1. Strona główna Nalco Water
  2. O nas
aboutuspicnalco

O Nalco Water

Nalco Water, światowy lider w dziedzinie uzdatniania wody i ulepszania procesów, współpracuje z klientami, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań eliminujących ograniczenia związane ze zużyciem wody i zasobów. Jako firma z grupy Ecolab, idealnie pasujemy do wizji firmy, którą jest stawanie się światowym liderem w dziedzinie technologii i usług związanych z wodą, higieną i energią, gdyż dostarczamy i chronimy to, co jest niezbędne do życia.

Kontakt

ZADZWOŃ do nas

Nalco Polska Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 55
43-110 Tychy, Polska

Tel: +48 323262750 | Faks: +48 323291311
E-mail: office@nalco.pl

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

integratedwatermanagement
Nalco Water to innowacje

W Nalco Water gospodarka wodna to nasza pasja. Każdy projekt jest wyjątkowy, dlatego pracownicy Nalco indywidualnie podchodzą do celów biznesowych i potrzeb w zakresie gospodarki wodnej każdego klienta oraz poznają sposoby pozwalające usprawnić działanie jego systemów.

3dtrasarwatersaver
Ulepszanie technologii gospodarowania zasobami wodnymi

Technologia 3D TRASAR™ zrewolucjonizowała gospodarkę wodną, zapewniając naszym klientom w czasie rzeczywistym pełny dostęp do ich systemów wodnych. Technologia ta łączy w sobie chemię, usługi zdalne, monitorowanie i zautomatyzowaną kontrolę, pomagając klientom poprawiać efektywność przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia wody i energii.

resinsmarket
Pokonywanie wyzwań związanych z wodą i procesami

Nasza wiedza w dziedzinie gospodarki wodnej nie ma sobie równych. To samo dotyczy naszej współpracy z klientami przy rozwiązywaniu ich największych wyzwań. Współpracujemy z wieloma firmami z różnych branż — od obiektów komercyjnych, przetwórstwa spożywczego, motoryzacji, wytwarzania energii, przemysłu chemicznego i surowców po przemysł przetwórczy, na przykład papiernictwo i górnictwo.