aboutourbusinesses

Nasza działalność

Od ponad 90 lat zajmujemy się utrzymaniem bezpieczeństwa żywności, zapobieganiem rozprzestrzenianiu się infekcji i ochroną kluczowych zasobów. Każdego dnia staramy się robić więcej.

Kim jesteśmy

Ecolab to światowy lider w technologiach i usługach związanych z gospodarowaniem wodą i energią oraz utrzymaniem higieny. Na całym świecie firmy z branży spożywczej, przetwórstwa żywności, hotelarstwa, ochrony zdrowia i przemysłowej wybierają produkty i usługi Ecolab, które pozwalają utrzymać czyste i bezpieczne środowisko pracy oraz skutecznie osiągać cele zrównoważonego rozwoju.

fbbusiness

Food & Beverage

Firma Ecolab zapewnia niezrównaną wiedzę specjalistyczną i zestaw kompleksowych rozwiązań pozwalających na zwiększenie bezpieczeństwa żywności i jakości produktów, poprawiających aspekt zrównoważonego rozwoju oraz zwiększających wydajność przetwórców i producentów przemysłu spożywczego, mleka i napojów.
healthcarebusiness

Służba zdrowia

W dziedzinie ochrony zdrowia Ecolab oferuje specjalistyczne rozwiązania dla wszystkich klientów — od oddziałów intensywnej terapii po służby ratownictwa medycznego. Skupiamy się na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, które są w stanie sprostać biznesowym wyzwaniom klienta — wszędzie, gdzie to ma znaczenie.
institutionalbusiness

Institutional

Jednostka biznesowa „Institutional” firmy Ecolab zaopatruje swoich klientów w produkty, które zaspokajają ich potrzeby — od restauracji, hoteli i placówek opieki długoterminowej po szkoły, obiekty komercyjne i jednostki wojskowe.
Ecolab Cleanroom

Przemysł farmaceutyczno–kosmetyczny

Nasze spersonalizowane, kompleksowe rozwiązania i techniczny know-how skupiają się na zapewnieniu jakości i bezpieczeństwa produktów przy jednoczesnym usprawnianiu wydajności operacyjnej procesów mycia, sanityzacji i dezynfekcji. Nasza strategia skupia się na dwóch głównych obszarach: globalnych trendach i zmianach w przepisach.

 

districtenergy

Nalco Water

Nasz dział Water and Process Services pomaga klientom ograniczać zużycie energii, wody i innych zasobów naturalnych, poprawiać jakość powietrza, ograniczać emisje do środowiska, zwiększać wydajność oraz ulepszać produkty końcowe przy jednoczesnej poprawie wyników finansowych.

RoyalPerformance

Textile Care

W Ecolab rozumiemy wyzwania, z którymi mierzą się pralnie komercyjne obsługujące rynki opieki zdrowotnej, hotelarstwa, gastronomii oraz przemysłu. Pracując na zasadach partnerskich w celu osiągnięcia wspólnego sukcesu, dostarczamy spersonalizowane usługi, porady eksperckie oraz najwyżej oceniane produkty, pomagając w osiąganiu najlepszych efektów operacyjnych.