Ecolab Life Sciences provide manufacturer’s a partnership and confidence through achievable cleaning and disinfection programs.

Eksperci nauk biologicznych

Nasi eksperci ze szczególnym oddaniem podchodzą do bezpieczeństwa pacjentów, zadowolenia klientów oraz zgodności z przepisami. Oferujemy producentom partnerską współpracę i spokój ducha, zapewniając dostępne programy mycia i dezynfekcji, w tym:

  • ocenę zakładu i sformułowanie najlepszych praktyk,
  • specjalistyczną wiedzę w zakresie walidacji,
  • doradztwo w zakresie działań mikrobiologicznych i sterylności,
  • globalne wsparcie w zakresie zgodności z przepisami,
  • narzędzia do harmonizacji,
  • szkolenia w zakładzie,
  • doświadczenie na bazie studium przypadków.
Asheesh Kumar Agrawal

Asheesh Kumar Agrawal

Asheesh jest ekspertem w zakresie procesów CIP i COP, oceny zakładów, spostrzeżeń GMP, walidacji sprzątania, optymalizacji procesu CIP oraz szkoleń w zakładach.
Thomas Altmann

Thomas Altmann

Thomas jest specjalistą w dziedzinie środków chemicznych do utrzymania czystości, procesów mycia, walidacji mycia i zgodności z przepisami.

Laura Brennan

Laura Brennan

Laura poprzednio piastowała stanowisko mikrobiologa farmaceutycznego i zajmowała się głównie produkcją końcowo sterylizowanych produktów.

David Collins

David Collins

David Collins jest dyplomowanym biologiem z ponad 8-letnim doświadczeniem w mikrobiologii farmaceutycznej i kosmetycznej. David uzyskał wyróżnienie w dziedzinie biologii podczas swojej edukacji na Uniwersytecie w Portsmouth, a następnie odbył staż w laboratoriach badań nad komórkami macierzystymi na Uniwersytecie w Palermo na Sycylii.
Matt Cokely

Matt Cokely

Matt posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej, pracując na stanowisku mikrobiologa farmaceutycznego.

Leslie Curry

Leslie Curry

Leslie obejmuje stanowisko wiceprezesa działu ds. globalnych usług walidacji i zagadnień regulacyjnych w Ecolab Life Sciences.

Jane Forbes

Jane Forbes

Jane ma ponad 18 lat doświadczenia w pracy w branży farmaceutycznej i biotechnologicznej jako mikrobiolog farmaceutyczny.

Helen Gates

Helen Gates

Helen Gates jest dyplomowanym mikrobiologiem (licencjat z wyróżnieniem) z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w przemyśle farmaceutycznym na stanowisku mikrobiologa farmaceutycznego.
Madison Hoal

Madison Hoal

Madison jest mikrobiologiem farmaceutycznym z doświadczeniem w produkcji różnego rodzaju produktów, w tym niesterylnych płynów, produktów stosowanych miejscowo oraz sterylnych produktów do iniekcji.

Thomas Kamps

Thomas Kamps

Thomas jest specjalistą w dziedzinie procesów mycia, walidacji mycia i technologii produkcji. Jako globalny lider zespołu konsultantów technicznych ds. CIP/COP LS, Thomas kieruje zespołem, który zapewnia konsultacje techniczne w zakresie optymalizacji procesów mycia dla branży farmaceutycznej, API, biotechnologicznej i produktów higienicznych na całym świecie.

DAVID KEEN

David Keen

David jest mikrobiologiem farmaceutycznym, który w swojej karierze pracował w różnych gałęziach przemysłu farmaceutycznego, w tym przy produkcji pierwotnej i wtórnej, zarówno sterylnych, jak i niesterylnych form opakowań, dla produktów szybkozbywalnych (FMCG), produkcji kontraktowej na rynki farmaceutyczne (CMO) i przy produkcji na potrzeby badań klinicznych.

Rachel Blount

Rachel Kirkham

Rachel ma ponad 30-letnie doświadczenie w kontroli zanieczyszczeń, w tym w The Body Shop International, Tristel, Diversey oraz Ecolab Life Sciences.

Ecolab Life Sciences Expert

Christina Kohlstedde

Christina jest specjalistą ds. obsługi technicznej w Ecolab Life Sciences. Zasiliła szeregi Ecolab w 2001 roku i rozpoczęła pracę w dziale RD&E Food & Beverage jako technik laboratoryjny przy opracowywaniu smarów.

Marcel Korevaar

Marcel Korevaar

Marcel jest specjalistą w dziedzinie mycia CIP i COP, specjalizującym się w ocenie zakładów, wglądzie w proces GMP, walidacji mycia, optymalizacji procesu CIP i szkoleniach na miejscu.

Rajnish Maharaj

Rajnish Maharaj

Rajnish jest liderem ds. międzynarodowych regulacji prawnych w Ecolab Life Sciences. Zapewnia on zrównoważony rozwój portfolio Life Sciences poprzez opracowywanie globalnych strategii uzyskiwania zatwierdzeń organów regulacyjnych.

Sunil Patel

Sunil Patel

Sunil posiada ponad 14 lat doświadczenia w pracy w obszarach inżynierii i walidacji w sektorach przemysłu regulowanych przez cGMP / FDA / EU / ISO.

Donald Singer

Donald Singer

Don Singer jest starszym konsultantem ds. mikrobiologii w Ecolab oraz członkiem American Society for Quality. Don jest członkiem komitetu Microbiology Committee of Experts USP od 2000 r.

Eleanor Slevin

Eleanor Slevin

Eleanor ma ponad 20 lat doświadczenia w dziedzinie mikrobiologii, przy czym przez 15 lat pracowała na różnych stanowiskach dla producentów środków farmaceutycznych i wyrobów medycznych.

Susan Youngquist

Susan Youngquist

Susan jest ekspertką w zakresie procesów CIP oraz COP, oceny placówek, spostrzeżeń GMP, walidacji sprzątania oraz optymalizacji procesu CIP.

Pytanie do naszych ekspertów Life Sciences

Formularz kontaktu z ekspertem Life Sciences

Zachęcamy do zadania pytania naszym ekspertom Life Sciences.

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.