Facilities

Obiekty komercyjne

Współpracujemy z obiektami przy tworzeniu i ochronie bezpiecznych oraz zdrowych miejsc pracy, zapewniamy kompleksowe programy, innowacyjne rozwiązania i pomoc ekspercką, by osiągnąć cele najważniejsze dla Państwa obiektu. 


Polecane rozwiązania komercyjne

hallwaytolobby
Czyszczenie dywanów i mycie podłóg

Ecolab oferuje doskonałe rozwiązania w zakresie pielęgnacji i renowacji podłóg komercyjnych w pomieszczeniach hotelowych i ogólnodostępnych, w tym dywanów, powierzchni drewnianych, laminatów i tapicerek.

clean and shiny tile floor
Dla firm sprzątających

Profesjonalne produkty czyszczące i programy dla budynków biurowych, kompleksów apartamentowych, fabryk oraz magazynów. Ecolab oferuje kompletną linię komercyjnych produktów czyszczących, narzędzi oraz szkolenia.

TotalHygiene
Środki dezynfekcyjne i ochronne do rąk

Ecolab oferuje płynne i piankowe mydła, środki dezynfekcyjne i preparaty, które pomagają zachować bezpieczeństwo oraz zdrowie personelu i gości. System do higieny rąk Ecolab to połączenie produktów o działaniu bakteriobójczym, technologii oraz szkolenia pracowników, które pozwala maksymalnie poprawić efekty mycia rąk.

Mycie maszynowe
Mycie maszynowe

Ecolab oferuje systemy mycia maszynowego, które pozwalają oszczędzać wodę oraz energię bez szkody dla czystości. Uczymy najlepszych praktyk zmywania naczyń poprzez szkolenia prowadzone u klienta oraz materiały informacyjne dotyczące zmywania za pomocą produktów płynnych oraz stałych.

ISSA Show 2021- Peroxide

ISSA Show w Ameryce Północnej

ISSA Show 2021 ponownie zagości w Las Vegas w dniach 15–18 listopada w nowej zachodniej hali Las Vegas Convention Center. Z dumą ogłaszamy, że powierzchniowy środek do mycia i dezynfekcji Ecolab Peroxide Multi kandyduje do miana nagrody roku w dziedzinie innowacji!

ROZWIĄZANIA DLA NIERUCHOMOŚCI ORAZ OBIEKTÓW

No Solutions found