CruiseShips550

Statki rejsowe

Od kabin po spa, od górnego pokładu po zaplecze — pomożemy utrzymać czystość i bezpieczeństwo całej działalności, promować zadowolenie gości i optymalizować wyniki biznesowe, realizując wszystkie działania w sposób przyjazny środowisku.

Rozwiązania Ecolab dla hoteli

Satysfakcja gości ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia sukcesu. Od wejścia do lobby Państwa goście mają wysokie wymagania dotyczące swojego pobytu. Od piwnicy aż po dach — i na całym świecie — Ecolab pomaga poprawić poziom zadowolenia klientów, oferując kompleksowe rozwiązania.

EbolaVirus

Zapobieganie zakażeniom

Dzięki najlepszym programom zapobiegania zakażeniom i kontroli zanieczyszczeń żywności, Ecolab jest niezastąpionym partnerem, który pomaga swoim Klientom minimalizować ryzyko wystąpienia wirusa grypy, wirusa Ebola i enterowirusów 68 (EV-D68). Oferujemy szereg rozwiązań zgodnych z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i Centrum Kontroli Chorób (CDC), takich jak środki do higieny rąk, środki myjące i dezynfekujące, oraz szkolenia z higieny rąk.

Materiały do pobrania

Broszura programu dla hotelarstwa

W Ecolab tworzymy innowacyjne produkty, które pozwalają na osiąganie większych korzyści przy mniejszym nakładzie pracy i zwiększanie wydajności operacyjnej, jednocześnie spełniając najwyższe standardy Państwa gości.

Materiały referencyjne dotyczące programu dla hotelarstwa

Satysfakcja gości i wydajność operacyjna to kluczowe czynniki gwarantujące sukces — Ecolab pomoże poprawić Państwa wyniki w obu tych obszarach. Połączenie kompleksowych rozwiązań w zakresie komercyjnego czyszczenia oraz dezynfekcji, niezrównanej obsługi oraz szkoleń prowadzonych przez ekspertów czyni z Ecolab najlepsze źródło zaspokajania wszelkich potrzeb związanych z hotelarstwem.