1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Higiena rąk w obiektach usługowych
HandHygineLTCFac

Środki dezynfekcyjne i ochronne do rąk

Ecolab oferuje mydła w piance i w płynie oraz środki dezynfekcyjne, które pomagają zachować bezpieczeństwo a także zdrowie personelu i gości. System do higieny rąk Ecolab łączy produkty bakteriobójcze, innowacyjne technologie dozowania z profesjonalnym pakietem szkoleń. To sprawia, że nawyk mycia rąk jest bezpieczny, prosty i skuteczny. W skład naszego systemu higieny rąk wchodzą także eleganckie dozowniki, łączące wydajność, innowacyjność i trwałość.

 

PROGRAM DO HIGIENY DŁONI NEXA™ — OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
Dowiedz się, jak Uniwersytet Clemson osiągnął swoje cele związane ze zrównoważonym rozwojem i zwiększył wydajność operacyjną poprzez współpracę z Ecolab i wykorzystanie programu do higieny dłoni z koncentratami Nexa™.
ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ WRAZ Z ROZWIĄZANIAMI DO HIGIENY DŁONI
Dowiedz się, jak koncentraty Nexa™ do higieny dłoni pozwalają zmniejszyć ilość odpadów opakowaniowych, optymalizują korzystanie z produktu, zmniejszają częstotliwość zamówień, redukują koszty dostaw oraz pozwalają oszczędzać miejsce w magazynie.
Hospitality Tips for Guest Satisfaction
Smart Strategies to Protect Your Reputation

Looking for innovative ideas to gain competitive and operational hospitality advantages; to get ahead, stand out and drive guest satisfaction? Check out Ecolab's collection of hospitality Best Practices and you'll get easy-to-implement strategies and key tips for making quick-win improvements throughout your hotel - surprising ways to elevate the guest experience, savvy strategies for maximizing your margins, and much more.

Programy, produkty, sprzęt i serwis

Oferta produktów do higieny rąk