Casinos550

Kasyna

Stawianie reputacji własnej firmy na szali wiąże się z dużym ryzykiem. Dzięki współpracy z Ecolab będą Państwo mieli do dyspozycji zrównoważone, ekonomiczne rozwiązania w zakresie mycia i dezynfekcji, poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach, oczyszczania wody kotłowej i chłodzącej, usuwania szkodników i w innych dziedzinach.

Rozwiązania Ecolab dla hoteli
Satysfakcja gości ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia sukcesu. Od wejścia do lobby Państwa goście mają wysokie wymagania dotyczące swojego pobytu. Od piwnicy aż po dach — i na całym świecie — Ecolab pomaga poprawić poziom zadowolenia klientów, oferując kompleksowe rozwiązania.
LodgingBrochure
Broszura programu dla hotelarstwa

W Ecolab tworzymy innowacyjne produkty, które pozwalają na osiąganie większych korzyści przy mniejszym nakładzie pracy i zwiększanie wydajności operacyjnej, jednocześnie spełniając najwyższe standardy Państwa gości.

Materiały referencyjne dotyczące programu dla hotelarstwa

Satysfakcja gości i wydajność operacyjna to kluczowe czynniki gwarantujące sukces — Ecolab pomoże poprawić Państwa wyniki w obu tych obszarach. Nasze kompleksowe rozwiązania w dziedzinie utrzymania higieny i czystości połączone z najlepszą obsługą i specjalistycznymi szkoleniami czynią z Ecolab najlepsze źródło zaspokajania wszelkich potrzeb związanych z utrzymaniem czystości.

Wyróżnione rozwiązania

TM_Laundry
Pralnie wewnętrzne

Ecolab współpracuje z klientami na miejscu w celu opracowania programu prania, wykorzystującego profesjonalne środki chemiczne i urządzenia, który pomoże zarządzać całkowitym kosztem prania, w tym zużyciem wody i energii.

HousekeepingProgramFreshStart
Program utrzymania czystości dla hotelarstwa

Aby osiągać wyższe standardy czystości, dowiedz się więcej o współpracy z Ecolab.

younggirlswimmingincleanpool
Pool & Spa

Ecolab’s automated pool and spa maintenance systems can help you maintain a stable, well-balanced pool chemistry and create sparkling clean water for guest comfort and enjoyment.

Mycie maszynowe
Razem z klientem wdrożymy i utrwalimy efektywne praktyki zmywania naczyń, wykorzystując technologie zarówno stałych, jak i płynnych środków myjących, a także zapewniając materiały informacyjne i prowadząc szkolenia u klienta.

Wszystkie rozwiązania dla hoteli

No related solution pages were found.