Healthcare professional looking after a young boy resting on a bed with fresh hospital laundry on a table.

Pralnie szpitalne

Eksperci Ecolab Textile Care umiejętnie zmniejszają łączne koszty operacyjne pralni dzięki swoistej kombinacji osobistej obsługi serwisowej, z wysokiej jakości środkami chemicznymi, specjalistycznym sprzętem, fachową wiedzą oraz znajomością procesów pralniczych. Czerpiąc z rozległej wiedzy Ecolab o opiece medycznej i naszego doświadczenia, pomagamy personelowi medycznemu w zapewnieniu bezpieczeństwa pacjentom, dostarczając rozwiązania z zakresu pralnictwa dla służby zdrowia.

Programy i produkty do prania

P40 EU

Performance40

Znakomite efekty prania i dezynfekcji już w 40°C? Tak, z Performance40 jest to możliwe. Ten proces prania w niskiej temperaturze jest łagodny dla włókien i kolorów oraz gwarantuje dłuższą żywotność tkanin, mniejsze zużycie wody i energii, usuwanie nieprzyjemnych zapachów i zapewnia wysoki poziom bieli. Jest to produkt niezawierający fosforanów, który posiada certyfikat SWAN Ecolabel. 

Nurse with towels

Performance60

Ecolab wyznacza trwałe standardy w kwestii jakości, wydajności energetycznej, oszczędności wody, energii i kosztów operacyjnych oraz certyfikowanej dezynfekcji. Doskonałe efekty prania i zwiększona wydajność dzięki połączeniu technologii emulsji Ecolab oraz produktu do wybielania i dezynfekcji Ozonit Performance. Bardzo dobre właściwości płuczące i usuwanie zabrudzeń w temperaturze 60°C!

Turbocleansafe

Turbo Clean & Safe

Delikatna dezynfekcja tekstyliów już w temperaturze 30°C! Skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy dzięki połączeniu łagodnego detergentu w płynie o świeżym zapachu z delikatnym środkiem dezynfekcyjnym i wybielającym. Gwarancja najwyższych standardów higieny i czystości w placówkach opieki długoterminowej oraz domach opieki. 

PROTEX360°

Laundry Protection Program zapewnia zintegrowane rozwiązania pomagające w bezpiecznym i wydajnym funkcjonowaniu pralni, które wznowiły działalność po zakończeniu pandemii COVID-19.

Rozwiązania pozwalające na oszczędzanie energii i wody
Dla pralni w placówkach ochrony zdrowia

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanym sprzętem