1. Strona główna
  2. Doświadczenie i nowoczesne technologie
NASZE INNOWACJE SĄ POŁĄCZENIEM ŚRODKÓW CHEMICZNYCH, CYFROWEJ TECHNOLOGII I USŁUG W CELU DOSTARCZANIA KLIENTOM WIĘKSZEJ WARTOŚCI

Nasz zespół 1600 naukowców, inżynierów i specjalistów technicznych tworzy najlepsze w swojej klasie rozwiązania, które są odpowiedzialnie pozyskiwane i rozwijane ze szczególnym uwzględnieniem wpływu na człowieka i środowisko. Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie kluczowych technologii, w tym rozwiązań cyfrowych, środków przeciwdrobnoustrojowych, dozowania i monitorowania, higieny osobistej i higieny powierzchni, polimerów, środków powierzchniowo czynnych, chemicznych środków stałych, gospodarki wodnej i analizy danych, pomagamy poprawić wydajność operacyjną, jakość produktów i bezpieczeństwo naszych klientów.

W miarę opracowywania nowych produktów zwracamy szczególną uwagę na zrównoważony rozwój, koncentrując się na odpowiednim doborze składników, wpływie na ludzkie zdrowie i środowisko przez cały cykl życia produktu. Naszym zobowiązaniem jest sprostanie dzisiejszym wyzwaniom i opracowanie nowych rozwiązań, które zapewnią naszym klientom czołową pozycję w branży.

Doświadczenie Ecolab

BADANIA, ROZWÓJ I TECHNOLOGIA

Aby spełnić nasze zobowiązanie w zakresie innowacji, utworzyliśmy globalny zespół ekspertów i specjalistów technicznych w wielu dziedzinach, w tym chemii, metalurgii, mikrobiologii, entomologii, inżynierii chemicznej, technologii opakowań, inżynierii mechanicznej, rozwoju oprogramowania cyfrowego i inżynierii elektrycznej.

Rozwiązania
EKSPERTYZA BRANŻOWA

Eksperci Ecolab docierają do klientów z całego świata, pomagając opracowywać rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo i sukces działalności. Przemawiają na ogólnoświatowych konferencjach, zdobywają wiedzę i dzielą się najlepszymi praktykami z liderami innych dziedzin, tworzą innowacje i nawiązują współpracę, dzięki której nasz świat staje się czystszy, bezpieczniejszy i zdrowszy.

Nasze innowacje przynoszą rezultaty

Od technologii opakowań po środki chemiczne do zaawansowanych analiz i technologii cyfrowej — nigdy nie przestajemy myśleć o sposobach wspierania naszych klientów na całym świecie, którzy pracują nad zwiększeniem rentowności, wydajności i zrównoważonego rozwoju własnych operacji.
SMARTPOWER™

SMARTPOWER to nowy program mycia maszynowego, który łączy innowacyjne środki chemiczne i zaawansowane technologie przetwarzania danych w chmurze, aby pomóc restauracjom w ograniczeniu konieczności ponownego mycia o 60 procent, zapewniając oszczędność wody, energii i kosztów pracy.

SYSTEM MYCIA I DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI SANITARNYCH BEZ KONIECZNOŚCI SZOROWANIA SCRUB FREE

System mycia powierzchni sanitarnych Scrub Free ułatwia i przyspiesza proces czyszczenia, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo dzięki zaawansowanym środkom chemicznym i ergonomicznnemu spryskiwaczowi piankowemu.  

PROGRAM WYDAJNOŚCI WYMIENNIKA CIEPŁA OMNI™

Moc wytwórcza (megawaty) i wydajność (szybkość ogrzewania) elektrowni są w dużej mierze zależne od wydajności skraplacza powierzchniowego, kluczowego elementu w systemie wody chłodzącej.

INNOWACJA, DOŚWIADCZENIE, TECHNOLOGIA i BADANIA

Ecolab wykorzystuje innowacyjne badania i technologię cyfrową, prognozowanie i dogłębną wiedzę specjalistyczną w najważniejszych operacjach. Pomagamy firmom przewidywać wydarzenia, stymulować postęp i swobodnie się rozwijać.

Tytuł

1600

Naukowców, inżynierów i specjalistów technicznych

119

Zakładów produkcyjnych

19

Globalnych centrów technologicznych

9400+

Patentów