PROTEX360° 

Program ochrony pralni

Bezpieczeństwo pacjentów i konsumentów zaczyna się w pralni. Są Państwo członkami zespołu swoich klientów. Polegają na Państwu, aby móc zapewnić bezpieczeństwo działań operacyjnych firmy, personelu i klientów końcowych. Należy zagwarantować bezpieczeństwo, jednocześnie zmniejszając ryzyko zakażenia krzyżowego i chronić markę swoich klientów. Jak można pomóc?

Zapewniając bezpieczny proces prania i czystą bieliznę pościelową.

Główne cechy

Nasz program Laundry Protection Program zapewnia zintegrowane rozwiązania pomagające bezpiecznie i wydajnie funkcjonować pralniom, które wznowiły działalność po zakończeniu pandemii COVID-19. Program ochrony pralni PROTEX360° pomaga pralniom komercyjnym monitorować kluczowe czynniki związane z higieną nie tylko podczas samego prania, ale także w trakcie innych działań z nim związanych.

PROTEX360°: Pięć solidnych filarów programu  
Wszystko, co dotyczy prania i nie tylko.

1. Rozwiązania dotyczące prania i produkty specjalistyczne

Roztwór piorący D+ dla pełnej ochrony tekstyliów przed wirusem SARS-CoV-2 

Zachowaj bezpieczeństwo i ochronę dzięki ulepszonym roztworom piorącym Ecolab: Performance Industrial D+, Turbo Clean & Safe D+, PERformace40 D+, PERformance60 D+, OxyGuard60 D+.

Główne cechy:

 • dezynfekcja obejmująca pełne spektrum bakterii i drożdży
 • skuteczność wirusobójcza wg normy EN 14476
 • nadaje się do wszystkich rodzajów tkanin i odzieży

2. Plan higieny

Zapewnienie czystych, bezpiecznych i wydajnych operacji

Protokoły dotyczące higieny mają zasadnicze znaczenie dla zagwarantowania zdrowia i bezpieczeństwa w miejscu pracy. PROTEX360° Laundry Protection Program zawiera wytyczne, protokoły i procedury zapewniające bezpieczne stosowanie środków chemicznych potrzebnych do czyszczenia i dezynfekcji różnych obszarów w obiektach w celu ochrony przed wirusem SARS-CoV-2.

Koncentrując się na trzech kluczowych obszarach – bezpieczeństwie ludzi, bezpieczeństwie tkanin i bezpieczeństwie obiektu – nasze narzędzie do planowania zachowania higieny pozwoli ocenić oraz wdrożyć odpowiednie protokoły dotyczące higieny w celu zapewnienia ciągłości pracy pralni.

3. Serwis i specjalistyczna wiedza 

Potencjał ludzki – nasza wiedza jest podstawą!

Zespół ekspertów firmy Ecolab będzie z Państwem współpracować, aby zapewnić, że dzięki wdrożeniu programu PROTEX360° Laundry Protection Program Państwa firma będzie mogła wznowić działalność sprawnie i bezpiecznie.

 • Zapewniając wskaźniki wydajności każdego krytycznego procesu operacyjnego w celu lepszego śledzenia i zwiększenia wydajności operacyjnej
 • Identyfikując obszary wymagające poprawy jakości i wykorzystania wody słodkiej i wytłaczanej w celu zoptymalizowania wydajności prania
 • Oferując program monitorowania w celu sprawdzenia wydajności procesu prania dla krytycznych parametrów chemicznych, aby zagwarantować spójne rezultaty prania oraz wysoką jakość tkanin
 • Rozwiązywanie problemów w zakresie procesu prania zdalnie lub bezpośrednio na miejscu

4. Kontrola skażenia biologicznego

Analiza i monitorowanie ryzyka 

Ważne jest, aby stworzyć odpowiednie procedury w celu spełnienia europejskich norm w zakresie higieny lub ubiegać się o różne certyfikaty jakości zakładu. PROTEX360° Laundry Protection Program pomaga kontrolować standardy w zakresie higieny procesu prania, ale także innych działań z nim związanych, identyfikując i zarządzając ryzykiem ponownego zanieczyszczenia.

5. Szkolenia

Im więcej wiesz, tym lepiej działasz


PROTEX360° Laundry Protection Program oferuje spersonalizowane materiały szkoleniowe dostępne na różnych poziomach:

 • Podstawowa wiedza na temat prania
 • Dezynfekcja i higiena
 • Higiena tkanin
 • Środki chemiczne

Oferta szkoleniowa obejmuje informacje na temat planu zachowania higieny, produktów do mycia i dezynfekcji, które stanowią część pakietu higienicznego. Wiedza techniczna w zakresie różnych obszarów w celu poprawy monitorowania procesów, bezpieczeństwa i jakości jest również częścią programu szkoleniowego.

 

Powiązane rozwiązania

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono powiązanych rozwiązań