1. Strona główna Nalco Water

Informacje Ecolab na temat nowego koronawirusa (COVID-19)

Ecolab uważnie śledzi epidemię koronawirusa (COVID-19) i przekazuje wskazówki mające na celu zmniejszenie ryzyka zakażenia.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

Na nowo opracowujemy metody zarządzania zasobami wodnymi

Woda to kluczowy element działalności naszych klientów — od chwili wejścia do zakładu klienta do momentu, w którym zostaje zwrócona do środowiska naturalnego. Wykorzystujemy naszą specjalistyczną wiedzę i innowacje, aby pomagać klientom w zarządzaniu zasobami wodnymi i w dokładnym pomiarze uzyskiwanych wyników.

Najnowsze WIADOMOŚCI

Our search returned no results.

 

 

WODA JEST PODSTAWĄ NASZEGO ISTNIENIA.

W Nalco Water wspieramy działania w celu ochrony tego najważniejszego zasobu na całym świecie. Współpracujemy z firmami z różnych branż, pracując u ich boku w celu opracowania rozwiązań odpowiadających ich specyficznym potrzebom w zakresie wykorzystania wody oraz celom biznesowym.

 

 

 

Czysta woda dla przyszłych pokoleń

John Holden z ogólnokrajowej platformy telewizyjnej Discovery Channel z programu „Earth” odwiedza Naperville w Illinois, aby sprawdzić, w jaki sposób Nalco Water wspomaga firmy w oszczędzaniu wody w celu ratowania naszej planety.

Historie sukcesu naszych klientów

Dowiedz się więcej, jak pomagamy rozwiązywać problemy naszych klientów

Our search returned no results.

Galeria wideo

ŚWIETLANA PRZYSZŁOŚĆ PRZED GEOTERMIĄ

Wspomagamy firmy z branży energetyki geotermalnej w ograniczaniu ich wpływu na środowisko naturalne oraz zapewnianiu najwyższej możliwej wydajności i niezawodności.