1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Suche i wstępnie nasączone chusteczki
Cleanroom worker cleaning with sterile IPA wipe on hard surface.

Suche i wstępnie nasączone chusteczki do sterylnych pomieszczeń

Oferta sterylnych wstępnie nasączonych i suchych chusteczek Ecolab zapewnia szeroki wybór produktów przeznaczonych do stosowania na twardych powierzchniach w kontrolowanym, sterylnym środowisku. Nasze nasączone chusteczki dostępne są w woreczkach oraz jako ściereczki do mopa do małych i dużych powierzchni. Chusteczki do sterylnych pomieszczeń są poddawane promieniowaniu gamma i wyprodukowane z włókniny o niskiej zawartości cząstek stałych, w 100% z poliestru lub z mieszanki splatanego wodnie poliestru i celulozy bez zastosowania substancji wiążącej.

Ecolab oferuje odpowiednie chusteczki dla Państwa systemu sprzątania sterylnych pomieszczeń — od chusteczek IPA do dezynfekcji powierzchni po chusteczki z niskoosadowym nadtlenkiem wodoru z neutralnym środkiem myjącym, przeznaczone do mycia ogólnego.

Ecolab Cleanroom Brochure
Kompleksowa kontrola zanieczyszczeń

Ecolab oferuje kompleksowe portfolio uniwersalnych rozwiązań do mycia i dezynfekcji, w tym sterylny IPA i sterylny etanol, które są dostosowane do konkretnych zastosowań i celów. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem lub odwiedzenie witryny programu sterylnych pomieszczeń.

Programy, produkty, sprzęt i usługi do sterylnych pomieszczeń

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sterylnych worków i ściereczek do mopów do pomieszczeń sterylnych