aboutuspicnalco

O Nalco Water

Globalny lider w dziedzinie rozwiązań zarządzania wodą i procesami, Nalco Water (firma Ecolab) współpracuje z klientami z wielu branży, aby pomóc w realizacji ich specyficznych celów związanych ze zrównoważonym rozwojem i celów biznesowych. Dzięki obecności w ponad 100 000 zakładach klientów, nasze rozwiązania łączą środki chemiczne, innowacje cyfrowe i dogłębne doświadczenie, aby zminimalizować wpływ na wodę i klimat, jednocześnie maksymalizując wyniki przy zoptymalizowanym koszcie całkowitym. Nasza sieć ponad 50 000 połączonych systemów wydajności wody tworzy ponad 90 miliardów punktów danych rocznie, co zapewnia naszym klientom wgląd w informacje, działania oraz dodatkową wartość w całej ich działalności. Jako firma Ecolab działamy w zgodzie z naszą korporacyjną ambicją, aby uczynić świat czystszym, zdrowszym i bezpieczniejszym poprzez dostarczanie oraz ochronę tego, co istotne.

integratedwatermanagement

Nalco Water to innowacje

W Nalco Water gospodarka wodna to nasza pasja. Każdy projekt jest wyjątkowy, dlatego pracownicy Nalco indywidualnie podchodzą do celów biznesowych i potrzeb w zakresie gospodarki wodnej każdego klienta oraz poznają sposoby pozwalające usprawnić działanie jego systemów.

3dtrasarwatersaver

Ulepszanie technologii gospodarowania zasobami wodnymi

Technologia 3D TRASAR™ zrewolucjonizowała gospodarkę wodną, zapewniając naszym klientom w czasie rzeczywistym pełny dostęp do ich systemów wodnych. Technologia ta łączy w sobie chemię, usługi zdalne, monitorowanie i zautomatyzowaną kontrolę, pomagając klientom poprawiać efektywność przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia wody i energii.

resinsmarket

Pokonywanie wyzwań związanych z wodą i procesami

Nasza wiedza w dziedzinie gospodarki wodnej nie ma sobie równych. To samo dotyczy naszej współpracy z klientami przy rozwiązywaniu ich największych wyzwań. Współpracujemy z wieloma firmami z różnych branż — od obiektów komercyjnych, przetwórstwa spożywczego, motoryzacji, wytwarzania energii, przemysłu chemicznego i surowców po przemysł przetwórczy, na przykład papiernictwo i górnictwo.