Biopharmaceutical technician looking through a microscope in a cleanroom

Produkcja biofarmaceutyków

Aby zachować integralność procesu produkcji biofarmaceutycznej, ważne jest posiadanie kompleksowego rozwiązania do kontroli biokontaminacji. Niezależnie od tego, czy to mały start-up, czy duży, uznany producent farmaceutyczny, Ecolab dysponuje technologią i doświadczeniem, które pomogą Państwu zmniejszyć ryzyko biokontaminacji, spełnić wymagania prawne i dotyczące zgodności oraz działać bardziej wydajnie.

Bioquell's ProteQ solution box detail with hand pointing at closed glove box component.

Technologia Bioquell

Sprzęt Bioquell wykorzystuje sterylizujący nadtlenek wodoru Bioquell do wytwarzania gazowego nadtlenku wodoru, który powodują redukcję sporobójczą o 6 log na odsłoniętych powierzchniach. Eliminuje to wszelkie formy życia mikrobiologicznego w środowisku nieożywionym, w tym bakterie wegetatywne, zarodniki bakteryjne, grzyby, zarodniki grzybów i wirusy.

Dowiedz się więcej o sprzęcie i usługach biodekontaminacji Bioquell
DNA Strand on blue background

Terapia komórkowa i genowa

Przepisy dotyczące terapii komórkowej i genowej są surowe. Zakłady produkcyjne nie mogą sobie pozwolić na skażenie wytwarzanych leków ratujących życie, a następnie ich niszczenie. Aby jak najszybciej bezpiecznie wprowadzić produkt na rynek, konieczne jest przestrzeganie przepisów i norm branżowych.

Zaawansowane rozwiązania w zakresie czyszczenia i biodekontaminacji firmy Ecolab pomagają w bezpiecznym ograniczaniu ryzyka skażenia biologicznego, dzięki czemu można skoncentrować się na opracowywaniu terapii zmieniających życie.

Zobacz rozwiązania do terapii komórkowej i genowej
Woman receives COVID-19 vaccine injection.

Opracowywanie szczepionek

Pomieszczenia biologiczne stanowią kluczową część opracowywania szczepionek, badań diagnostycznych i badań naukowych. Rozwiązania do biodekontaminacji Bioquell firmy Ecolab zabijają mikroorganizmy w pomieszczeniach sterylnych, na powierzchniach urządzeń i w przejściach.

Rozwiązania dla zakładów produkcji środków biofarmaceutucznych i recepturowych produktów farmaceutycznych
Bioquell Validation

Walidacja

W produkcji biofarmaceutycznej kluczowe znaczenie ma udowodnienie zgodności z wymogami regulacyjnymi. Samodzielne śledzenie tych licznych wymagań może być skomplikowane. Dlatego Ecolab zapewnia usługi inżynierów i doświadczenie w walidacji procesu biodekontaminacji. Wykorzystujemy naszą znajomość przepisów, aby pomóc Państwu zachować zgodność z cGMP oraz zapewnić bezpieczeństwo i jakość produktów.

Eksperci Ecolab Life Sciences

Specjalistyczna wiedza techniczna ekspertów branżowych

Eksperci Ecolab Life Sciences ze szczególnym oddaniem podchodzą do bezpieczeństwa pacjentów, zadowolenia klientów oraz zgodności z przepisami. Oferujemy producentom partnerską współpracę i spokój ducha, zapewniając dostępne programy mycia i dezynfekcji.

Powiązana produkcja biofarmaceutyków
Rozwiązania w zakresie kontroli skażenia biologicznego

Dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób rozwiązania kontroli zanieczyszczeń biofarmaceutycznych firmy Ecolab mogą pomóc zakładowi w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z normami produktów, które przekraczają standardy, w wymierny sposób poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami

Informacje o przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym

Zachęcamy do poznania roli Ecolab w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono Artykułów