Manufacturing Line of Personal Care Pump Bottles

Higiena osobista i kosmetyki

Firma Ecolab Life Sciences oferuje produkty oraz programy do mycia i dezynfekcji dla zakładów wytwarzających produkty higieny osobistej i kosmetyki.

Nasze portfolio produktów, które powstało specjalnie z myślą o wyzwaniach w zakresie wytwarzania produktów kosmetycznych i do pielęgnacji osobistej, oraz nasz zespół ekspertów technicznych pomagają wiodącym w branży organizacjom radzić sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami pochodzącymi z urządzeń produkcyjnych, w tym pigmentami, emulsjami, woskami i żelami. 


Yellow Bubbles
Mycie cyrkulacyjne
Środki do mycia cyrkulacyjnego firmy Ecolab są przeznaczone do różnego rodzaju mycia w zakresie systemów CIP (Clean-in-Place) oraz COP (Clean-out-of-Place) w zakładach wytwarzających produkty higieny osobistej i kosmetyki, jednocześnie umożliwiając zachowanie integralności urządzeń bez obniżania ich skuteczności.
White Bubbles on Blue Background
Mycie ręczne i pianą
Środki do mycia ręcznego Ecolab zostały opracowane z myślą o wytwarzaniu piany bez konieczności korzystania z dodatków. Produkty te zwiększają skuteczność i wydajność mycia ręcznego, co z kolei przekłada się na skrócenie czasu przestojów i lepszą efektywność usuwania trudnych zabrudzeń.
Gray Bubbles
Dezynfekcja
Preparaty dezynfekcyjne Ecolab pomagają producentom środków higieny osobistej i kosmetyków w zwalczaniu drobnoustrojów i osiąganiu określonego poziomu redukcji mikroorganizmów.
Blue Bubbles
Dodatki, środki wzmacniające i do mycia końcowego
Dodatki, środki wzmacniające i do mycia końcowego Ecolab to wysoko skoncentrowane preparaty przeznaczone do zwiększenia efektywności innych roztworów czyszczących, które zwiększają wydajność usuwania specyficznych zabrudzeń.
Produkty stworzone z myślą o wyzwaniach związanych z wytwarzaniem produktów kosmetycznych
Produkty stworzone z myślą o wyzwaniach związanych z wytwarzaniem produktów kosmetycznych
Producenci nie muszą już zadowalać się nieefektywnymi i mniej skutecznymi środkami czyszczącymi, które zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach innych branż. Produkty Ecolab Life Sciences zostały stworzone dla branży produktów higieny osobistej i kosmetyków z myślą o skutecznym usuwaniu najtrudniejszych zabrudzeń.
Technical expertise from tech experts
Specjalistyczna wiedza techniczna ekspertów branżowych
Od testowania próbek w laboratoriach po optymalizację sprzętu produkcyjnego — nasz zespół opracowuje idealny skład chemiczny produktu, który zapewni najlepsze efekty, oszczędzając Państwa czas i pracę. Nasz zespół zapewnia również wsparcie na miejscu, które pozwoli zidentyfikować możliwości, wdrożyć specjalnie dostosowane zalecenia i pokierować procesem walidacji.
Complete Document Package
Kompletny pakiet dokumentów
Nasza podstawowa gama produktów do mycia i dezynfekcji jest wsparta przez kompleksowy, globalny pakiet dokumentów, aby pomóc w spełnieniu celów i standardów zgodności w przemyśle kosmetycznym i produktów higieny osobistej.