1. Strona główna
  2. O nas
  3. Nasza działalność
aboutourbusinesses

Nasza działalność

Od ponad 90 lat zajmujemy się utrzymaniem bezpieczeństwa żywności, zapobieganiem rozprzestrzenianiu się infekcji i ochroną kluczowych zasobów. Każdego dnia staramy się robić więcej.

Kim jesteśmy

Ecolab to światowy lider w technologiach i usługach związanych z gospodarowaniem wodą i energią oraz utrzymaniem higieny. Na całym świecie firmy z branży spożywczej, przetwórstwa żywności, higieny osobistej, opieki zdrowotnej i przemysłu naftowo-gazowego wybierają produkty i usługi Ecolab, utrzymując czyste i bezpieczne środowisko pracy oraz skutecznie osiągając cele zrównoważonego rozwoju.

ecosurebusiness
Ecosure
Trusted by leading foodservice and hospitality firms, EcoSure provides customized, comprehensive onsite evaluations and training to help our customers maintain the highest standards of safety, guest experience and brand protection.
fbbusiness
Food & Beverage
Firma Ecolab zapewnia niezrównaną wiedzę specjalistyczną i zestaw kompleksowych rozwiązań pozwalających na zwiększenie bezpieczeństwa żywności i jakości produktów, poprawiających aspekt zrównoważonego rozwoju oraz zwiększających wydajność przetwórców i producentów przemysłu spożywczego, mleka i napojów.
food-safety-solutions
Specjalistyczne produkty zapewniające bezpieczeństwo żywności
As one of the world's leading manufacturer and distributor of food safety products and systems, our comprehensive line of food, guest & employee safety products help you establish and maintain food safety best practices throughout key areas in your foodservice operations.
healthcarebusiness
Ochrona Zdrowia
W dziedzinie ochrony zdrowia Ecolab oferuje specjalistyczne rozwiązania dla wszystkich klientów — od oddziałów intensywnej terapii po służby ratownictwa medycznego. Skupiamy się na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, które są w stanie sprostać biznesowym wyzwaniom klienta — wszędzie, gdzie to ma znaczenie.
institutionalbusiness
Institutional
Jednostka biznesowa „Institutional” firmy Ecolab zaopatruje swoich klientów w produkty, które zaspokajają ich potrzeby — od restauracji, hoteli i placówek opieki długoterminowej po szkoły, obiekty komercyjne i jednostki wojskowe.
QSR550
Kay Chemical

Kay Chemical Company z siedzibą w Greensboro, w stanie Karolina Północna, to spółka zależna Ecolab Inc. Specjalizuje się w dostarczaniu spersonalizowanych programów, które zaspokajają wyjątkowe potrzeby w zakresie bezpieczeństwa żywności i higieny rynku restauracji szybkiej obsługi i detalicznej sprzedaży żywności (supermarkety i sklepy spożywcze).

Ecolab Cleanroom
Life Sciences
Nasze spersonalizowane, kompleksowe rozwiązania i techniczny know-how skupiają się na zapewnieniu jakości i bezpieczeństwa produktów przy jednoczesnym usprawnianiu wydajności operacyjnej procesów mycia, sanityzacji i dezynfekcji. Nasza strategia skupia się na dwóch głównych obszarach: globalnych trendach i zmianach w przepisach.

 

nalcochampabout
Nalco Champion
Dział Energy Services firmy Ecolab skupia się na opracowywaniu specjalistycznych programów chemicznych i związanych z nimi usług na potrzeby branży naftowej i gazowej na wszystkich poziomach łańcucha wartości. Dzięki rozwiązywaniu problemów na miejscu i zastosowaniu innowacyjnych technologii dostarczamy zrównoważone rozwiązania, które sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach produkcyjnych na świecie.
districtenergy
Nalco Water

Nasz dział Water and Process Services pomaga klientom ograniczać zużycie energii, wody i innych zasobów naturalnych, poprawiać jakość powietrza, ograniczać emisje do środowiska, zwiększać wydajność oraz ulepszać produkty końcowe przy jednoczesnej poprawie wyników finansowych.

Ecolab Pest Elimination Service Specialists
Pest Elimination
Ecolab wykracza poza dezynsekcję i każdego dnia wykorzystuje swoją specjalistyczną wiedzę, by stawić czoła najbardziej złożonym wyzwaniom związanym z tym procesem. Through our proactive people and innovative spirit, we protect you today, while advancing new and better solutions to protect you tomorrow.
PureForceVan
PureForce

Our PureForce division provides cost effective cleaning and sanitation solutions to the independent foodservice street customer and quick service restaurant warewashing market.

RoyalPerformance
Textile Care
W Ecolab rozumiemy wyzwania, z którymi mierzą się pralnie komercyjne obsługujące rynki opieki zdrowotnej, hotelarstwa, gastronomii oraz przemysłu. Pracując na zasadach partnerskich w celu osiągnięcia wspólnego sukcesu, dostarczamy spersonalizowane usługi, porady eksperckie oraz najwyżej oceniane produkty, pomagając w osiąganiu najlepszych efektów operacyjnych.