Wydajność

Pralnie przemysłowe

Zapotrzebowanie na czystość nie przemija. A to tylko początek. Siła przemysłu „kiedyś” — czystość uzyskiwana przy użyciu wszelkich dostępnych metod. Siła przemysłu „teraz” — opatentowana technologia prania, która zapewnia doskonałe efekty na wszelkiego rodzaju zabrudzeniach pochodzenia przemysłowego. Skuteczne usuwanie ropy, oleju i tłuszczu. Wyjątkowa biel. Ecolab wciąż podnosi poprzeczkę w zakresie wyników możliwych do osiągnięcia przy użyciu współczesnej chemii.

Programy i produkty do prania

Performance Industrial

Performance Industrial

Proces prania opracowany specjalnie z myślą o zaspokojeniu różnorodnych potrzeb związanych z praniem przemysłowej odzieży roboczej. Program stanowi połączenie starannie wyselekcjonowanej mieszanki środków powierzchniowo czynnych, opatentowanej technologii usuwania zabrudzeń i nowego, łagodnego zasadowego środka wzmacniającego, umożliwiając usuwanie wszystkich typów przemysłowych zabrudzeń z odzieży roboczej już w temperaturze 60°C. Posiada certyfikaty dermatologiczne, VAH i RKI. Zatwierdzony przez czołowych producentów środków ochrony indywidualnej, takich jak Klopman, Lauffenmühle i Carrington, a także 3M, znanego producenta materiałów odblaskowych.

PROTEX360°

Laundry Protection Program zapewnia zintegrowane rozwiązania pomagające w bezpiecznym i wydajnym funkcjonowaniu pralni, które wznowiły działalność po zakończeniu pandemii COVID-19.

Rozwiązania pozwalające na oszczędzanie energii i wody 
Dla pralni przemysłowych

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanym sprzętem