Na nowo opracowujemy metody zarządzania zasobami wodnymi

Woda to kluczowy element działalności naszych klientów — od chwili wejścia do zakładu klienta do momentu, w którym zostaje zwrócona do środowiska naturalnego. Wykorzystujemy naszą specjalistyczną wiedzę i innowacje, aby pomagać klientom w zarządzaniu zasobami wodnymi i w dokładnym pomiarze uzyskiwanych wyników.

eROI jest wykładniczym zwrotem z inwestycji, jaką dostarczamy naszym klientom dzięki poprawie wydajności, efektywności operacyjnej i zrównoważonemu oddziaływaniu.

Pomiar to kluczowy element naszego procesu, którego celem jest zapewnianie wykładniczych wyników. Takie podejście umożliwia naszym klientom monitorowanie całkowitej wartości dostarczonej przez rozwiązania Ecolab – od zwiększenia produktywności i wydajności, po ograniczenie kosztów operacyjnych i zwiększenie efektywności przy jednoczesnym osiągnięciu celów związanych ze zrównoważonym rozwojem i wywieraniu pozytywnego wpływu na świecie.

Więcej o eROI

Najnowsze informacje

 

WODA JEST PODSTAWĄ NASZEGO ISTNIENIA.

W Nalco Water wspieramy działania w celu ochrony tego najważniejszego zasobu na całym świecie. Blisko współpracujemy z firmami z różnych branż w celu opracowania rozwiązań odpowiadających ich specyficznym potrzebom w zakresie wykorzystania wody oraz celom biznesowym.

 


Wyróżnione technologie i programy

3DTforCoolingWater
Technologia 3D TRASAR™ do wody chłodniczej

Technologia 3D TRASAR jest nieustannie ulepszana, aby sprostać coraz większym potrzebom naszych klientów. Innowacyjna technologia 3D TRASAR już teraz cieszy się uznaniem na całym świecie. Ponad 25 000 systemów jest obecnie w użyciu, a przeszło 10 000 systemów wodnych jest monitorowanych przez ekspertów Nalco Water, których wspiera 5000 ekspertów w miejscu instalacji. Dzięki najnowszym osiągnięciom Nalco Water kolejna generacja systemów 3D TRASAR do wody chłodzącej dostarcza informacji i wsparcia operacyjnego potrzebnych do zarządzania systemami wody chłodzącej i ochrony sprzętu. W ramach kompleksowego rozwiązania w zakresie gospodarki wodnej, kolejna generacja systemów do wody chłodzącej 3 TRASAR zapewnia oszczędność wody i energii oraz gwarantuje naszym klientom spokój umysłu.

Yellow_boiler_system.jpg
Technologia 3D TRASAR™ do kotłów

W związku z tym, że zmieniające się warunki mogą wpłynąć na różne cześci systemu kotła (często następuje to bardzo szybko), technologia do kotłów 3D TRASAR będzie Państwa najskuteczniejszą ochroną. Nalco wykona kompletny audyt systemów kotłowniczych, aby poznać niedociągnięcia i udzielić rekomendacji zgodnych z Państwa celami operacyjnymi.

Ograniczenie zapylenia

W Nalco Water zdajemy sobie sprawę, że zapylenie potrafi spowodować poważne problemy zdrowotne i środowiskowe podczas działań wydobywczych. Bez odpowiedniego rozwiązania do kontroli zapylenia, wyzwania związane z pyłem mogą  wpłynąć negatywnie na najważniejsze aspekty Państwa działalności. Nalco Water oferuje rozbudowaną linię dodatków ograniczających zapylenie, począwszy od piany, ograniczników napięcia powierzchniowego, spoiw, substancji zwiększających lepkość  oraz humektantów. 

corrosionandscalecontrol
Kontrola powstawania osadów i korozji dla wody chłodzącej

Inhibitory osadu i korozji od Nalco Water zawierają ukierunkowane substancje chemiczne do stosowania z systemami sterowania 3D TRASAR™. Produkty 3D TRASAR™ wchodzą w skład innowacyjnego programu uzdatniania wody, który wykorzystuje potwierdzoną naukowo technologię, aby zapobiec problemom operacyjnym. 3D TRASAR™ kompensuje zarówno rutynowe, jak i specjalne sposoby zastosowania systemu. Programy 3D TRASAR™ zapewniają zwrot z inwestycji dzięki ich unikalnym możliwościom sterowania i diagnozy. Technologia 3D TRASAR umożliwia monitorowanie systemu oraz sterowanie szybkością zasilania w celu zapewnienia efektywnych cenowo wyników.

Czysta woda dla przyszłych pokoleń

John Holden z ogólnokrajowej platformy telewizyjnej Discovery Channel z programu „Earth” odwiedza Naperville w Illinois, aby sprawdzić, w jaki sposób Nalco Water wspomaga firmy w oszczędzaniu wody w celu ratowania naszej planety.

Historie sukcesu naszych klientów

Dowiedz się więcej, jak pomagamy rozwiązywać problemy naszych klientów

No related success stories were found.

System Assurance for Paper Mills

Nalco Water Paper customers rest assured knowing they are protected 24/7/365 with our System Assurance Center (SAC) service. When an issue arises in the mill, our SAC service kicks in as an extra layer of protection providing around-the-clock system monitoring and helping our customer's operations run smoothly.

The Nalco Water SAC alerts the local team when levels in boilers are low. Allowing us to trouble shoot with customers remotely and return levels back to normal quickly.

Polecane programy

Wyróżnione innowacje

MAP Monitoring Technology

Dzięki systemom MAP producenci papieru mogą spodziewać się większej przepustowości, zwiększonej produkcji, czystszych urządzeń i mniejszej liczby wad arkuszy papieru.

coalex
COALEX™ Fine Coal Circuit Technologies

Zakłady przetwórstwa węgla mogą bezpieczniej odzyskiwać węgiel, przy niższych kosztach za tonę i bez użycia oleju napędowego. Technologia CoalEX jest wyjątkowo ekonomiczna, gwarantuje dodatkowy odzysk i doskonałą równowagę środowiskową.

Technologia mieszania PARETO™

Technologia Mieszania PARETO poprawia i optymalizuje zasilanie maszyny papierniczej w środki retencyjne i inne środki chemiczne używane do produkcji.

apexpaintdetackification
APEX™ Paint Detackification Technology

Technologia APEX zmniejszająca lepkość farby i lakieru zdobyła wiele nagród, jest skuteczna i w 99% biodegradowalna. Została z powodzeniem wdrożona w systemach kabin lakierniczych wszystkich typów farb oraz zapewnia całkowite usuwanie farby, poprawiając ogólną wydajność odprowadzania i czystość.

Galeria wideo

Świetlana przyszłość przed geotermią

Wspomagamy firmy z branży energetyki geotermalnej w ograniczaniu ich wpływu na środowisko naturalne oraz zapewnianiu najwyższej możliwej wydajności i niezawodności.

Systemy Purate™ z dwutlenkiem chloru

Systemy Purate chronią systemy chłodzenia przed rozwojem bakterii oraz poprawiają wydajność energetyczną i wymianę ciepła.

Program 3D TRASAR™ Solid Cooling Water

Opracowujemy na nowo sposób zarządzana zasobami wodnymi dzięki naszym spersonalizowanym rozwiązaniom w ramach programu 3D TRASAR Solid Cooling Water. Ten nowy program zapewnia większe bezpieczeństwo, oszczędza miejsce w placówce oraz generuje mniejsze ilości odpadów opakowaniowych.

Featured Mineral Processing Solutions