Blue Background with 1L bottle outline of Maxx Synbiotic with white text saying Maxx Synbiotic

Gama Maxx Synbiotic

Skuteczne, zrównoważone czyszczenie o długotrwałym działaniu

Ecolab przedstawia rewolucyjną gamę Maxx Synbiotic, która nie tylko zapewnia natychmiastową skuteczność czyszczenia, ale także kontynuuje swoje czyszczenie.


  • Wydajne działanie - Siła 50 miliarda mikrobów w każdej butelce zwiększa skuteczność czyszczenia, co prowadzi do zwiększonej, długotrwałej wydajności i łatwiejszego, szybszego procesu czyszczenia. Dla uzyskania pożądanych wyników.
  • Skuteczne zwalczanie nieprzyjemnych zapachów - Środki Maxx Synbiotic aktywnie rozkładają źródła nieprzyjemnych zapachów, a także usuwają substancje, które przekształcają się w nieprzyjemne zapachy. Stale świeże otoczenie, na którym można polegać.
  • Delikatność dla planety - Biodegradowalne środki, które po użyciu utrzymują naturalną równowagę mikrobiologiczną i pozytywnie wpływają na środowisko. Dla bardziej zrównoważonej przyszłości.
  • Stworzone w oparciu o naukę - Dla silnej przyszłości.

Dołącz do naszej listy mailingowej

Wpisz swoje dane poniżej i zaznacz pole „tak, chcę otrzymywać wiadomości e-mail” na dole formularza, aby dołączyć do naszej listy mailingowej i otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszej gamy Maxx Synbiotic.

Zarejestruj się już dziś

Wpisz się na naszą listę oczekujących i otrzymuj najnowsze informacje o Maxx Synbiotic.

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.