Nasze innowacje są połączeniem środków chemicznych, cyfrowej technologii i usług w celu dostarczania klientom większej wartości

Nasz zespół 1200 naukowców, inżynierów i specjalistów technicznych tworzy najlepsze w swojej klasie rozwiązania, które są odpowiedzialnie pozyskiwane i rozwijane ze szczególnym uwzględnieniem wpływu na człowieka i środowisko. Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie kluczowych technologii, w tym rozwiązań cyfrowych, środków przeciwdrobnoustrojowych, dozowania i monitorowania, higieny osobistej i higieny powierzchni, polimerów, środków powierzchniowo czynnych, chemicznych środków stałych, gospodarki wodnej i analizy danych, pomagamy poprawić wydajność operacyjną, jakość produktów i bezpieczeństwo naszych klientów.

W miarę opracowywania nowych produktów zwracamy szczególną uwagę na zrównoważony rozwój, koncentrując się na odpowiednim doborze składników, wpływie na ludzkie zdrowie i środowisko przez cały cykl życia produktu. Naszym zobowiązaniem jest sprostanie dzisiejszym wyzwaniom i opracowanie nowych rozwiązań, które zapewnią naszym klientom czołową pozycję w branży.

Doświadczenie Ecolab

Badania, rozwój i technologia

Aby spełnić nasze zobowiązanie w zakresie innowacji, utworzyliśmy globalny zespół ekspertów i specjalistów technicznych w wielu dziedzinach, w tym chemii, metalurgii, mikrobiologii, entomologii, inżynierii chemicznej, technologii opakowań, inżynierii mechanicznej, rozwoju oprogramowania cyfrowego i inżynierii elektrycznej.

Scientists gathered around an experiment
Ekspertyza branżowa

Eksperci Ecolab docierają do klientów z całego świata, pomagając opracowywać rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo i sukces działalności. Przemawiają na ogólnoświatowych konferencjach, zdobywają wiedzę i dzielą się najlepszymi praktykami z liderami innych dziedzin, tworzą innowacje i nawiązują współpracę, dzięki której nasz świat staje się czystszy, bezpieczniejszy i zdrowszy.

Nasze innowacje zapewniają sukcesy klientów

No Events found

1200

Naukowców, inżynierów i specjalistów technicznych

90+

Zakładów produkcyjnych

16

Globalnych centrów technologicznych

9400+

Patentów