1. Strona główna
  2. O nas
  3. Obsługiwane branże
  4. Pralnie komercyjne
  5. Pralnie w placówkach ochrony zdrowia
AdvaCareBrochure

Pralnia dla placówek ochrony zdrowia

Eksperci Ecolab ds. pralnictwa tworzą i dostarczają wartościowe rozwiązania poprzez potężne połączenie specjalistycznej obsługi osobistej, środków chemicznych, wyposażenia, informacji i procesów, zmniejszając łączny koszt. Czerpiąc z rozległej wiedzy medycznej i doświadczenia Ecolab, dostarczamy rozwiązania pomagające personelowi medycznemu w zapewnieniu bezpieczeństwa pacjentów.

Kontakt

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań dla profesjonalnych pralni? Prosimy o kontakt już dziś, dzwoniąc pod numer 1.800.553.8683.

Oddział Pralnictwo | Textile Care
1 Ecolab Place
St. Paul, MN 55102

W przypadku pilnych zapytań prosimy o kontakt z Działem obsługi klienta pod numerem 1-800-352-5326

W czym możemy pomóc?
Proszę wybrać swój kraj

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

Odpowiedni partner w zastosowaniach z zakresu pralni dla placówek ochrony zdrowia

Klienci będący podmiotami ochrony zdrowia pragną zrobić wszystko, co w ich mocy, by chronić swoich pacjentów. Zapobieganie zakażeniom szpitalnym jest kluczowe w każdej organizacji zajmującej się ochroną zdrowia. Z powodu występowania tak wielu źródeł patogenów w środowisku ochrony zdrowia, pacjentów można chronić jedynie poprzez zabezpieczenie wszystkich możliwych sposobów przenoszenia chorób.

Spersonalizowane usługi i specjalistyczne wsparcie

  • Zaangażowana obsługa w placówce ze strony największego w branży zespołu ekspertów ds. ochrony zdrowia.
  • Siła zespołu naukowców, inżynierów i specjalistów z branży z dużą wiedzą techniczną, doświadczeniem i danymi laboratoryjnymi do rozwiązywania najtrudniejszych problemów.
  • Od optymalizacji zużycia wody i energii, po rozwiązania z zakresu uzdatniania wody — możemy pomóc w udoskonaleniu zarządzania zasobami, aby mogli Państwo zrobić więcej za mniej.

Rewolucyjne rozwiązania z zakresu mycia, higieny i dezynfekcji

Wydajne i trwałe produkty, które są skuteczne już przy pierwszym użyciu. Zapewniamy obecnie najwyższej jakości efekty w czyszczeniu pościeli medycznej.

Dogłębna wiedza specjalistyczna w zakresie pralnic tunelowych

Czerpiąc z rozległej wiedzy medycznej i doświadczenia Ecolab, tworzymy bardziej inteligentne rozwiązania w zakresie pralnictwa, pomagając naszym klientom w zarządzaniu większą ilością pralnic tunelowych niż ktokolwiek inny w branży. Nasze unikalne narzędzia diagnostyczne umożliwiają naszym wykwalifikowanym specjalistom ds. pralnic tunelowych wykonywanie szczegółowej diagnostyki w celu szybkiego i poprawnego rozwiązywania problemów. Obsługujemy więcej pralni tunelowych niż ktokolwiek inny – i pomożemy w jak najlepszym wykorzystaniu ich potencjału.

Precyzyjne, niezawodne dozowanie

Nasze innowacyjne dozowniki oszczędzają czas i pieniądze, precyzyjnie dozując nawet niewielką ilość produktu. Zwiększenie niezawodności dozowania poprzez zabezpieczenie przepływu zapewnia dotarcie środka chemicznego do pralki, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić o integrację naszych rozwiązań z Państwa obecnym systemem i zapewnienie najlepszych rezultatów.

Współpraca z Ecolab oznacza czystą placówkę i czystych ludzi.

Po zdezynfekowaniu wszystkiego tego, co miało kontakt ze świeżo upraną pościelą, chcą Państwo mieć pewność, że również ona taka będzie. Ecolab dysponuje szeroką gamą produktów do dezynfekcji Państwa placówki i zapobiegania skażeniu krzyżowemu czystej pościeli. Od czyszczenia wózków i środków do mycia podłóg, po chusteczki bakteriobójcze, środki do mycia powierzchni, higienę rąk personelu i znacznie więcej.
Jeśli współpracują Państwo z Ecolab, mogą Państwo powiedzieć swoim klientom będącym podmiotami ochrony zdrowia, że przeprowadzają Państwo dezynfekcję po wszystkich swoich działaniach, by pomóc im w ograniczeniu ryzyka zakażeń szpitalnych — i zapewnić ich, że robią wszystko co mogą, by chronić swoich pacjentów.

Wiemy, że troska o klientów jest Państwa największym priorytetem — co czyni to również naszym priorytetem. Kontakt z przedstawicielem Ecolab pozwoli Państwu uzyskać więcej informacji dotyczących rozwoju działalności obejmującej klientów będących podmiotami ochrony zdrowia.

Nasze rozwiązania
For Healthcare Laundries

Our search returned no results.