Oświadczenie o dostępności

Nasze zaangażowanie w dostępność

Firma Ecolab jest zaangażowana w zapewnienie dostępności, różnorodności i integracji społecznej. Naszym celem jest uczynienie naszej witryny internetowej dostępnej dla wszystkich użytkowników. Bez względu na to, czy korzystają Państwo z technologii ułatwień dostępu, takich jak czytnik ekranu, lupa lub oprogramowanie do rozpoznawania głosu albo technologia alternatywnego przełączania, naszą misją jest sprawienie, by przeglądanie witryny ecolab.com wpisywało się w obietnicę marki — Wszędzie tam, gdzie ma to znaczenie.™

Działania.

Podejmujemy liczne kroki i poświęcamy odpowiednie zasoby w celu dalszego zwiększenia dostępności naszej witryny internetowej.

Dalsze starania.

Jesteśmy dumni z ukończonych i ciągle trwających prac, lecz w Ecolab dostępność postrzegamy jako nieustające działania.  W tym celu:

  • jesteśmy w trakcie weryfikowania, czy spełniamy lub wykraczamy poza wytyczne dotyczące dostępności treści internetowych (WCAG) 2.0 na poziomie AA;
  • współpracujemy ze specjalistami zajmującymi się dostępnością i użytecznością oraz z osobami niepełnosprawnymi, by upewnić się, że nasze witryny funkcjonują w odpowiedni sposób i wykraczają poza ustanowione przepisy; oraz
  • konsekwentnie pracujemy nad usprawnieniem wydajności, szybkości i dostępności witryny.

Informacje zwrotne.

Jeśli chcą Państwo przekazać informacje zwrotne lub sugestie dotyczące usprawnień dostępności naszej witryny, prosimy o kontakt.

Audyty

Ecolab korzysta z pomocy Allyant w celu przeglądu, audytu oraz poprawy dostępności naszej strony internetowej.

Reviewed by Allyant for Accessibility

Są Państwo osobami niepełnosprawnymi lub mają Państwo pytania lub sugestie dotyczące dostępności witryny internetowej ADA dla osób niepełnosprawnych?

Jeśli Państwa pytania dotyczą tematu innego niż dostępność witryny internetowej dla osób niepełnosprawnych, prosimy przejść na stronę Kontakt i wypełnić zamieszczony tam formularz.

* oznacza pole wymagane

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.