Ecolab w skrócie

klientów w różnych lokalizacjach
Blisko 3 miliony
klientów w rożnych lokalizacjach
history
99-letnia historia
innowacji
patentów
Ponad 10000 patentów
associates
47 000 pracowników

W tym 25 000 pracowników ds. sprzedaży i obsługi oraz 1200 naukowców, inżynierów i specjalistów technicznych

donations
Ponad 40 mln USD przekazanych

Poprzez darowizny rzeczowe w postaci produktów, Fundację Ecolab i darowizny korporacyjne oraz darowizny i wolontariaty pracowników w 2021 r.

Współpraca w ramach rozwiązywania globalnych problemów

W Ecolab właśnie to robimy najlepiej. 47 000 naszych pracowników zapewnia kompleksowe rozwiązania bazujące na badaniach naukowych, wiedzę opartą na danych oraz świadczy klientom usługi na światowym poziomie w celu promowania bezpieczeństwa żywności, utrzymania czystego środowiska pracy, optymalizacji zużycia wody i energii, zwiększenia wydajności eksploatacyjnej i zrównoważonego rozwoju w prawie trzech milionach lokalizacji w ponad 170 krajach.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie ma to znaczenie

Ponad 25 000 pracowników działów sprzedaży i obsługi w Ecolab należy do największej i najlepiej wyszkolonej w branży kadry sprzedaży bezpośredniej i obsługi, pomagając klientom z branży restauracyjnej, hotelarskiej, energetycznej i produkcyjnej w rozwiązywaniu problemów z zakresu sprzątania, dezynfekcji, zarządzania wodą oraz energią elektryczną. Wiele najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek polega na Ecolab podczas wdrażania rozwiązań podnoszących wydajność, trwałość produktów i reputację marki. Zobacz obsługiwane branże.

Spersonalizowane usługi

Niepodważalna przewaga konkurencyjna Ecolab wynika z naszego najlepszego w branży zespołu sprzedawców i serwisantów. Wyzwania stawiane przez naszych klientów są różne dlatego nasz zespół 25 000 przedstawicieli terenowych współpracuje z klientami na terenie ich zakładów, zapewniając spersonalizowane doradztwo i obsługę. Nasi eksperci przestrzegają rygorystycznych zasad podczas procesu zbierania danych, wdrażania zaawansowanych technologii, analizowania procesów i dostarczania rozwiązań, które odpowiadają na unikatowe wyzwania gospodarcze, społeczne i środowiskowe naszych klientów.

Za każdym przedstawicielem stoi zespół badaczy, naukowców, inżynierów, specjalistów ds. przepisów regulacyjnych i innych ekspertów, którzy stawiają czoło wyzwaniom, tworzą nowe rozwiązania i gwarantują zgodność z nowymi wymogami. Zobacz nasze rozwiązania.

Innowacyjne rozwiązania

Ecolab posiada długą historię innowacji. Nasza strategia oparta jest na połączeniu chemii, cyfrowej technologii i usług w celu dostarczania klientom wartości dodanej. Nasz zespół 1200 naukowców, inżynierów i specjalistów technicznych tworzy najlepsze w swojej klasie rozwiązania, które są odpowiedzialnie pozyskiwane i rozwijane ze szczególnym uwzględnieniem wpływu na człowieka i środowisko. Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie kluczowych technologii, w tym rozwiązań środków przeciwdrobnoustrojowych, dozowania i monitorowania, higieny osobistej i higieny powierzchni, polimerów, środków powierzchniowo czynnych, chemicznych środków stałych, gospodarki wodnej i analizy danych, pomagamy poprawić wydajność operacyjną, jakość produktów i bezpieczeństwo naszych klientów. Przeczytaj więcej o naszym  doświadczeniu i nowoczesnych technologiach.

Nasz cel i wizja

Jednoczy nas cel, by uczynić świat czystszym, bezpieczniejszym i zdrowszym, pomagając firmom w odniesieniu przez nie sukcesu i jednocześnie chroniąc ludzi oraz kluczowe zasoby. Naszą wizją jest bycie globalnym liderem w zakresie technologii i usług związanych z wodą, higieną i eliminowaniem bakterii – zapewniając to, co najważniejsze: czystą wodę, bezpieczną żywność i zdrowe środowisko.

Gdy nasi klienci odnoszą sukces, my także go odnosimy.

 

Ecolab jest wszędzie tam, gdzie ma to znaczenie. Ponieważ to, co robimy — i jak to robimy — ma znaczenie wszędzie.

Historie sukcesu naszych klientów

Dowiedz się, jak Ecolab współpracuje z globalnymi klientami, zapewniając kompleksowe rozwiązania bazujące na danych oraz usługi świadczone u klientów, które promują bezpieczną żywność, utrzymują czyste środowisko, optymalizują zużycie wody i prądu oraz zwiększają wydajność operacyjną.

2018 Corporate Sustainability Report Colgate-Palmolive toothpaste facility image
Colgate-Palmolive: oszczędzanie wody, zwiększenie wydajności

Colgate-Palmolive współpracuje z Ecolab, by zwiększyć wydajność i zachować zrównoważony rozwój w procesie sprzątania i sanityzacji w zakładzie produkcyjnym Mission Hills w Guanajuato w Meksyku.

2018 Corporate Sustainability Report ADM Archer Daniels Midland facility image
ADM: pomoc w zaoszczędzeniu 2,3 mld galonów wody

Aby znacząco obniżyć koszty operacyjne, osiągając jednocześnie cele związane ze zrównoważonym rozwojem, ADM wdrożyło technologię i procesy automatyzacji Ecolab w swoich placówkach na świecie.

2018 Corporate Sustainability Report SAP data center customer image
SAP: Optymalizowanie bezpiecznej wody w centrach danych

Współpraca z Ecolab pozwoliła firmie SAP przyjąć całościowe podejście do uzdatniania wody w celu zminimalizowania ryzyka pojawienia się bakterii Legionella.

 

Oto jak współpraca z nami pomogła w tym roku wzmocnić
pozycję naszych klientów:

Nasza marka związana z wodą

aboutuspicnalco
Nalco Water

Nalco Water, firma należąca do Ecolab, oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie uzdatniania wody, zarządzania wodą, ulepszania procesów i kontrolowania zanieczyszczeń. W ten sposób optymalizuje jakość i koszty działalności klientów, przy jednoczesnym ograniczeniu ich wpływu na środowisko.