Healthcare professional looking after a young boy resting on a bed with fresh hospital laundry on a table.

Pralnie szpitalne

Eksperci Ecolab Textile Care umiejętnie zmniejszają łączne koszty operacyjne pralni dzięki swoistej kombinacji osobistej obsługi serwisowej, z wysokiej jakości środkami chemicznymi, specjalistycznym sprzętem, fachową wiedzą oraz znajomością procesów pralniczych. Drawing on Ecolab's broad healthcare knowledge and experience, we provide healthcare laundry solutions to help healthcare providers ensure patient safety.

Programy i produkty do prania

P40 EU
Performance40

Znakomite efekty prania i dezynfekcji już w 40°C? Tak, z Performance40 jest to możliwe. Ten proces prania w niskiej temperaturze jest łagodny dla włókien i kolorów oraz gwarantuje dłuższą żywotność tkanin, mniejsze zużycie wody i energii, usuwanie nieprzyjemnych zapachów i zapewnia wysoki poziom bieli. Jest to produkt niezawierający fosforanów, który posiada certyfikat SWAN Ecolabel. 

Nurse with towels
Performance60
Ecolab wyznacza trwałe standardy w kwestii jakości, wydajności energetycznej, oszczędności wody, energii i kosztów operacyjnych oraz certyfikowanej dezynfekcji. Doskonałe efekty prania i zwiększona wydajność dzięki połączeniu technologii emulsji Ecolab oraz produktu do wybielania i dezynfekcji Ozonit Performance. Bardzo dobre właściwości płuczące i usuwanie zabrudzeń w temperaturze 60°C!

Turbocleansafe
Turbo Clean & Safe

Delikatna dezynfekcja tekstyliów już w temperaturze 30°C! Skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy dzięki połączeniu łagodnego detergentu w płynie o świeżym zapachu z delikatnym środkiem dezynfekcyjnym i wybielającym. Gwarancja najwyższych standardów higieny i czystości w placówkach opieki długoterminowej oraz domach opieki. 

PROTEX360°

Laundry Protection Program zapewnia zintegrowane rozwiązania, które pomagają bezpiecznie i wydajnie funkcjonować pralniom, które wznowiły działalność po zakończeniu pandemii COVID-19.

Rozwiązania pozwalające na oszczędzanie energii i wody
Dla pralni w placówkach ochrony zdrowia

No related equipment pages were found.