1. Strona główna
  2. O nas
  3. Obsługiwane branże
  4. Budynki i obiekty
  5. Obiekty komercyjne
CommericalBuildings550

Obiekty komercyjne

Współpracując z Ecolab, Państwa firma osiągnie satysfakcjonujące wyniki, a Państwo będą mieli pewność, że placówka funkcjonuje bezpiecznie i zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dzięki naszym rozwiązaniom z zakresu mycia i odkażania, poprawy jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń oraz oczyszczania wody będą Państwo mogli utrzymać swoją placówkę w czystości oraz zapewnić jej sprawne funkcjonowanie.

Kontakt

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

polecane rozwiązania komercyjne

hallwaytolobby
CZYSZCZENIE DYWANÓW I MYCIE PODŁÓG

Ecolab oferuje doskonałe rozwiązania w zakresie pielęgnacji i renowacji podłóg komercyjnych w pomieszczeniach hotelowych i ogólnodostępnych, w tym dywanów, powierzchni drewnianych, laminatów i tapicerek.

FIRMY SPRZĄTAJĄCE
Profesjonalne produkty czyszczące i programy dla budynków biurowych, kompleksów apartamentowych, fabryk oraz magazynów. Ecolab oferuje kompletną linię komercyjnych produktów czyszczących, narzędzi oraz szkolenia.
TotalHygiene
ŚRODKI DEZYNFEKCYJNE I OCHRONNE DO RĄK

Ecolab oferuje płynne i piankowe mydła, środki dezynfekcyjne i preparaty, które pomagają zachować bezpieczeństwo oraz zdrowie personelu i gości. System do higieny rąk Ecolab to połączenie produktów o działaniu bakteriobójczym, technologii oraz szkolenia pracowników, które pozwala maksymalnie poprawić efekty mycia rąk.

MYCIE MASZYNOWE

Ecolab oferuje systemy mycia maszynowego, które pozwalają oszczędzać wodę oraz energię bez szkody dla czystości. Uczymy najlepszych praktyk zmywania naczyń poprzez szkolenia prowadzone u klienta oraz materiały informacyjne dotyczące zmywania za pomocą produktów płynnych oraz stałych.

Ecolab Partner Training Program
PROGRAM SZKOLENIOWY DLA PARTNERÓW

Kompleksowy program szkoleniowy, który usprawnia proces szkolenia pracowników, pomaga optymalizować proces wprowadzania nowych pracowników na stanowisko pracy, zredukować koszty szkolenia oraz zmniejszyć poziom rotacji pracowników, poprawić spójność oraz wydajność. Jego elastyczna struktura wychodzi na przeciw zmieniającym się potrzebom szkoleniowym oraz preferencjom uczenia się osób dorosłych.

BROSZURA ECOLAB DOTYCZĄCA OBIEKTÓW KOMERCYJNYCH
Rozwiązywanie najtrudniejszych problemów.

Dokładają Państwo wszelkich starań, by utrzymać czystość i bezpieczeństwo w obiektach swoich klientów. Od pielęgnacji podłóg i rozwiązań dla firm sprzątających po specjalistyczne produkty przeznaczone do kuchni — dostarczamy kompleksową gamę rozwiązań BSC, które pomogą osiągnąć wyższe standardy czystości.

ROZWIĄZANIA DLA NIERUCHOMOŚCI ORAZ OBIEKTÓW

Our search returned no results.