Manufacturing Line of Personal Care Pump Bottles

Higiena osobista i kosmetyki

Ecolab Life Sciences wspiera producentów środków higienicznych i kosmetyków, oferując kompleksowe, programowe podejście do kontroli zanieczyszczeń, mycia i dezynfekcji.

Nasze portfolio produktów, które powstało specjalnie z myślą o wyzwaniach w zakresie wytwarzania produktów kosmetycznych i do pielęgnacji osobistej, oraz nasz zespół ekspertów technicznych pomagają wiodącym w branży organizacjom radzić sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami pochodzącymi z urządzeń produkcyjnych, w tym pigmentami, emulsjami, woskami i żelami.

Wyzwania związane z myciem

Waterproof Lipstick Coupon Picture

Artykuł Część 1

Na rynku napędzanym innowacjami, na którym co roku jedna czwarta wszystkich produktów kosmetycznych to nowe lub ulepszone wersje, producenci środków higienicznych starają się zdefiniować i wdrożyć odpowiednie procedury mycia i dezynfekcji, zwłaszcza gdy mają do czynienia z dużą liczbą różnych receptur w jednym zakładzie.

Parameters influencing cleaning are simply described within the Sinner Circle

Artykuł Część 2

Celem drugiego artykułu jest przedstawienie wstępnych wskazówek dotyczących optymalizacji procedur mycia i dezynfekcji — od wyboru środków chemicznych po prawidłową konfigurację sprzętu dostępnego na miejscu. Cały proces odbywa się przy zachowaniu zgodności z określonymi wymaganiami typowymi dla branży.​​​​​​​ 

Icon for perfect match page

Odkryj Idealny wybór

Dzięki współpracy z Ecolab Life Sciences Twój sprzęt będzie czysty – za pierwszym razem, za każdym razem. Nasi eksperci techniczni oraz zespół badawczo-rozwojowy będą z Państwem współpracować, aby zapewnić najlepsze rozwiązania w zakresie mycia, które będą zoptymalizowane pod kątem określonych zabrudzeń, receptur i sprzętu produkcyjnego.

Ekspertyza techniczna + chemia czyszcząca spełniająca wymogi produkcji produktów higienicznych

Eksperci Ecolab Life Sciences

Eksperci Ecolab Life Sciences ze szczególnym oddaniem podchodzą do bezpieczeństwa pacjentów, zadowolenia klientów oraz zgodności z przepisami. Oferujemy producentom partnerską współpracę i spokój ducha, zapewniając dostępne programy mycia i dezynfekcji.

Ecolab CIP Optimization Services

Nasz zespół ds. mycia na miejscu (CIP) będzie z Państwem współpracować, aby zapewnić najlepsze rozwiązania w zakresie mycia, które będą zoptymalizowane pod kątem określonych zabrudzeń, receptur i sprzętu produkcyjnego. Zapewnią, że Państwa sprzęt będzie czysty – za pierwszym razem, za każdym razem.


Poprawa bezpieczeństwa, zgodności i efektywności operacyjnej

Nasza kompleksowa oferta globalnych rozwiązań pozwala na uzyskanie bezpieczniejszych produktów i procesów, zmniejszenie ryzyka, spełnienie wymogów regulacyjnych, wsparcie inicjatyw w zakresie zgodności oraz osiągnięcie efektywności operacyjnej oraz oszczędności kosztów.

Sustainability eROI Icon

Koszty

Obniżenie długoterminowych kosztów poprzez wykorzystanie naszych rozwiązań, które oszczędzają energię i wodę oraz zmniejszają koszty konserwacji oraz wymiany sprzętu.

Sustainability eROI Icon

Wody

Nasze rozwiązania mają na celu oszczędzanie wody i pozwalają środkom chemicznym wykonać większość pracy.
Sustainability eROI Icon

Wydajność

Zapewniamy odpowiednie środki do zabrudzeń w Twoim zakładzie, które dokładnie czyszczą za pierwszym razem. Zmniejszenie czasu przeznaczonego na mycie.
Quality Icon

Jakość produktu

Nasze środki chemiczne zapewniają najwyższy poziom czyszczenia i higieny, chroniąc produkt końcowy przed ryzykiem skażenia.

Rozwiązania dla branż produkcji środków higieny osobistej oraz kosmetyków

Dowiedz się więcej o tym, jak rozwiązania Ecolab w zakresie produkcji kosmetyków i środków higieny osobistej wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele zrównoważonego rozwoju oraz mogą pomóc Twojemu zakładowi w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy bezpieczeństwa.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami