Ecolab Global Headquarters

O nas

Ecolab to światowy lider w dziedzinie technologii i usług ukierunkowanych na oszczędzanie wody i energii elektrycznej oraz utrzymanie higieny. Na całym świecie firmy zajmujące się gastronomią, przetwórstwem żywności, hotelarstwem, opieką zdrowotną, przemysłem oraz wydobyciem ropy naftowej i gazu wybierają produkty i usługi Ecolab w celu utrzymania czystości i bezpieczeństwa miejsca pracy, poprawy wydajności operacyjnej oraz osiągnięcia celów dotyczących zrównoważonego rozwoju.

 1. Strona główna
 2. O nas

Kontakt

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

at a Glance

customer locations

  

Nearly
3 million
customer locations

history

 

95-year history
of innovation

patents

  

More than
8700 patentów

associates

48,000 associates
including 26,500 service professionals and 1,600 RD&E scientists, engineers and technical specialists

donations

More than
$15 million donated
through Ecolab Foundation, corporate giving and volunteer hours in 2017

Współpraca w ramach rozwiązywania globalnych problemów

W Ecolab właśnie to robimy najlepiej. Nasz zespół liczący 48 000 pracowników pomaga czynić świat czystszym, bezpieczniejszym i zdrowszym miejscem. Poprzez kompleksowe rozwiązania i bezpośrednią obsługę gwarantuje bezpieczną żywność, utrzymanie czystości pomieszczeń, optymalizację zużycia wody i energii oraz poprawę efektywności operacyjnej klientom w blisko trzech milionach lokalizacji w ponad 170 krajach.

JESTEŚMY WSZĘDZIE TAM, GDZIE MA TO ZNACZENIE

 Nasze innowacyjne produkty i usługi obejmują praktycznie każdy aspekt życia codziennego i są stosowane w szpitalach, hotelach, restauracjach, szkołach, zakładach produkcyjnych, rafineriach i wielu innych miejscach na całym świecie. Wiele najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek polega na Ecolab podczas wdrażania rozwiązań podnoszących wydajność, trwałość produktów i reputację marki.

WYRÓŻNIA NAS NASZE PODEJŚCIE

 Dzięki niezrównanemu zaangażowaniu w indywidualną obsługę klientów oraz innowacyjnym technologiom i rozwiązaniom bazującym na badaniach naukowych wywieramy pozytywny wpływ na ekologiczną i ekonomiczną działalność przedsiębiorstw za pośrednictwem naszych klientów, zakładów i społeczności, w których działamy.

INDYWIDUALNA OBSŁUGA KLIENTÓW

 Fundamentem naszego modelu biznesowego są ludzie. Nasz cel wspiera każdy członek zespołu Ecolab.

Zaczynamy od naszych klientów. Niepodważalna przewaga konkurencyjna Ecolab wynika z naszego najlepszego w branży zespołu sprzedawców i serwisantów. Każde wyzwanie klienta jest inne, dlatego nasz zespół 26 500 przedstawicieli terenowych współpracuje z klientami na terenie ich zakładów, zapewniając doradztwo i obsługę na miejscu. Nasi eksperci stosują rygorystyczny proces zbierania danych, wdrażania zaawansowanych technologii, analizowania procesów i dostarczania rozwiązań, które odpowiadają na wyjątkowe wyzwania gospodarcze, społeczne i środowiskowe naszych klientów.

Za każdym przedstawicielem stoi zespół badaczy, naukowców, inżynierów, specjalistów ds. przepisów regulacyjnych i innych ekspertów, którzy pracują nad rozwiązywaniem wyzwań klientów, tworzą nowe rozwiązania i gwarantują zgodność z nowymi wymogami.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

 Wiedzę zdobywamy u naszych klientów, starając się sprostać wyzwaniom, przed którymi stają. Pomagamy dostarczyć wyniki, które nasi klienci chcą osiągać. Ta wiedza stanowi podstawę naszych innowacji. Sukces naszych innowacji oceniamy po tym, jak dobrze nasze rozwiązania wspierają cele naszych klientów.

Dzięki utalentowanemu zespołowi naukowców oraz najnowocześniejszym ośrodkom technologicznym Ecolab wiedzie prym w branży, opracowując nowe, skuteczne rozwiązania, które pomagają klientom w optymalizacji działalności i pozytywnie oddziałują na środowisko.

To właśnie ta inwestycja w specjalistyczną wiedzę, badania, rozwój i innowacyjność sprawia, że pozostajemy na czele stawki w dziedzinie adresowania najpilniejszych i najbardziej skomplikowanych możliwości biznesowych stojących przed klientami i społecznościami.

water waste energy
Nasz wpływ
W roku 2017 firma Ecolab pomogła klientom:
 • Oszczędzić ponad 170 mld galonów wody
 • Wyeliminować 52,4 miliona funtów odpadów
 • Oszczędzić 12 bilionów BTU energii
 • Umyć 40 mld rąk
 • Zabezpieczyć 27% światowej przetworzonej żywności, co przekłada się na 694 mld funtów rocznie
 • Utrzymać w czystości kuchnie wydające 45 mld posiłków restauracyjnych
 • Sprawić, że 44% światowej produkcji mleka odbywa się w higienicznych warunkach
 • Zarządzać wodą i technologią przy tworzeniu:
  • 22% energii elektrycznej na świecie
  • 40% całej energii atomowej
  • 45% produktów naftowych
nalcoabout
Nalco Water

Nalco Water, firma należąca do Ecolab, oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie uzdatniania wody, zarządzania wodą, ulepszania procesów i kontrolowania zanieczyszczeń. W ten sposób optymalizuje jakość i koszty działalności klientów, przy jednoczesnym ograniczeniu ich wpływu na środowisko.

nalcochampabout
Nalco Champion

Nalco Champion, firma należąca do Ecolab, świadczy usługi w siedzibie klienta i oferuje technologiczne rozwiązania dla przemysłu gazowego, naftowego i petrochemicznego. Zapewnia ulepszenia w zakresie odzysku, produkcji i procesów, które pomagają naszym klientom optymalizować produkcję ropy i gazu na całym świecie.