1. Strona główna
  2. O nas
  3. Obsługiwane branże
  4. Healthcare & Life Sciences

Healthcare & Life Sciences

Dostarczanie rozwiązań z zakresu zapobiegania zakażeniom, zwiększających poziom czystości, wydajności operacyjnej i pomagających skoncentrować się na zapewnieniu jakości opieki nad pacjentami i lepszych wyników. Zapewniamy wyczerpujące rozwiązania HEALTHCARE oraz wiedzę techniczną, konieczne do zagwarantowania wysokiej jakości produktów i bezpieczeństwa podczas sprzątania, dezynfekcji i kontroli skażenia.

Nasze dopasowane, kompleksowe rozwiązania LIFE SCIENCES oraz techniczny know-how skupiają się na zapewnianiu jakości i bezpieczeństwa produktów przy jednoczesnym usprawnianiu wydajności operacyjnej procesów mycia, sanityzacji i dezynfekcji. Nasza strategia skupia się na dwóch głównych obszarach: globalnych trendach i zmianach w przepisach, które mogą wpłynąć na Twoją działalność, a także na opracowywaniu rozwiązań pozwalających utrzymać się Twojej firmie na szczycie.

Kontakt z naszym działem obsługi klienta

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

HOSPITALS:
Wyróżnione przykłady

Healthcarefix1400x790
Pomoc w ochronie pacjentów poprzez kompleksowe rozwiązania w zakresie sprzątania
Czystość w środowisku opieki zdrowotnej ma kluczowe znaczenie dla zmniejszenia ryzyka infekcji. Co roku setki tysięcy ludzi umierają z powodu zakażeń szpitalnych. W odpowiedzi na ten problem, opracowaliśmy kompletny program higieny środowiskowej EnCompass, aby wyeliminować patogeny związane z zakażeniami szpitalnymi i zapewnić higienę w sali chorych. Poprzez odpowiednie szkolenie i monitorowanie personelu, możemy Państwu pomóc w poprawie rezultatów sprzątania i ograniczeniu ryzyka.
HAIstoryheader
Szybszy sposób na zwalczanie zakażeń
Dezynfekcja i zwalczanie drobnoustrojów chorobotwórczych nigdzie nie są tak istotne jak w szpitalach i placówkach ochrony zdrowia. Obecnie najtrudniejsza walka toczy się przeciwko Clostridium difficile, które co roku są przyczyną ponad 1,7 mln zakażeń związanych z ochroną zdrowia w Stanach Zjednoczonych.