Food & Beverage

Oferujemy niezrównaną wiedzę specjalistyczną i kompleksowy system rozwiązań, które pomagają poprawić bezpieczeństwo żywności i jakość produktów, poprawić zrównoważony rozwój oraz zwiększyć wydajność operacyjną w globalnej branży spożywczej.

Indywidualne rozwiązania Ecolab w zakresie żywności i napojów
Dlatego gdy Państwa partnerem jest Ecolab, wszystkie elementy działalności są należycie zabezpieczone i zoptymalizowane. Ecolab offeruje indywidualne rozwiązania wychodzące na przeciw Waszym największym problemom, począwszy od wymagań prawnych oraz potrzeb klienta, a skończywszy na ryzyku skażenia patogenami lub mikrobami, aby zapewnić produkcję bezpiecznej żywności i napojów o wysokiej jakości. Dowiedz się więcej o rynkach żywności i napojów, które obsługujemy oraz o naszych kompleksowych rozwiązaniach, dotyczących żywności w branży spożywczej.
Poprawa jakości i bezpieczeństwa żywności

Aby poprawić zaangażowanie klientów w zapewnienie bezpieczeństwa żywności, dostarczamy produkty, usługi oraz wiedzę fachową w celu wyeliminowania patogenów obecnych w żywności, poprawy jakość żywności oraz zapewnienia jej bezpieczeństwa w zakładach przetwórstwa żywności.

Zapewniamy:

  • Kompleksowe wsparcie dotyczące bezpieczeństwa żywności oraz dopasowane rozwiązania.
  • Specjalistyczną wiedzę fachową, zarówno techniczną, jak i naukową, stosowaną w całym łańcuchu dostaw.
  • Całkowite rozwiązania oraz wsparcie począwszy od planowania zapobiegania do programów czyszczenia i dezynfekcji, a skończywszy na zaawansowanych kursach treningowych, a także analizie i sprawozdaniach.
iStock-586349520_water bottles conveyor_RawPhotograph_080717.jpg
Napędzanie branży dzięki innowacjom w przemyśle spożywczym

Ecolab łączy w sobie najlepszą chemię, fachową wiedzę inżynieryjną oraz technologie cyfrowe w celu zapewnienia naszym klientom najlepszych rezultatów. W kompleksowy sposób przyglądamy się środowisku, potrzebom ekonomicznym i społecznym przemysłu spożywczego, tak aby zapewnić poprawę oraz stworzyć nowe rozwiązania w tej branży. Napędzamy branżę do przodu, począwszy od innowacji w zakresie mycia na miejscu do postępów w filtrowaniu membran.

Dowiedz się więcej o kluczowych innowacjach Ecolab.

Historie sukcesu naszych klientów

Rozwiązania dla przemysłu spożywczego