LongTermCare550

Długoterminowa opieka

Nasze kompleksowe rozwiązania w zakresie utrzymania czystości, zgodności z przepisami, bezpieczeństwa i wydajności operacyjnej mogą pomóc w dbaniu o komfort i bezpieczeństwo rezydentów przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności i zminimalizowaniu kosztów. Zapewniamy indywidualną obsługę i wsparcie, najlepsze na rynku innowacje oraz kompleksowe rozwiązania.
  1. Strona główna
  2. O nas
  3. Obsługiwane branże
  4. Healthcare & Life Sciences
  5. Opieka długoterminowa

Kontakt

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Global Headquarters
1 Ecolab Place
St. Paul, MN 55102

Godziny pracy Działu obsługi klienta: 24/7/365
Telefon Działu obsługi klienta: 1-800-352-5326

W przypadku pilnych zapytań prosimy o kontakt z Działem obsługi klienta pod numerem 1-800-352-5326

W czym możemy pomóc?
Proszę wybrać swój kraj

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

featured healthcare solutions

Utrzymanie czystości w domach opieki
Satysfakcja pensjonariuszy i wydajność operacyjna to kluczowe czynniki gwarantujące sukces. Nasze kompleksowe rozwiązania w dziedzinie utrzymania higieny i czystości połączone z najlepszą obsługą i specjalistycznymi szkoleniami czynią z Ecolab najlepsze źródło zaspokajania wszelkich potrzeb związanych z utrzymaniem czystości nieruchomości.
Czystość rąk

Właściwa higiena rąk może zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji i chorób przenoszonych przez żywność, pozwalając zagwarantować zdrowie oraz bezpieczeństwo gościom i pracownikom. Nasz system higieny rąk łączy w sobie skuteczne środki chemiczne, technologię i specjalistyczne szkolenia, które pomagają w zapewnieniu zgodności z przepisami.

TM_Laundry
Pralnie wewnętrzne
Ecolab współpracuje z klientami w celu opracowania programu prania na miejscu, wykorzystującego zaawansowane środki chemiczne i urządzenia, które pomogą zarządzać całkowitym kosztem prania, w tym zużyciem wody i energii. Program piorący powinien zapewniać świeżość i miękkość oraz higieniczną czystość, jednocześnie obniżając koszty eksploatacji.
Mycie maszynowe

Ecolab korzysta z najnowocześniejszych wynalazków, aby dostarczać specjalne rozwiązania dla całego przedsiębiorstwa. Podchodzi również kompleksowo do działania zakładu, dzięki czemu pomaga klientom zyskiwać oczekiwane rezultaty czyszczenia i jednocześnie oszczędzać wodę, energię oraz koszty.

A long term care aid assisting an elderly woman.
Ecolab Long term care customer brochure

Our programs are designed specifically for Long Term Care. Our products help improve the health and safety of your community while helping to maximize operational efficiency.

 

CarpetCare1
Pielęgnacja dywanów
hallwaytolobby
Pielęgnacja podłóg
Liquidwarewashingfinal
Ręczne mycie naczyń
ElderlyWomanwithDaughter
Pest Elimination for LTC
gospodarka wodna
gospodarka wodna
Dishmachinelease3
dishmachines