najlepszego w branży zespołu sprzedawców i serwisantów. Każde wyzwanie klienta jest inne, dlatego nasz zespół 26 500 przedstawicieli terenowych współpracuje z klientami na terenie ich zakładów, zapewniając doradztwo i obsługę na miejscu. Nasi eksperci przestrzegają rygorystycznych zasad podczas procesu zbierania danych, wdrażania zaawansowanych technologii, analizowania procesów i dostarczania rozwiązań, które odpowiadają na unikatowe wyzwania gospodarcze, społeczne i środowiskowe naszych klientów.

Za każdym przedstawicielem stoi zespół badaczy, naukowców, inżynierów, specjalistów ds. przepisów regulacyjnych i innych ekspertów, którzy pracują nad rozwiązywaniem wyzwań klientów, tworzą nowe rozwiązania i gwarantują zgodność z nowymi wymogami.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

O tym, jakie są oczekiwania klientów, informują nas oni sami: jakie mają problemy, jakie wyniki starają się osiągać. Dzięki tej wiedzy wprowadzamy innowacje, których powodzenie oceniane jest na podstawie tego, jak dobrze pomagają one zrealizować cele naszych klientów.

Ecolab, dzięki utalentowanemu zespołowi naukowców oraz najnowocześniejszym ośrodkom technologicznym, wiedzie prym w branży, gdy chodzi o opracowywanie skutecznych rozwiązań, które pomagają klientom w optymalizacji działalności i pozytywnie oddziałują na środowisko.

To właśnie ta inwestycja w specjalistyczną wiedzę, badania, rozwój i innowacyjność sprawia, że utrzymujemy się na czele stawki w dziedzinie zajmowania się najpilniejszymi i najbardziej skomplikowanymi sprawami biznesowymi, jakie stoją przed klientami i społecznościami.

Nasz cel i wartości

Łączy nas szczytny cel. Wartości, którymi kierujemy się w naszej pracy. I nieograniczona pomysłowość, która pozwala nam rozwiązywać problemy naszych klientów. Jesteśmy Ecolab — i razem zmieniamy świat na lepsze.

The Work We Do Matters

Staramy się, aby świat stawał się bardziej czysty, bezpieczniejszy i zdrowszy. Chronimy życiodajne zasoby. Dbamy, aby woda i prąd były wszędzie dostępne. Nasze produkty i usługi zapobiegają chorobom i infekcjom. Utrzymują bezpieczeństwo żywności. Chronimy miejsca, w których ludzie jedzą, śpią, pracują, bawią się i leczą. Zajmujemy się tym, co niezbędne dla komfortu życia: dbamy o zdrowie ludzi. Poprawiamy komfort życia. Zapewniamy bezpieczeństwo, aby można było cieszyć się pełnią życia. Pomagamy naszym klientom odnieść sukces. Zmniejszamy ryzyko i obawy. Umożliwiamy im rozwój.

How We Work Matters Too

Działamy skutecznie. Jeśli jest cel do osiągnięcia, osiągamy go. Jeśli jest problem do rozwiązania, rozwiązujemy go. Pracujemy bezpiecznie. Uważamy na wszystko, co robimy. Staramy się robić to, co właściwe, uczciwe i sprawiedliwe. Działamy wspólnie. W zespołach. Wzmocnionych przez różne podejścia do rozwiązywania problemów. Czerpiemy inspirację i energię z tego, co robimy i jak to robimy. Ze wspólnego rozwoju, nauki i świętowania. Wprowadzając zmiany i służąc wyższemu dobru.

Ecolab jest wszędzie tam, gdzie ma to znaczenie. Ponieważ to, co robimy — i jak to robimy — ma znaczenie wszędzie.

Nasz wpływ

In 2017, we helped our customers:

Czysta woda
Czysta woda

Conserve more than 171 billion gallons of water

Manage 1.1 trillion gallons (4.2 trillion liters) of process and potable water

Conserve drinking water for more than 590 million people

And we are working to help our customers save 300 billion gallons of water annually by 2030

 

Our Vision for Clean Water
Bezpieczna żywność
Bezpieczna żywność

Safely produce 44% of the global milk supply

Safely produce more than 25% 
of the world’s processed food

Support clean kitchens, serving 45 billion restaurant meals

And we work to help customers prevent more than 1 million foodborne illnesses each year

 

Our Vision for Safe Food
Zasoby energii
Zasoby energii

Conserve more than 12 trillion BTU

Reduce the water and energy footprint of 40% of the world’s petroleum production

Generate more than 20% of
the world’s power

And we aim to reduce CO2e by 10% in
our own operations by 2020

 

Our Vision for Abundant Energy
Zdrowe środowisko
Zdrowe środowisko

Clean more than 40 billion hands

Delight guests with more than
800 million clean hotel rooms

czystej bielizny 6 million hospital and long-term care patient rooms

And we work to help hospitals reduce the risk of HAIs for as many as 10,000 people

 

Our Vision for Healthy Environments

Our Water and Energy Brands

nalcoabout
Nalco Water

Nalco Water, firma należąca do Ecolab, oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie uzdatniania wody, zarządzania wodą, ulepszania procesów i kontrolowania zanieczyszczeń. W ten sposób optymalizuje jakość i koszty działalności klientów, przy jednoczesnym ograniczeniu ich wpływu na środowisko.

nalcochampabout
Nalco Champion

Nalco Champion, firma należąca do Ecolab, świadczy usługi w siedzibie klienta i oferuje technologiczne rozwiązania dla przemysłu gazowego, naftowego i petrochemicznego. Zapewnia ulepszenia w zakresie odzysku, produkcji i procesów, które pomagają naszym klientom optymalizować produkcję ropy i gazu na całym świecie.