Innowacje w praktyce

Microscope, hard hat and inspection icons

Innowacje, na których polega świat

Nasi innowacyjni i zdeterminowani pracownicy rozwiązujący problemy w oparciu o badania naukowe pomagają uczynić świat czystszym, bezpieczniejszym i zdrowszym. Realizujemy kompleksowe programy i rozwiązania oparte na danych, zapewniając niezrównaną obsługę, aby zwiększyć bezpieczeństwo żywności, utrzymać czyste i bezpieczne środowisko, zoptymalizować zużycie wody i energii oraz poprawić wydajność operacyjną i zrównoważony rozwój dla naszych klientów. Od ponad 100 lat pomagamy klientom w ulepszaniu działalności i rozwiązywaniu problemów związanych z czystą wodą, bezpieczeństwem żywności i warunkami sanitarnymi, problemami zdrowotnymi i klimatycznymi. W tym czasie zarejestrowaliśmy tysiące patentów i opracowaliśmy niezliczone rozwiązania największych problemów na świecie. 

Strategia innowacji

Podstawy strategii innowacji Ecolab:

WellChem lab in Sugar Land Texas

Technologia

Opracowywanie innowacyjnych rozwiązań, programów i systemów znanych z dostarczania skutecznych, czystych, bezpiecznych i zdrowych rozwiązań.

Rep with Service Pad_Computer in background

Wgląd w proces

Zapewnianie lepszego wglądu w dane użytkowania, analizy predykcyjne, elektroniczne raportowanie usług i rozwiązywanie problemów oparte na danych.

ECOLAB_3222019_POWERPLANT_0068.tif

Obsługa klienta

Poprawianie wydajności operacyjnej, jakości produktów, bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju dzięki najlepszej w branży obsłudze klienta.

Globalny zasięg

Najpilniejsze problemy na świecie wymagają najlepszych na świecie osób, które mogą je rozwiązać.

Water drip icon

Wody

Zarządzamy ponad 1 mld galonów wody naszych klientów, którzy wykorzystują naszą wiedzę i rozwiązania w celu znacznego ograniczenia, ponownego użycia i uzdatniania wody oraz ochrony tego cennego zasobu.

Knife and fork icon

Żywność

Nasi eksperci są liderami w dziedzinie bezpieczeństwa żywności dzięki rozwiązaniom obejmującym zarówno gospodarstwa rolne, jaki i placówki gastronomiczne. Dzięki temu pomagamy bezpiecznie karmić wysokiej jakości żywnością 1,4 mld ludzi. 

Handwashing icon

Zdrowie

Pomagamy ograniczać zakażenia o 2,1 miliona i pomagamy w myciu 60 mld rąk rocznie, jednocześnie utrzymując czystość miejsc, w których się gromadzimy i leczymy.

Tree Icon

Klimat

Pomagamy naszym klientom zaoszczędzić rocznie ponad 47 bln jednostek BTU energii oraz uniknąć emisji 3,8 mln ton metrycznych gazów cieplarnianych.


Fakty dotyczące specjalistycznej wiedzy i innowacji

1,200

naukowców ds. badań i rozwoju, inżynierów i specjalistów technicznych

13,900

lat doświadczenia w dziedzinie innowacji

20

globalnych laboratoriów badawczych

11,000

Patentów

Wykorzystanie specjalistycznej wiedzy

Wpływ nauki

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono wydarzeń

eROI logo

Dostarczanie wartości wykładniczej naszym klientom

Nasze rozwiązania pomagają klientom w osiąganiu ambitnych celów związanych z biznesem i środowiskiem. Pomiary są kluczowym elementem naszego procesu, a dzięki naszemu autorskiemu podejściu opartemu na wartości eROI℠ mierzymy nasz wpływ i kwantyfikujemy zwrot z inwestycji naszych klientów.

Zasoby i zobowiązania 

Ecolab Smart Water Navigator logo

Smart Water Navigator

Ecolab associates at an industrial facility

Odpowiedzialność korporacyjna