CommericalBuildings550

Obiekty komercyjne

Współpracując z Ecolab, Państwa firma osiągnie satysfakcjonujące wyniki, a Państwo będą mieli pewność, że placówka funkcjonuje bezpiecznie i zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Dzięki naszym rozwiązaniom z zakresu mycia i odkażania, poprawy jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń oraz oczyszczania wody będą Państwo mogli utrzymać swoją placówkę w czystości oraz zapewnić jej sprawne funkcjonowanie.

Polecane rozwiązania komercyjne

hallwaytolobby
Czyszczenie dywanów i mycie podłóg

Ecolab oferuje doskonałe rozwiązania w zakresie pielęgnacji i renowacji podłóg komercyjnych w pomieszczeniach hotelowych i ogólnodostępnych, w tym dywanów, powierzchni drewnianych, laminatów i tapicerek.

clean and shining tile floor
Dla firm sprzątających
Profesjonalne produkty czyszczące i programy dla budynków biurowych, kompleksów apartamentowych, fabryk oraz magazynów. Ecolab oferuje kompletną linię komercyjnych produktów czyszczących, narzędzi oraz szkolenia.
TotalHygiene
Środki dezynfekcyjne i ochronne do rąk

Ecolab oferuje płynne i piankowe mydła, środki dezynfekcyjne i preparaty, które pomagają zachować bezpieczeństwo oraz zdrowie personelu i gości. System do higieny rąk Ecolab to połączenie produktów o działaniu bakteriobójczym, technologii oraz szkolenia pracowników, które pozwala maksymalnie poprawić efekty mycia rąk.

Mycie maszynowe

Ecolab oferuje systemy mycia maszynowego, które pozwalają oszczędzać wodę oraz energię bez szkody dla czystości. Uczymy najlepszych praktyk zmywania naczyń poprzez szkolenia prowadzone u klienta oraz materiały informacyjne dotyczące zmywania za pomocą produktów płynnych oraz stałych.

Ecolab Partner Training Program
Program szkoleniowy dla partnerów

Kompleksowy program szkoleniowy, który usprawnia proces szkolenia pracowników, pomaga optymalizować proces wprowadzania nowych pracowników na stanowisko pracy, zredukować koszty szkolenia oraz zmniejszyć poziom rotacji pracowników, poprawić spójność oraz wydajność. Jego elastyczna struktura wychodzi na przeciw zmieniającym się potrzebom szkoleniowym oraz preferencjom uczenia się osób dorosłych.

Broszura Ecolab dotycząca budynków i obiektów komercyjnych:
Rozwiązywanie najtrudniejszych problemów.

Dokładają Państwo wszelkich starań, by utrzymać czystość i bezpieczeństwo w obiektach swoich klientów. Od pielęgnacji podłóg i rozwiązań dla firm sprzątających po specjalistyczne produkty przeznaczone do kuchni — dostarczamy kompleksową gamę rozwiązań BSC, które pomogą osiągnąć wyższe standardy czystości.

ROZWIĄZANIA DLA NIERUCHOMOŚCI ORAZ OBIEKTÓW

No related solution pages were found.