Performance Industrial key image

Performance™ Industrial 

Program do prania odzieży roboczej i uniformów

Performance Industrial to linia innowacyjnych produktów do prania oraz pielęgnacji odzieży roboczej i uniformów. Jest to pierwszy na rynku program prania przeznaczony specjalnie do odzieży roboczej (z branży motoryzacyjnej, metalowej, spożywczej) a także do odzieży ochronnej oraz uniformów firmowych. Środki powierzchniowo czynne zostały opracowane do usuwania szerokiego spektrum  ciężkich zabrudzeń pochodzenia przemysłowego.

Główne cechy 

  • skuteczne usuwanie zabrudzeń już w temperaturze 60°C dzięki zastosowaniu starannie dobranego połączenia środków powierzchniowo czynnych oraz nowej technologii usuwania zabrudzeń
  • ochrona bieli uniformów
  • poprawa jasności kolorów odzieży niebieskiej oraz służbowej
  • gwarancja higieny w temperaturze 55°C (VAH i RKI)
  • ochrona właściwości ochronnych środków ochrony indywidualnej (program rekomendowany przez największych dostawców odzieży BHP i producentów elementów odblaskowych)
  • wydłużenie cyklu życia tekstyliów
  • poprawiony komfort dla noszącego

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy pobrać kartę charakterystyki Performance Industrial

A man wearing a safety jacket

Usprawnianie zrównoważonego rozwoju w zakładzie Lindström w Luumäki 

Historia rozwiązania Performance Industrial

Pranie odzieży z odblaskowymi paskami jest trudnym zadaniem. Przemysłowe zabrudzenia z oleju do maszyn, sadzy czy zabrudzeń zmieszanych z olejem wymagają stosowania wysoce alkalicznego procesu prania. Jednocześnie odblaskowe elementy na tego rodzaju odzieży są bardzo wrażliwe na wodę o odczynie zasadowym i mają tendencję do utraty właściwości odblaskowych już po pięciu do dziesięciu praniach. Tymczasem sama odzież wciąż jest w doskonałym stanie, by sprostać kolejnym 20–25 cyklom prania.

Starając się rozwiązać ten problem, firma Lindström zdecydowała się nawiązać współpracę z Ecolab, by udoskonalić proces prania odzieży z odblaskowymi elementami przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia wody i wydłużeniu cyklu życia tkanin.

Zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony

Rozwiązanie przeciwko wirusowi SARS-CoV-2

Eliminacja czynników chorobotwórczych z tekstyliów jest jednym z odpowiednich parametrów oceny wydajności procesu prania. Rozwiązanie Performance Industrial D+ zapewnia skuteczność w zwalczaniu bakterii, drożdży i wirusów, w oparciu o zarejestrowane procesy, oraz jest skuteczne przeciwko wirusowi SARS-CoV-2.

Dodatkowe linki i źródła 

Powiązane programy

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi programami.