Hospital and Surgery Centers - boy staring out window while sitting on hospital bed

Szpitale i centra chirurgiczne

Innowacyjne rozwiązania w zakresie zdrowia, jakości i ochrony bezpieczeństwa pozwalają zoptymalizować wydatki, obniżyć koszty i zwiększyć zadowolenie pacjentów oraz zaangażowanie pracowników.

Szpitale i centra chirurgiczne

Ecolab Infection Prevention In Hospitals

Zintegrowane podejście do zapobiegania zakażeniom

Wewnętrzne zespoły robią co w ich mocy, by każdy pracownik znał swoją rolę i obowiązki – lecz czy wiedzą oni, jaki wpływ ma ich oddział na cały szpital? Szkoląc zespoły z zakresu kontaktu pomiędzy oddziałami, szpital jest w stanie opracować spójne podejście do praktyk z dziedziny zapobiegania zakażeniom.

PROGRAMY ECOLAB Z ZAKRESU OCHRONY ZDROWIA

Programy Ecolab zostały stworzone z myślą o osiąganiu lepszych rezultatów w szpitalach, ograniczenia zakażeń szpitalnych oraz zwiększenia wydajności operacyjnej.

Rozwiązania Ecolab Healthcare

Czystsze, bezpieczniejsze szpitale

Programy Ecolab rozwiązują krytyczne problemy, które negatywnie wpływają na leczenie pacjentów i zasadnicze kwestie w szpitalu. Nasze programy pomagają w optymalizacji opieki nad pacjentami, zapewniają dużą wydajność szpitali, zwiększają zadowolenie pacjentów i personalu oraz pomagają w budowaniu reputacji szpitali na obsługiwanych przez nas rynkach.

Szukają Państwo określonego produktu do ochrony zdrowia?

Poznaj rozwiązania Ecolab dla szpitali

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znalezniono rozwiązań dla szpitali