Government550

Rząd

Wykorzystując zrównoważone ekologicznie rozwiązania, pomagamy chronić zdrowie i komfort osób przebywających w budynkach. Nasze rozwiązania w zakresie mycia i dezynfekcji, kontroli jakości powietrza w pomieszczeniach oraz uzdatniania wody i inne zapewniają płynne i bezpieczne funkcjonowanie zakładu.
  1. Strona główna
  2. O nas
  3. Obsługiwane branże
  4. Budynki i obiekty
  5. Rząd

Kontakt

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Global Headquarters
1 Ecolab Place
St. Paul, MN 55102

Godziny pracy Działu obsługi klienta: 24/7/365
Telefon Działu obsługi klienta: 1-800-352-5326

W przypadku pilnych zapytań prosimy o kontakt z Działem obsługi klienta pod numerem 1-800-352-5326

W czym możemy pomóc?
Proszę wybrać swój kraj

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

wyróżnione rozwiązania dla organizacji rządowych

TotalHygiene
ŚRODKI DEZYNFEKCYJNE I OCHRONNE DO RĄK

Ecolab oferuje płynne i piankowe mydła, środki dezynfekcyjne i preparaty, które pomagają zachować bezpieczeństwo oraz zdrowie personelu i gości. System do higieny rąk Ecolab to połączenie produktów o działaniu bakteriobójczym, technologii oraz szkolenia pracowników, które pozwala maksymalnie poprawić efekty mycia rąk.

hallwaytolobby
CZYSZCZENIE DYWANÓW I MYCIE PODŁÓG

Ecolab oferuje doskonałe rozwiązania w zakresie pielęgnacji i renowacji podłóg komercyjnych w pomieszczeniach hotelowych i ogólnodostępnych, w tym dywanów, powierzchni drewnianych, laminatów i tapicerek.

FIRMY SPRZĄTAJĄCE

Profesjonalne produkty czyszczące i programy dla budynków biurowych, kompleksów apartamentowych, fabryk oraz magazynów. Ecolab oferuje kompletną linię komercyjnych produktów czyszczących, narzędzi oraz szkolenia.

MYCIE MASZYNOWE

Ecolab oferuje systemy mycia maszynowego, które pozwalają oszczędzać wodę oraz energię bez poświęcania poziomu czystości. Uczymy i utrwalamy najlepsze praktyki zmywania naczyń poprzez szkolenia prowadzone u klienta oraz materiały informacyjne dotyczące zmywania za pomocą produktów płynnych oraz stałych.

ROZWIĄZANIA DLA NIERUCHOMOŚCI ORAZ OBIEKTÓW

Our search returned no results.