Zrównoważone działania w zakresie czystego środowiska

 

cleansafeandhealthy

Znaczenie zdrowia i bezpieczeństwa środowiska

Do potrzeb konsumentów należy czyste i zdrowe środowisko. Pomagamy naszym klientom w zapewnieniu zdrowego i bezpiecznego środowiska w każdej branży — od zadowolenia gości hotelowych po bezpieczeństwo pacjentów szpitali i pacjentów wymagających opieki długoterminowej. Nasze rozwiązania skierowane na higienę i mycie powierzchni nie skupiają się wyłącznie na osiąganych wynikach, lecz starają się także promować zrównoważony rozwój zdrowego środowiska. Niezależnie od tego, czy chodzi o dostarczanie rozwiązań w zakresie dezynfekcji w procesie produkcji i przygotowania żywności, preparatów dezynfekcyjnych pomagających w zmniejszeniu ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych, czy też rozwiązań w zakresie ponownego wykorzystania wody, pomagamy zapewniać zadowolenie klientów i obniżać koszty, poprawiać bezpieczeństwo pracowników i usprawniać zrównoważony rozwój procesów pielęgnacji obiektów oraz procesów związanych z usługami gastronomicznymi.

Poprawa higieny powierzchni w celu ochrony pacjentów, gości i pracowników

Ecolab oferuje szereg rozwiązań w zakresie higieny środowiska i wiedzę opartą na danych, aby pomagać klientom w prowadzeniu czystej, bezpiecznej, wydajnej i ekologicznej działalności w szpitalach, hotelach, restauracjach, szkołach i innych obiektach instytucjonalnych.

Innowacje w dziedzinie zdrowego środowiska

Ecolab wykorzystuje innowacyjne technologie, aby pomagać klientom w osiągnięciu ich celów w zakresie higieny powierzchni.  W 2017 roku pomogliśmy umyć ponad 40 miliardów rąk, 150 miliardów talerzy i wyprać 110 milionów wsadów prania oraz pomogliśmy wyczyścić ponad 800 milionów pokojów hotelowych i 6 milionów sal chorych oraz pomieszczeń dla pacjentów wymagających opieki długoterminowej.

Historie sukcesu dotyczące zdrowia

Przedstawiamy sposób, sposób w jaki Ecolab współpracuje z klientami, oferując im programy higieny powierzchni oraz poprawy czystości środowiska, które pomagają w zapewnieniu zdrowego środowiska w celu ochrony gości, pacjentów i pracowników.

No featured success stories were found.

Innowacje związane ze zdrowiem

Zapraszamy do zapoznania się z innowacyjnymi programami i produktami Ecolab, które pomagają klientom w rozwiązywaniu problemów związanych z higieną powierzchni oraz czystości środowiska.

Nie znaleziono stron z wyróżnionymi programami.

Materiały dotyczące zdrowia

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zasobami i literaturą na temat higieny powierzchni i czystości środowiska.

Avian Influenza
Kontrola patogenów środowiskowych wywołujących choroby u ludzi

Dowiedz się o bakteriach i wirusach, które mogą powodować choroby. Ten szczegółowy arkusz dostarcza ogólnych informacji dotyczących ryzyka związanego z bakteriami, objawami oraz sposobami przenoszenia i kontrolowania bakterii.

Eksperci w zakresie zdrowego środowiska
Eksperci ds. zdrowia

Nasz zespół ds. badań i rozwoju łączy wiedzę mikrobiologów, chemików, entomologów i nie tylko.

Nexa Hand Sanitizing Station Prevents HAIs
Zapobieganie zakażeniom szpitalnym

Badania wykazały, że środowisko odgrywa bezpośrednią rolę w przenoszeniu zakażeń szpitalnych. Nasze kompleksowe podejście do czystości środowiska obejmuje szkolenia, narzędzia, monitorowanie obiektywne i sprawozdawczość w czasie rzeczywistym, aby odpowiednio zmienić zachowanie pracowników.

Nagrania wideo dotyczące zdrowia

Zapraszamy do obejrzenia materiałów wideo przedstawiających innowacyjne programy Ecolab, które pomagają klientom w rozwiązywaniu problemów związanych z higieną powierzchni.

Programy Ecolab z zakresu ochrony zdrowia

Programy Ecolab z zakresu ochrony zdrowia rozwiązują krytyczne problemy, które negatywnie wpływają na leczenie pacjentów i zasadnicze kwestie w szpitalu. Nasze programy pomagają w optymalizacji opieki nad pacjentami, zapewniają dużą wydajność szpitali, zwiększają zadowolenie pacjentów i personalu oraz pomagają w budowaniu reputacji szpitali na obsługiwanych przez nas rynkach.

Kontrola standardów higieny rąk firmy Ecolab

System kontroli standardów firmy Ecolab, część naszego kompletnego Programu higieny rąk, pomaga w dokładnym monitorowaniu higieny rąk w szpitalu, zachęcając do pozytywnych zmian. Wraz ze wzrostem przestrzegania standardów mycia rąk zmniejsza się ryzyko zakażeń szpitalnych (HAI), a rezultaty w leczeniu pacjentów ulegają poprawie.

Rozwiązania dotyczące zdrowia

Zapraszamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie czystości i higieny przyczyniają się do tworzenia czystego środowiska, które zapewni klientom wyższy poziom przestrzegania norm i zdrowsze, bezpieczniejsze środowisko.

No related solution pages were found.