CruiseShips550

Statki rejsowe

Od kabin po spa, od górnego pokładu po zaplecze — pomożemy utrzymać czystość i bezpieczeństwo całej działalności, promować zadowolenie gości i optymalizować wyniki biznesowe, realizując wszystkie działania w sposób przyjazny środowisku.
Rozwiązania Ecolab dla hoteli

Satysfakcja gości ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia sukcesu. Od wejścia do lobby Państwa goście mają wysokie wymagania dotyczące swojego pobytu. Od piwnicy aż po dach — i na całym świecie — Ecolab pomaga poprawić poziom zadowolenia klientów, oferując kompleksowe rozwiązania.

EbolaVirus
Zapobieganie zakażeniom

Dzięki najlepszym programom zapobiegania zakażeniom i kontroli zanieczyszczeń żywności, Ecolab jest niezastąpionym partnerem, który pomaga swoim Klientom minimalizować ryzyko wystąpienia wirusa grypy, wirusa Ebola i enterowirusów 68 (EV-D68). Oferujemy szereg rozwiązań zgodnych z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i Centrum Kontroli Chorób (CDC), takich jak środki do higieny rąk, środki myjące i dezynfekujące, oraz szkolenia z higieny rąk.

Materiały do pobrania

Broszura programu dla hotelarstwa

W Ecolab tworzymy innowacyjne produkty, które pozwalają na osiąganie większych korzyści przy mniejszym nakładzie pracy i zwiększanie wydajności operacyjnej, jednocześnie spełniając najwyższe standardy Państwa gości.

Materiały referencyjne dotyczące programu dla hotelarstwa

Satysfakcja gości i wydajność operacyjna to kluczowe czynniki gwarantujące sukces — Ecolab pomoże poprawić Państwa wyniki w obu tych obszarach. Połączenie kompleksowych rozwiązań w zakresie komercyjnego czyszczenia oraz dezynfekcji, niezrównanej obsługi oraz szkoleń prowadzonych przez ekspertów czyni z Ecolab najlepsze źródło zaspokajania wszelkich potrzeb związanych z hotelarstwem.

 

Wyróżnione rozwiązania

TM_Laundry
Pralnie wewnętrzne

Ecolab współpracuje z klientami na miejscu w celu opracowania programu prania, wykorzystującego profesjonalne środki chemiczne i urządzenia, który pomoże zarządzać całkowitym kosztem prania, w tym zużyciem wody i energii.

HousekeepingProgramFreshStart
Program utrzymania czystości dla hotelarstwa

Aby osiągać wyższe standardy czystości, dowiedz się więcej o współpracy z Ecolab.

younggirlswimmingincleanpool
Pool & Spa

Ecolab’s automated pool and spa maintenance systems can help you maintain a stable, well-balanced pool chemistry and create sparkling clean water for guest comfort and enjoyment.

Mycie maszynowe
Razem z klientem wdrożymy i utrwalimy efektywne praktyki zmywania naczyń, wykorzystując technologie zarówno stałych, jak i płynnych środków myjących, a także zapewniając materiały informacyjne i prowadząc szkolenia u klienta.