Hotelarstwo

Pralnie hotelowe

Jako zaufany dostawca kompletnych rozwiązań dla różnych klientów z branży hotelarskiej, tylko Ecolab jest w stanie wesprzeć profesjonalne pralnie wodne najlepszymi rozwiązaniami, niezrównaną jakością obsługi i szczegółową znajomością branży pralni hotelowych.

Programy i produkty do prania

OxyGuard40

Program prania w niskiej temperaturze dla profesjonalnych pralni z certyfikatem EU Ecolabel został opracowany w celu uzyskania wyjątkowej bieli tkanin już w temperaturze 40°C. To najbardziej zrównoważone rozwiązanie dostępne na rynku, które pomaga pralniom zwiększyć trwałość tekstyliów, zmniejszyć koszty zużycia wody i energii oraz dostarczać wyjątkowej jakości tekstylia hotelom, restauracjom i firmom cateringowym. 

OxyGuard60

Program dla komercyjnych pralni wykorzystywany do skutecznej dezynfekcji tekstyliów hotelowych i eliminacji różnych rodzajów patogenów. 

Elpa Dual Exxcellence

Elpa DUAL EXXcellence

Zmiękczacz do tkanin o wysokiej skuteczności. Unikalna mieszanka na bazie silikonu zwiększa puszystość i miękkość tekstyliów. Podwójna moc substancji zapachowej uwalniana jest w momencie kontaktu tkaniny ze skórą. Nowa kombinacja silikonu ułatwia prasowanie, a tym samym ogranicza konieczność ponownego prania. 

PROTEX360°

Laundry Protection Program zapewnia zintegrowane rozwiązania pomagające w bezpiecznym i wydajnym funkcjonowaniu pralni, które wznowiły działalność po zakończeniu pandemii COVID-19.

Rozwiązania pozwalające na oszczędzanie energii i wody
Dla pralni hotelowych