w skrócie

klientów w różnych lokalizacjach

  

Blisko
3 miliony
klientów w różnych lokalizacjach

history

 

95 lat historii
innowacji

patents

  

Ponad
9700 patentów

associates

45 000 pracowników
w tym 25 000 pracowników ds. sprzedaży i usług oraz 1200 naukowców, inżynierów i specjalistów technicznych

donations

Ponad
13 milionów USD przekazanych
poprzez Fundację Ecolab, datki od firm i prace w ramach wolontariatu w 2019 r.

 

Współpraca w ramach rozwiązywania globalnych problemów

W Ecolab właśnie to robimy najlepiej. 45 000 naszych pracowników zapewnia kompleksowe rozwiązania, wiedzę opartą na danych oraz świadczy dopasowane do klienta usługi w celu promowania bezpieczeństwa żywności, utrzymania czystego środowiska pracy, optymalizacji zużycia wody i energii, zwiększenia wydajności operacyjnej i zrównoważonego rozwoju u niemal trzech milionów klientów z ponad 170 krajów.

JESTEŚMY WSZĘDZIE TAM, GDZIE MA TO ZNACZENIE

Ponad 25 000 pracowników działów sprzedaży i obsługi w Ecolab należy do największej i najlepiej wyszkolonej w branży kadry sprzedaży bezpośredniej i obsługi, pomagając klientom z branży restauracyjnej, hotelarskiej, energetycznej i produkcyjnej w rozwiązywaniu problemów z zakresu sprzątania, dezynfekcji, zarządzania wodą oraz energią elektryczną. Wiele najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek polega na Ecolab podczas wdrażania rozwiązań podnoszących wydajność, trwałość produktów i reputację marki. Zobacz obsługiwane branże.

SPERSONALIZOWANA OBSŁUGA

Niepodważalna przewaga konkurencyjna Ecolab wynika z naszego najlepszego w branży zespołu sprzedawców i serwisantów. Wyzwania stawiane przez naszych klientów są różne dlatego nasz zespół 25 000 przedstawicieli terenowych współpracuje z klientami na terenie ich zakładów, zapewniając spersonalizowane doradztwo i obsługę. Nasi eksperci przestrzegają rygorystycznych zasad podczas procesu zbierania danych, wdrażania zaawansowanych technologii, analizowania procesów i dostarczania rozwiązań, które odpowiadają na unikatowe wyzwania gospodarcze, społeczne i środowiskowe naszych klientów.

Za każdym przedstawicielem stoi zespół badaczy, naukowców, inżynierów, specjalistów ds. przepisów regulacyjnych i innych ekspertów, którzy stawiają czoło wyzwaniom, tworzą nowe rozwiązania i gwarantują zgodność z nowymi wymogami. Zobacz nasze rozwiązania.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Ecolab posiada długą historię innowacji. Nasza strategia oparta jest na połączeniu chemii, cyfrowej technologii i usług w celu dostarczania klientom wartości dodanej. Nasz zespół 1200 naukowców, inżynierów i specjalistów technicznych tworzy najlepsze w swojej klasie rozwiązania, które są odpowiedzialnie pozyskiwane i rozwijane ze szczególnym uwzględnieniem wpływu na człowieka i środowisko. Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie kluczowych technologii, w tym rozwiązań środków przeciwdrobnoustrojowych, dozowania i monitorowania, higieny osobistej i higieny powierzchni, polimerów, środków powierzchniowo czynnych, chemicznych środków stałych, gospodarki wodnej i analizy danych, pomagamy poprawić wydajność operacyjną, jakość produktów i bezpieczeństwo naszych klientów. Przeczytaj więcej o naszym doświadczeniu i nowoczesnych technologiach.

Nasze cele i wizja

Jednoczy nas cel, by uczynić świat czystszym, bezpieczniejszym i zdrowszym, pomagając firmom w odniesieniu przez nie sukcesu i jednocześnie chroniąc ludzi oraz kluczowe zasoby. Naszą wizją jest bycie globalnym liderem w zakresie technologii i usług związanych z wodą, higieną i eliminowaniem bakterii – zapewniając to, co najważniejsze: czystą wodę, bezpieczną żywność i zdrowe środowisko.

Gdy nasi klienci odnoszą sukces, my także go odnosimy.

 

 

Ecolab jest wszędzie tam, gdzie ma to znaczenie. Ponieważ to, co robimy — i jak to robimy — ma znaczenie wszędzie.

Historie sukcesu naszych klientów

Dowiedz się, jak firma Ecolab współpracuje z klientami z całego świata, dostarczając kompleksowe rozwiązania, spostrzeżenia poparte danymi oraz usługi w ich placówkach promujące bezpieczeństwo żywności, zachowanie czystego i bezpiecznego środowiska, optymalizację zużycia wody i energii oraz zwiększanie efektywności operacyjnej, a także promowanie zrównoważonego rozwoju.
2018 Corporate Sustainability Report Colgate-Palmolive toothpaste facility image
Colgate-Palmolive: oszczędzanie wody, zwiększenie wydajności

Colgate-Palmolive współpracuje z Ecolab, by zwiększyć wydajność i zachować zrównoważony rozwój w procesie sprzątania i sanityzacji w zakładzie produkcyjnym Mission Hills w Guanajuato w Meksyku.

2018 Corporate Sustainability Report ADM Archer Daniels Midland facility image
ADM: pomoc w zaoszczędzeniu 2,3 miliardów galonów wody

Aby znacząco obniżyć koszty operacyjne, osiągając jednocześnie cele związane ze zrównoważonym rozwojem, ADM wdrożyło technologię i procesy automatyzacji Ecolab w swoich placówkach na świecie.

2018 Corporate Sustainability Report SAP data center customer image
SAP: Optymalizowanie bezpiecznej wody w centrach danych

Współpraca z Ecolab pozwoliła firmie SAP przyjąć całościowe podejście do uzdatniania wody w celu zminimalizowania ryzyka pojawienia się bakterii Legionella.

Nasz wpływ

W 2018 pomogliśmy naszym klientom:

Czysta woda
Czysta woda

Zaoszczędzić ponad 188 miliardów galonów wody

Zarządzać 1,1 biliona galonów (4,2 biliona litrów) wody technologicznej i pitnej

Oszczędzić wodę pitną dla ponad 650 milionów osób

I pomagamy naszym klientom oszczędzać , które serwują 300 miliardów galonów wody rocznie do 2030 r.

 

Nasza wizja czystej wody
Bezpieczna żywność
Bezpieczna żywność

Bezpiecznie wyprodukować ponad 25% światowej przetworzonej żywności

Bezpiecznie wytworzyć 44% globalnej produkcji mleka

 

Utrzymać w czystości kuchnie , które serwują 45 miliardów posiłków

Pracujemy, aby pomóc klientom w zapobieganiu ponad 1 milionowi chorób przenoszonych drogą pokarmową każdego roku

 

Nasza wizja bezpiecznej żywności
Zasoby energii
Zasoby energii

Zaoszczędzić ponad 19 bilionów BTU

Zmniejszyć zużycie wody i energii dla 40% światowej produkcji ropy naftowej

Wytworzyć ponad 20%
światowej energii

Ponadto chcemy zmniejszyć emisję CO2e do 10% w ramach
naszej własnej działalności do 2020 r.

 

Nasza wizja zasobów energii
Zdrowe środowisko
Zdrowe środowisko

Umyć ponad 40 miliardów rąk

Spełnić wymagania klientów dzięki ponad 800 milionom czystych pokojów hotelowych

Zapewnić czystość 6 milionów sal chorych i pomieszczeń dla pacjentów wymagających opieki długoterminowej

Pracujemy, aby pomóc placówkom ochrony zdrowia w zmniejszeniu ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych dla nawet 10 000 osób rocznie

 

Nasza wizja zdrowego środowiska