INNOWACJE W PRAKTYCE

Microscope, hard hat and inspection icons
Innowacje, na których polega świat 

Nasi innowacyjni i zdeterminowani pracownicy rozwiązujący problemy w oparciu o badania naukowe pomagają uczynić świat czystszym, bezpieczniejszym i zdrowszym. Realizujemy kompleksowe programy i rozwiązania oparte na danych, zapewniając niezrównaną obsługę, aby zwiększyć bezpieczeństwo żywności, utrzymać czyste i bezpieczne środowisko, zoptymalizować zużycie wody i energii oraz poprawić wydajność operacyjną i zrównoważony rozwój dla naszych klientów. Od prawie 100 lat pomagamy klientom w ulepszaniu działalności i rozwiązywaniu problemów związanych z czystą wodą, bezpieczeństwem żywności i warunkami sanitarnymi, problemami zdrowotnymi i klimatycznymi. W tym czasie zarejestrowaliśmy tysiące patentów i opracowaliśmy niezliczone rozwiązania największych problemów na świecie. 

STRATEGIA INNOWACJI

Podstawy strategii innowacji Ecolab:

WellChem lab in Sugar Land Texas
Technologia

Opracowywanie innowacyjnych rozwiązań, programów i systemów znanych z dostarczania skutecznych, czystych, bezpiecznych i zdrowych rozwiązań.

Rep with Service Pad_Computer in background
Wgląd w proces

Zapewnianie lepszego wglądu w dane użytkowania, analizy predykcyjne, elektroniczne raportowanie usług i rozwiązywanie problemów oparte na danych.

Obsługa klienta

Poprawianie wydajności operacyjnej, jakości produktów, bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju dzięki najlepszej w branży obsłudze klienta.

ZASIĘG GLOBALNY

Najpilniejsze problemy na świecie wymagają najlepszych na świecie osób, które mogą je rozwiązać

Water drip icon
Wody

Zarządzamy ponad 1 mld galonów wody naszych klientów, którzy wykorzystują naszą wiedzę i rozwiązania w celu znacznego ograniczenia, ponownego użycia i uzdatniania wody oraz ochrony tego cennego zasobu.

Knife and fork icon
Żywność

Nasi eksperci są liderami w dziedzinie bezpieczeństwa żywności dzięki rozwiązaniom obejmującym zarówno gospodarstwa rolne, jaki i placówki gastronomiczne. Dzięki temu pomagamy zapobiegać rocznie ponad 7,6 mln chorób przenoszonych drogą pokarmową. 

Handwashing icon
Zdrowie

Pomagamy zapobiegać rozprzestrzenianiu się chorób, ograniczając zakażenia o 1,8 miliona i pomagając w myciu 66 mld rąk rocznie, jednocześnie utrzymując czystość miejsc, w których się gromadzimy i leczymy.

Tree Icon
Klimat

Pomagamy naszym klientom zaoszczędzić rocznie ponad 44 bln jednostek BTU energii oraz uniknąć emisji 3,5 mln ton metrycznych gazów cieplarnianych.

FAKTY DOTYCZĄCE SPECJALISTYCZNEJ WIEDZY I INNOWACJI

1,200

naukowców, inżynierów i specjalistów technicznych

13,900

lat innowacyjnego doświadczenia

16

globalnych laboratoriów badawczych

10,000

patentów

WYKORZYSTANIE SPECJALISTYCZNEJ WIEDZY

Wpływ nauki

No Events found

eROI logo
Dostarczanie wartości wykładniczej naszym klientom

Nasze rozwiązania pomagają klientom w osiąganiu ambitnych celów związanych z biznesem i środowiskiem. Pomiary są kluczowym elementem naszego procesu, a dzięki naszemu autorskiemu podejściu opartemu na wartości eROI℠ mierzymy nasz wpływ i kwantyfikujemy zwrot z inwestycji naszych klientów.

ZASOBY I ZOBOWIĄZANIA

Smart Water Navigator logo water conservation goals
Smart Water Navigator