Zrównoważone działania w zakresie czystego środowiska

 

cleansafeandhealthy

Znaczenie zdrowia i bezpieczeństwa środowiska

Do potrzeb konsumentów należy czyste i zdrowe środowisko. Pomagamy naszym klientom w zapewnieniu zdrowego i bezpiecznego środowiska w każdej branży — od zadowolenia gości hotelowych po bezpieczeństwo pacjentów szpitali i pacjentów wymagających opieki długoterminowej. Nasze rozwiązania skierowane na higienę i mycie powierzchni nie skupiają się wyłącznie na osiąganych wynikach, lecz starają się także promować zrównoważony rozwój zdrowego środowiska. Niezależnie od tego, czy chodzi o dostarczanie rozwiązań w zakresie dezynfekcji w procesie produkcji i przygotowania żywności, preparatów dezynfekcyjnych pomagających w zmniejszeniu ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych, czy też rozwiązań w zakresie ponownego wykorzystania wody, pomagamy zapewniać zadowolenie klientów i obniżać koszty, poprawiać bezpieczeństwo pracowników i usprawniać zrównoważony rozwój procesów pielęgnacji obiektów oraz procesów związanych z usługami gastronomicznymi.

Poprawa higieny powierzchni w celu ochrony pacjentów, gości i pracowników

Ecolab oferuje szereg rozwiązań w zakresie higieny środowiska i wiedzę opartą na danych, aby pomagać klientom w prowadzeniu czystej, bezpiecznej, wydajnej i ekologicznej działalności w szpitalach, hotelach, restauracjach, szkołach i innych obiektach instytucjonalnych.

Innowacje w dziedzinie zdrowego środowiska

Ecolab wykorzystuje innowacyjne technologie, aby pomagać klientom w osiągnięciu ich celów w zakresie higieny powierzchni.  W 2017 roku pomogliśmy umyć ponad 40 miliardów rąk, 150 miliardów talerzy i wyprać 110 milionów wsadów prania oraz pomogliśmy wyczyścić ponad 800 milionów pokojów hotelowych i 6 milionów sal chorych oraz pomieszczeń dla pacjentów wymagających opieki długoterminowej.

Historie sukcesu dotyczące zdrowia

Przedstawiamy sposób, sposób w jaki Ecolab współpracuje z klientami, oferując im programy higieny powierzchni oraz poprawy czystości środowiska, które pomagają w zapewnieniu zdrowego środowiska w celu ochrony gości, pacjentów i pracowników.

No featured success stories were found.

Innowacje związane ze zdrowiem

Zapraszamy do zapoznania się z innowacyjnymi programami i produktami Ecolab, które pomagają klientom w rozwiązywaniu problemów związanych z higieną powierzchni oraz czystości środowiska.

Nie znaleziono stron z wyróżnionymi programami.

Materiały dotyczące zdrowia

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zasobami i literaturą na temat higieny powierzchni i czystości środowiska.

Avian Influenza
Kontrola patogenów środowiskowych wywołujących choroby u ludzi

Dowiedz się o bakteriach i wirusach, które mogą powodować choroby. Ten szczegółowy arkusz dostarcza ogólnych informacji dotyczących ryzyka związanego z bakteriami, objawami oraz sposobami przenoszenia i kontrolowania bakterii.

Eksperci w zakresie zdrowego środowiska
Eksperci ds. zdrowia

Nasz zespół ds. badań i rozwoju łączy wiedzę mikrobiologów, chemików, entomologów i nie tylko.

Nexa Hand Sanitizing Station Prevents HAIs
Zapobieganie zakażeniom szpitalnym

Badania wykazały, że środowisko odgrywa bezpośrednią rolę w przenoszeniu zakażeń szpitalnych. Nasze kompleksowe podejście do czystości środowiska obejmuje szkolenia, narzędzia, monitorowanie obiektywne i sprawozdawczość w czasie rzeczywistym, aby odpowiednio zmienić zachowanie pracowników.

Healthcare clinical literature and resources
Clinical Literature and Infection Prevention and Control Resources

From guidelines and recommendations to relevant studies and publications, this resource area is designed to help support best practices in infection prevention and control.

Nagrania wideo dotyczące zdrowia

Zapraszamy do obejrzenia materiałów wideo przedstawiających innowacyjne programy Ecolab, które pomagają klientom w rozwiązywaniu problemów związanych z higieną powierzchni.

Programy Ecolab z zakresu ochrony zdrowia

Programy Ecolab z zakresu ochrony zdrowia rozwiązują krytyczne problemy, które negatywnie wpływają na leczenie pacjentów i zasadnicze kwestie w szpitalu. Nasze programy pomagają w optymalizacji opieki nad pacjentami, zapewniają dużą wydajność szpitali, zwiększają zadowolenie pacjentów i personalu oraz pomagają w budowaniu reputacji szpitali na obsługiwanych przez nas rynkach.

Kontrola standardów higieny rąk firmy Ecolab

System kontroli standardów firmy Ecolab, część naszego kompletnego Programu higieny rąk, pomaga w dokładnym monitorowaniu higieny rąk w szpitalu, zachęcając do pozytywnych zmian. Wraz ze wzrostem przestrzegania standardów mycia rąk zmniejsza się ryzyko zakażeń szpitalnych (HAI), a rezultaty w leczeniu pacjentów ulegają poprawie.

Rozwiązania dotyczące zdrowia

Zapraszamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie czystości i higieny przyczyniają się do tworzenia czystego środowiska, które zapewni klientom wyższy poziom przestrzegania norm i zdrowsze, bezpieczniejsze środowisko.

No related solution pages were found.