OxyGuard™40

Linia produktów do prania bielizny hotelowej w temperaturze 40°C

OxyGuard40 to program dla pralni profesjonalnych, stworzony do osiągnięcia wyjątkowej bieli, ochrony bielizny a także ograniczenia zużycia energii. Ten program objęty wnioskiem patentowym umożliwia skuteczne pranie w niskiej temperaturze (40°C) dzięki zaawansowanej technologii i wydłużonemu czasowi kontaktu.  

Firma Ecolab rozumie potrzeby rynku pralni hotelowych oraz zna wyzwania, jakim stawiają czoła nasi klienci, dlatego zapewnia najlepsze efekty prania jednocześnie dbając o równowagę ekologiczną. Program OxyGuard40 to pierwsza tego typu innowacja na rynku posiadająca certyfikat Ecolabel. OxyGuard40 jest liderem w zakresie zrównoważonego oddziaływania na środowisko poprzez zmniejszenie zużycia wody i energii niezbędnych do prania nawet o 30%, ponieważ pranie w niskich temperaturach wymaga mniejszych ilości pary i wody.

Główne cechy

  • nieskazitelna biel przez cały cykl życia tkaniny
  • najniższy koszt operacyjny, największa trwałość tkanin
  • najwyższe standardy zrównoważonego rozwoju
  • Oznakowanie Ecolabel

Więcej informacji można uzyskać pobierając ulotkę OxyGuard40

Hilton logo

Ecolab zapewnia oszczędność hotelom Hilton w Pradze

Historia rozwiązania OxyGuard40

W 2018 r. sieć Hilton wdrożyła strategię Travel with Purpose 2030 Goals, stając się pierwszą dużą firmą hotelarską, która opowiada się za opartymi na wiedzy naukowej celami związanymi z ograniczeniem emisji dwutlenku węgla, zatwierdzonymi przez inicjatywę Science Based Targets. W ramach ambitnego planu dotyczącego zrównoważonego rozwoju swoich hoteli sieć Hilton zobowiązała się do podwojenia inwestycji w działania związane z wpływem na społeczeństwo, a także do ograniczenia o połowę śladu środowiskowego poprzez odpowiedzialne działania hotelarskie w całym swoim łańcuchu wartości.

Firma Ecolab współpracowała z siecią Hilton, całkowicie zmieniając jej podejście do procesu prania. Pomyślne wdrożenie programu prania w niskiej temperaturze OxyGuard40 z oznakowaniem ekologicznym UE pomogło znacząco ograniczyć zużycie wody i energii podczas prania, a także pomogło hotelowi Hilton w Pradze w realizacji celów związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Dodatkowe linki i źródła 

Powiązane programy

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi programami.