Zaawansowane środki chemiczne do sterylnych pomieszczeń i innowacje

Ecolab pomoże Państwu uzyskać całkowitą zgodność z przepisami, bezpieczeństwo i doskonałą sprawność operacyjną, łącząc Państwa program do sterylnych pomieszczeń z naszym wszechstronnym pakietem najlepszych w swojej klasie środków chemicznych i najbardziej rozległą w branży wiedzą specjalistyczną.

Ecolab pomoże Państwu uzyskać całkowitą zgodność z przepisami, bezpieczeństwo i doskonałą sprawność operacyjną, łącząc Państwa program do sterylnych pomieszczeń z naszym wszechstronnym pakietem najlepszych w swojej klasie środków chemicznych i najbardziej rozległą w branży wiedzą specjalistyczną.

Ecolab oferuje sprawdzone środki dezynfekcyjne do sterylnych pomieszczeń i rozwiązania do mycia. Nasze wszechstronne portfolio środków dezynfekcyjnych, produktów biobójczych, chusteczek do sterylnych pomieszczeń, sprzętu i usług technicznych spełnia wyjątkowe i rygorystyczne potrzeby związane z produkcją farmaceutyków i sterylnymi pomieszczeniami. Poznają Państwo wartość płynącą ze współpracy z Ecolab.

Przyszłościowe innowacje

Operatorzy sterylnych pomieszczeń liczą na nasze przyszłościowe rozwiązania, które wspomagają ich programy mycia i dezynfekcji, umożliwiając osiąganie najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości.

Klercide™ Cleanroom Quat

Ecolab Klercide™ Cleanroom Quat jest mieszaniną czwartorzędowego związku amoniowego i wody do iniekcji (WFI). Skuteczność przy niskim stężeniu zapewnia, że poziom pozostałości produktu jest minimalny, co z kolei czyni produkt idealnym do zastosowania do pomieszczeń sterylnych o wysokim stopniu czystości oraz do krytycznych obszarów produkcyjnych.

SteriShield™ Delivery System (SDS)

Unikalny projekt woreczka w butelce i opatentowany system rozpylacza zapewniają zamknięty obieg i sprawiają, że zanieczyszczenia nie mogą dostać się do butelki podczas użytkowania — umożliwiając zachowanie całkowitej sterylności. 

program Ecolab Validex™

Program Ecolab Validex™ pomaga w rozwiązywaniu wyzwań walidacyjnych za pośrednictwem globalnej metody, zestawu danych i specjalistycznej wiedzy — a wszystko to dostosowane do szczególnych wymagań sterylnego otoczenia. Ułatwimy Państwu wdrożenie nowych produktów i zapewnimy spokój ducha, dzięki czemu będą się Państwo mogli skupić na swojej podstawowej działalności.


Doradztwo i serwis

Ecolab Life Sciences zapewnia dostęp do doświadczonych ekspertów ds. pomieszczeń sterylnych, którzy skupiają się na pomocy klientom we wprowadzaniu sprawności operacyjnej, zgodności i terminowym wdrażaniu regulacji. Przyjmując bezstronną postawę i perspektywę zewnętrzną, eksperci mogą zapoznać się z przebiegiem procesów, dostarczyć wskazówek SOP, przedstawić odpowiednią efektywność środków chemicznych i programu, by pomóc Państwu w zoptymalizowaniu działań i zbudowaniu zaufania do sterylnych pomieszczeń.

Mają Państwo pytania na temat sposobów mycia i dezynfekcji w sterylnych pomieszczeniach? Nasi eksperci służą pomocą! Prosimy kliknąć przycisk „Pytanie do ekspertów”, aby skontaktować się z naszym globalnym zespołem.

Ecolab Life Sciences Expert

David Keen

Dyrektor ds. usług konsultacyjnych w zakresie mikrobiologii i walidacji

Donald Singer

Donald Singer

Starszy konsultant ds. mikrobiologii

Pytanie do naszych ekspertów
Ecolab Life Sciences Expert

Madison Hoal

Globalny konsultant techniczny

Możliwości produkcyjne

Ecolab Life Sciences zapewnia globalną produkcję i dostawy, gwarantując dostępność produktów w celu spełnienia zobowiązań w zakresie walidacji i utrzymanie ciągłości procesów produkcyjnych. Zachęcamy do poznania naszej najnowszej placówki produkcyjnej w Greensboro w Karolinie Północnej.

Product page on Life Sciences Storefront website

Zamawianie produktów bezpośrednio od Ecolab

Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej Ecolab, aby zapoznać się z naszym portfolio produktów do utrzymania czystości i dezynfekcji, poznać ceny i skontaktować się z naszym zespołem technicznym.

Nasz zoptymalizowany i łatwy proces pomoże Państwu znaleźć potrzebne produkty w wymaganej ilości i spełnić Państwa potrzeby w zakresie kontroli zanieczyszczeń w sterylnych pomieszczeniach dowolnej klasy.

Experience the Difference logo

Czy są Państwo gotowi na wprowadzenie programu dla sterylnych pomieszczeń na zupełnie nowy poziom?

Ciągłe innowacje definiują branżę biofarmaceutyczną


Może warto rozszerzyć gamę preparatów do dezynfekcji sterylnych pomieszczeń? Firma Ecolab zapewnia bezpośredni dostęp do najnowszych innowacji opartych na wiedzy naukowej do rozwiązań w zakresie walidacji sterylnych pomieszczeń, dezynfekcji i kontroli zanieczyszczeń.

Prośba o konsultację z ekspertem Life Sciences

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.