1. Strona główna
  2. O nas
  3. Nasza działalność
aboutourbusinesses

Nasza działalność

Od ponad 90 lat zajmujemy się utrzymaniem bezpieczeństwa żywności, zapobieganiem rozprzestrzenianiu się infekcji i ochroną kluczowych zasobów. Każdego dnia staramy się robić więcej.

Kontakt z naszym działem obsługi klienta

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

Kim jesteśmy

Ecolab to światowy lider w dziedzinie technologii i usług ukierunkowanych na oszczędzanie wody i energii elektrycznej oraz utrzymywanie higieny. Na całym świecie firmy z branży spożywczej, przetwórstwa żywności, higieny osobistej, opieki zdrowotnej i przemysłu naftowo-gazowego wybierają produkty i usługi Ecolab, utrzymując czyste i bezpieczne środowisko pracy oraz skutecznie osiągając cele zrównoważonego rozwoju.

fbbusiness
Food & Beverage Processing
Firma Ecolab zapewnia niezrównaną wiedzę specjalistyczną i zestaw kompleksowych rozwiązań pozwalających na zwiększenie bezpieczeństwa żywności i jakości produktów, poprawiających aspekt zrównoważonego rozwoju oraz zwiększających wydajność producentów i przetwórców przemysłu spożywczego, producentów mleka, leków i kosmetyków.
healthcarebusiness
Ochrona Zdrowia
W dziedzinie ochrony zdrowia Ecolab oferuje specjalistyczne rozwiązania dla wszystkich klientów — od oddziałów intensywnej terapii po służby ratownictwa medycznego. Skupiamy się na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, które są w stanie sprostać biznesowym wyzwaniom klienta — wszędzie, gdzie to ma znaczenie.
institutionalbusiness
Institutional
Jednostka biznesowa „Institutional” firmy Ecolab zaopatruje swoich klientów w produkty, które zaspokajają ich potrzeby — od restauracji, hoteli i placówek opieki długoterminowej po szkoły, nieruchomości komercyjne i jednostki wojskowe.
LIFE SCIENCES
Nasze spersonalizowane, kompleksowe rozwiązania i techniczny know-how skupiają się na zapewnieniu jakości i bezpieczeństwa produktów przy jednoczesnym usprawnianiu wydajności operacyjnej procesów mycia, sanityzacji i dezynfekcji. Nasza strategia skupia się na dwóch głównych obszarach: globalnych trendach i zmianach w przepisach.
nalcochampabout
Nalco Champion
Dział Energy Services firmy Ecolab skupia się na opracowywaniu specjalistycznych programów chemicznych i związanych z nimi usług na potrzeby branży naftowej i gazowej na wszystkich poziomach łańcucha wartości. Dzięki rozwiązywaniu problemów na miejscu i zastosowaniu innowacyjnych technologii dostarczamy zrównoważone rozwiązania, które sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach produkcyjnych na świecie.
districtenergy
Nalco WATER

Nasz dział Water and Process Services pomaga klientom ograniczać zużycie energii, wody i innych zasobów naturalnych, poprawiać jakość powietrza, ograniczać emisje do środowiska, zwiększać wydajność oraz ulepszać produkty końcowe przy jednoczesnej poprawie wyników finansowych.

RoyalPerformance
Textile Care
W Ecolab rozumiemy wyzwania, z którymi mierzą się pralnie komercyjne obsługujące rynki opieki zdrowotnej, hotelarstwa, gastronomii oraz przemysłu. Pracując na zasadach partnerskich w celu osiągnięcia wspólnego sukcesu, dostarczamy spersonalizowane usługi, porady eksperckie oraz najwyżej oceniane produkty, pomagając w osiąganiu najlepszych efektów operacyjnych.