AdvaCareBrochure

Pralnie szpitalne

Eksperci Ecolab Textile Care umiejętnie zmniejszają łączne koszty operacyjne pralni dzięki swoistej kombinacji osobistej obsługi serwisowej, z wysokiej jakości środkami chemicznymi, specjalistycznym sprzętem, fachową wiedzą oraz znajomością procesów pralniczych. Czerpiąc z rozległej wiedzy Ecolab o opiece medycznej i naszego doświadczenia, pomagamy personelowi medycznemu w zapewnieniu bezpieczeństwa pacjentom.

Programy i produkty do prania

P40 EU
Performance40

Znakomite efekty prania i dezynfekcji już w 40°C? Tak, z Performance40 jest to możliwe. Ten proces prania w niskiej temperaturze jest łagodny dla włókien i kolorów oraz gwarantuje dłuższą żywotność tkanin, mniejsze zużycie wody i energii, usuwanie nieprzyjemnych zapachów i zapewnia wysoki poziom bieli. Jest to produkt niezawierający fosforanów, który posiada certyfikat SWAN Ecolabel. 

Nurse with towels
Performance60
Ecolab wyznacza trwałe standardy w kwestii jakości, wydajności energetycznej, oszczędności wody, energii i kosztów operacyjnych oraz certyfikowanej dezynfekcji. Doskonałe efekty prania i zwiększona wydajność dzięki połączeniu technologii emulsji Ecolab oraz produktu do wybielania i dezynfekcji Ozonit Performance. Bardzo dobre właściwości płuczące i usuwanie zabrudzeń w temperaturze 60°C!

Turbocleansafe
Turbo Clean & Safe

Delikatna dezynfekcja tekstyliów już w temperaturze 30°C! Skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy dzięki połączeniu łagodnego detergentu w płynie o świeżym zapachu z delikatnym środkiem dezynfekcyjnym i wybielającym. Gwarancja najwyższych standardów higieny i czystości w placówkach opieki długoterminowej oraz domach opieki. 

PROTEX360°

Laundry Protection Program zapewnia zintegrowane rozwiązania, które pomagają bezpiecznie i wydajnie funkcjonować pralniom, które wznowiły działalność po zakończeniu pandemii COVID-19.

Odpowiedni partner dla pralni szpitalnych

Klienci będący podmiotami ochrony zdrowia pragną zrobić wszystko, co w ich mocy, by chronić swoich pacjentów. Zapobieganie zakażeniom szpitalnym jest kluczowe w każdej organizacji zajmującej się ochroną zdrowia. Z powodu występowania tak wielu źródeł patogenów w środowisku ochrony zdrowia, pacjentów można chronić jedynie poprzez zabezpieczenie wszystkich możliwych sposobów przenoszenia chorób.

Spersonalizowane usługi i specjalistyczne wsparcie

  • Zaangażowana obsługa w placówce ze strony największego w branży zespołu ekspertów ds. ochrony zdrowia.
  • Siła zespołu naukowców, inżynierów i specjalistów z branży z dużą wiedzą techniczną, doświadczeniem i danymi laboratoryjnymi do rozwiązywania najtrudniejszych problemów.
  • Od optymalizacji zużycia wody i energii, po rozwiązania z zakresu uzdatniania wody — możemy pomóc w udoskonaleniu zarządzania zasobami, aby mogli Państwo uzyskać więcej mniejszym nakładem środków.

Rewolucyjne rozwiązania z zakresu mycia, higieny i dezynfekcji

 Wydajne i trwałe produkty, które są skuteczne już przy pierwszym użyciu. Zapewniamy obecnie najwyższą jakość prania bielizny szpitalnej.

Dogłębna wiedza specjalistyczna w zakresie pralnic tunelowych

Czerpiąc z rozległej wiedzy medycznej i doświadczenia Ecolab, tworzymy bardziej inteligentne rozwiązania w zakresie pralnictwa, pomagając naszym klientom w zarządzaniu większą ilością pralnic tunelowych niż ktokolwiek inny w branży. Nasze unikalne narzędzia diagnostyczne umożliwiają naszym wykwalifikowanym specjalistom ds. pralnic tunelowych wykonywanie szczegółowej diagnostyki w celu szybkiego i poprawnego rozwiązywania problemów. Obsługujemy więcej pralnic tunelowych niż ktokolwiek inny – i pomożemy w jak najlepszym wykorzystaniu ich potencjału.

Precyzyjne, niezawodne dozowanie

Nasze innowacyjne dozowniki oszczędzają czas i pieniądze, precyzyjnie dozując nawet niewielką ilość produktu. Zwiększenie niezawodności dozowania poprzez zabezpieczenie przepływu zapewnia dotarcie środka chemicznego do maszyny piorącej, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić o integrację naszej technologii z Państwa obecnym systemem dozowania i zapewnienie najlepszych rezultatów prania.

Współpraca z Ecolab oznacza czystą placówkę i czystych ludzi.

Po zdezynfekowaniu wszystkiego tego, co miało kontakt ze świeżo upraną pościelą, chcą Państwo mieć pewność, że również ona taka będzie. Ecolab dysponuje szeroką gamą produktów do dezynfekcji Państwa placówki i zapobiegania skażeniu krzyżowemu czystej pościeli. Od czyszczenia wózków i środków do mycia podłóg, po chusteczki bakteriobójcze, środki do mycia powierzchni, higienę rąk personelu i znacznie więcej.

Jeśli współpracują Państwo z Ecolab, mogą Państwo powiedzieć swoim klientom będącym podmiotami ochrony zdrowia, że przeprowadzają Państwo dezynfekcję po wszystkich swoich działaniach, by pomóc im w ograniczeniu ryzyka zakażeń szpitalnych — i zapewnić ich, że robią wszystko co mogą, by chronić swoich pacjentów.

Wiemy, że troska o klientów jest Państwa największym priorytetem — co czyni to również naszym priorytetem. Kontakt z przedstawicielem Ecolab pozwoli Państwu uzyskać więcej informacji dotyczących rozwoju działalności obejmującej klientów będących podmiotami ochrony zdrowia.

Rozwiązania pozwalające na oszczędzanie energii i wody
Dla pralni w placówkach ochrony zdrowia

No related equipment pages were found.