1. Strona główna
  2. O nas
  3. Nasza działalność
  4. Textile Care
specialty

Textile Care

W Ecolab rozumiemy wyzwania, z którymi mierzą się pralnie komercyjne obsługujące rynki opieki zdrowotnej, hotelarstwa, gastronomii oraz przemysłu. Pracując na zasadach partnerskich w celu osiągnięcia wspólnego sukcesu, dostarczamy spersonalizowane usługi, porady eksperckie oraz najwyżej oceniane produkty, pomagając w osiąganiu najlepszych efektów operacyjnych.

Kontakt

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań dla profesjonalnych pralni? Prosimy o kontakt już dziś, dzwoniąc pod numer 1.800.553.8683.

Oddział Pralnictwo | Textile Care
1 Ecolab Place
St. Paul, MN 55102

W przypadku pilnych zapytań prosimy o kontakt z Działem obsługi klienta.

W czym możemy pomóc?
Proszę wybrać swój kraj

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

Informacje o Textile Care
Ecolab współpracuje z pralniami profesjonalnymi, aby tworzyć kompleksowe rozwiązania w obszarach, w których ma to największe znaczenie. Obszerna wiedza i ponad 80 lat działalności w roli globalnego dostawcy pozwalają nam opracowywać nowe metody zarządzania pralniami komercyjnymi. Dzięki innowacyjnej technologii prania bazującej na analizie danych zapewniamy niezrównaną, spersonalizowaną obsługę i doradztwo, możliwość ciągłego doskonalenia i optymalizacji pracy całego zakładu oraz najlepsze rozwiązania w zakresie prania wodnego.

Historie sukcesu naszych klientów

Our search returned no results.

Rozwiązania w zakresie pralnictwa

Our search returned no results.