LongTermCare550

Długoterminowa opieka

Nasze kompleksowe rozwiązania w zakresie utrzymania czystości, zgodności z przepisami, bezpieczeństwa i wydajności operacyjnej mogą pomóc w dbaniu o komfort i bezpieczeństwo rezydentów przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności i zminimalizowaniu kosztów. Zapewniamy indywidualną obsługę i wsparcie, najlepsze na rynku innowacje oraz kompleksowe rozwiązania.
  1. Strona główna
  2. O nas
  3. Obsługiwane branże
  4. Healthcare & Life Sciences
  5. Opieka długoterminowa

Kontakt

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Global Headquarters
1 Ecolab Place
St. Paul, MN 55102

Godziny pracy Działu obsługi klienta: 24/7/365
Telefon Działu obsługi klienta: 1-800-352-5326

W przypadku pilnych zapytań prosimy o kontakt z Działem obsługi klienta pod numerem 1-800-352-5326

W czym możemy pomóc?
Proszę wybrać swój kraj

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

Utrzymanie czystości w domach opieki
Satysfakcja pensjonariuszy i wydajność operacyjna to kluczowe czynniki gwarantujące sukces. Nasze kompleksowe rozwiązania w dziedzinie utrzymania higieny i czystości połączone z najlepszą obsługą i specjalistycznymi szkoleniami czynią z Ecolab najlepsze źródło zaspokajania wszelkich potrzeb związanych z utrzymaniem czystości nieruchomości.
Czystość rąk

Właściwa higiena rąk może zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji i chorób przenoszonych przez żywność, pozwalając zagwarantować zdrowie oraz bezpieczeństwo gościom i pracownikom. Nasz system higieny rąk łączy w sobie skuteczne środki chemiczne, technologię i specjalistyczne szkolenia, które pomagają w zapewnieniu zgodności z przepisami.

CarpetCare1
Pielęgnacja dywanów
Najlepsze rozwiązania w branży, obsługa i szkolenia na miejscu u klienta chronią inwestycję i sprawiają, że dywany wyglądają jak nowe. Środki do czyszczenia ogólnego i punktowego zapewniają świeży i jednolity wygląd dywanów przy minimalnych czasach schnięcia.
hallwaytolobby
Pielęgnacja podłóg

Ecolab oferuje najwyższej jakości rozwiązania w zakresie czyszczenia i renowacji podłóg komercyjnych, w tym dywanów, drewna, laminatów i tapicerki, w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Pozwól nam pomóc Ci w sprostaniu oczekiwaniom gości i odwiedzających.

Mycie maszynowe

Ecolab korzysta z najnowocześniejszych wynalazków, aby dostarczać specjalne rozwiązania dla całego przedsiębiorstwa. Podchodzi również kompleksowo do działania zakładu, dzięki czemu pomaga klientom zyskiwać oczekiwane rezultaty czyszczenia i jednocześnie oszczędzać wodę, energię oraz koszty.

Liquidwarewashingfinal
Ręczne mycie naczyń

Oferowane przez Ecolab systemy mycia maszynowego pomagają uzyskać nieskazitelnie czyste naczynia, szkło i sztućce, co wywiera na gościach pozytywne wrażenie i zachęca ich do powrotu. Przedstawiciel Ecolab będzie ściśle z Państwem współpracować, aby wybrać właściwy produkt płynny lub stały, dopasowany do konkretnych potrzeb Państwa firmy.

TM_Laundry
Pralnie wewnętrzne
Ecolab współpracuje z klientami w celu opracowania programu prania na miejscu, wykorzystującego zaawansowane środki chemiczne i urządzenia, które pomogą zarządzać całkowitym kosztem prania, w tym zużyciem wody i energii. Program piorący powinien zapewniać świeżość i miękkość oraz higieniczną czystość, jednocześnie obniżając koszty eksploatacji.
ElderlyWomanwithDaughter
Eliminacja szkodników z myślą o długoterminowej opiece
Aby sprostać potrzebom swoich rezydentów, ośrodki opieki długoterminowej muszą spełnić szereg wyjątkowych warunków. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko jeden raz, dlatego nie pozwól, aby rezydenci i ich rodziny pomyśleli, że Twój ośrodek nie jest higieniczny lub bezpieczny.