Disinfectant Being Used in Cleanroom Environment

Środki dezynfekcyjne, produkty sporobójcze i biobójcze do pomieszczeń sterylnych

Oferujemy szeroką gamę produktów, wśród których znajdą Państwo środki do dezynfekcji, produkty sporobójcze i biobójcze do pomieszczeń sterylnych, przeznaczone do stosowania rotacyjnego w celu skutecznej kontroli zanieczyszczeń mikrobiologicznych, w tym zarodników bakterii, w najważniejszych aseptycznych, sterylnych obszarach produkcyjnych.

Nasza bogata oferta umożliwia wybór odpowiedniego programu rotacyjnego do dezynfekcji lub odkażania pomieszczeń sterylnych, dopasowanego do wymogów określonych obiektów, uwzględniając takie czynniki, jak skuteczność, kontrola osadów, zdrowie i bezpieczeństwo.

Ecolab Cleanroom Brochure

Kompleksowa kontrola zanieczyszczeń

Ecolab oferuje kompleksowe portfolio uniwersalnych rozwiązań do czyszczenia i dezynfekcji, w tym środki dezynfekujące,​​​​ środki sporobójcze i biocydy do pomieszczeń sterylnych,​​​​​​ które są dostosowane do konkretnych zastosowań i celów. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem lub odwiedzenie witryny programu sterylnych pomieszczeń.

Klercide™ Cleanroom Quat

Opis produktu:

Klercide™ Cleanroom Quat

Ecolab oferuje innowacyjny produkt biobójczy przeznaczony do pomieszczeń sterylnych, który jest zgodny z globalnymi normami regulacyjnymi, zapewniając zarówno długoterminową zgodność, jak i stałą wydajność operacyjną. Ecolab Klercide® Cleanroom Quat jest produktem biobójczym czwartorzędowego związku amoniowego nowej generacji. W przeciwieństwie do tradycyjnych czwartorzędowych związków amoniowych, niskie stężenie substancji czynnej w Klercide Cleanroom Quat pozostawia minimalne osady na powierzchni, co pomaga zagwarantować dezynfekcję, jednocześnie zmniejszając potrzebę rutynowego spłukiwania. 

Programy, produkty, sprzęt i serwis

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sterylnych worków i ściereczek do mopów do pomieszczeń sterylnych