O Bioquell firmy Ecolab

Ograniczenie ryzyka skażenia mikrobiologicznego ma kluczowe znaczenie w szpitalach, zakładach produkujących farmaceutyki, laboratoriach oraz pomieszczeniach sterylnych. Potrzebują Państwo niezawodnego sposobu na biodekontaminację swoich obiektów i sprzętu. Rozwiązania Bioquell umożliwiają poprawę bezpieczeństwa produktów i pacjentów, spełnianie wymogów prawnych i zgodności oraz osiągnięcie maksymalnej wydajności operacyjnej.

 • Efektywne
  Sprzęt do biodekontaminacji Bioquell wykorzystuje 35% wodny roztwór nadtlenku wodoru do wytwarzania oparów nadtlenku wodoru, która zapewnia sporobójczość 35-log na na odkrytych, nieporowatych powierzchniach. Proces ten eliminuje szeroką gamę mikroorganizmów, w tym bakterie, wirusy, grzyby i zarodniki.

 • Zaufane
  Rozwiązania Bioquell są stosowany w placówkach ochrony zdrowia oraz zakładach przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego na całym świecie do biodekontaminacji sal operacyjnych, sal pacjentów, ośrodków produkcji farmaceutyków i nie tylko.
     
 • Zgodność z przepisami
  Ecolab wspiera technologię Bioquell poprzez profesjonalną walidację, konserwację oraz obsługę klienta. Odkażanie biologiczne za pomocą oparów nadtlenku wodoru Bioquell spełnia lub przekracza normy prawne na całym świecie, w tym europejskie regulacje dotyczące produktów biobójczych (BPR).


Proces biodekontaminacji
oparami nadtlenku wodoru

Bioquell wykorzystuje opary nadtlenku wodoru do biodekontaminacji pomieszczeń w kilku prostych krokach.
Ecolab Bioquell Bio-decontamination Process: Preparation, Vaporization, Activation Period and Aeration

1: Przygotowanie

Przygotowanie pomieszczenia do biodekontaminacji: uszczelnienie otworów wentylacyjnych i otwarcie wszystkich szafek i szuflad, które wymagają oczyszczania. Po wyjściu należy uszczelnić drzwi i włączyć sprzęt Bioquell.

2: Dystrybucja oparów

System emituje opary, wypełniając zamkniętą przestrzeń. Osadza mikrokondensację na odsłoniętych powierzchniach, także na tych o skomplikowanych kształtach i ze szczelinami.

3: Czas działania

Po zakończeniu wydzielania oparów, okres oczekiwania daje nadtlenkowi wodoru czas na zabicie mikroorganizmów na powierzchniach.

4: Napowietrzanie

Na końcu system wentylacji lub urządzenia napowietrzające Bioquell przekształcają H2O2 w parę wodną i tlen. Nie potrzeba dodatkowych czynności związanych z usuwaniem pozostałości – pomieszczenie jest już gotowe to użytku.

Dowiedz się więcej o oparach nadtlenku wodoru
Biopharmaceutical technician looking through a microscope in a cleanroom

Biodekontaminacja dla branży produkcji biofarmaceutyków

Niezależnie od tego, czy zajmują się Państwo terapiami komórkowymi, genowymi, czy też opracowują szczepionki, ważne jest posiadanie solidnego rozwiązania w zakresie biodekontaminacji.

Ecolab Bioquell Hydrogen Peroxide Vapor Systems and Services

Systemy i usługi związane z parą nadtlenku wodoru

Jeśli szukają Państwo niezawodnego sposobu na usuwanie zanieczyszczeń biologicznych w Pańskim laboratorium lub zakładzie produkcyjnym, sprzęt i usługi firmy Bioquell są rozwiązaniem.

Bioquell Validation

Walidacja

Aby spełnić wymagania prawne, może być konieczne dostarczenie dowodu, że dane rozwiązanie biodekontaminacyjne działa. Ecolab dostarcza dokumentację walidacyjną wspierającą Państwa potrzeby.

Powiązane z Biodekontaminacją Bioquell
Sprzęt i usługami

Proszę dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób rozwiązania Ecolab w zakresie sprzętu do biodekontaminacji i usług mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają normy, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono powiązanych stron z rozwiązaniami

Informacje o przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym

Zachęcamy do poznania roli Ecolab w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono Artykułów