1. Strona główna
  2. O nas
  3. Obsługiwane branże
  4. Healthcare & Life Sciences
  5. Opieka długoterminowa
LongTermCare550

Długoterminowa opieka

Nasze kompleksowe rozwiązania w zakresie utrzymania czystości, zgodności z przepisami, bezpieczeństwa i wydajności operacyjnej mogą pomóc w dbaniu o komfort i bezpieczeństwo rezydentów przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności i zminimalizowaniu kosztów. Zapewniamy indywidualną obsługę i wsparcie, najlepsze na rynku innowacje oraz kompleksowe rozwiązania.

Kontakt

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

Wyróżnione rozwiązania z zakresu ochrony zdrowia

Utrzymanie czystości w domach opieki
Satysfakcja pensjonariuszy i wydajność operacyjna to kluczowe czynniki gwarantujące sukces. Nasze kompleksowe rozwiązania w dziedzinie utrzymania higieny i czystości połączone z najlepszą obsługą i specjalistycznymi szkoleniami czynią z Ecolab najlepsze źródło zaspokajania wszelkich potrzeb związanych z utrzymaniem czystości nieruchomości.
Czystość rąk

Właściwa higiena rąk może zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji i chorób przenoszonych przez żywność, pozwalając zagwarantować zdrowie oraz bezpieczeństwo gościom i pracownikom. System higieny rąk Ecolab łączy w sobie skuteczność środków chemicznych, innowacyjnych technologii i specjalistycznych szkoleń, które pomagają w zapewnieniu zgodności z obowiązującymi przepisami dotyczącymi higieny rąk.

TM_Laundry
Pralnie wewnętrzne
Ecolab współpracuje z klientami na miejscu w celu opracowania programu prania, wykorzystującego profesjonalne środki chemiczne i urządzenia, który pomoże zarządzać całkowitym kosztem prania, w tym zużyciem wody i energii. Program piorący powinien zapewniać świeżość i miękkość oraz higieniczną czystość pranym tkaninom, jednocześnie obniżając koszty eksploatacji.
Mycie maszynowe

Ecolab korzysta z najnowocześniejszych technologii, aby dostarczać gotowe rozwiązania dla swoich klientów. Podchodzi również kompleksowo do działalności klienta, dzięki czemu pomaga uzyskać oczekiwane rezultaty czyszczenia i jednocześnie oszczędzać wodę, energię oraz koszty.

A long term care aid assisting an elderly woman.
Broszura dla ośrodków długoterminowej opieki

Nasze programy zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o długoterminowej opiece. Nasze produkty pomagają poprawić stan zdrowia oraz bezpieczeństwo społeczności, a także maksymalizować efektywność operacyjną.

 

CarpetCare1
Pielęgnacja dywanów
hallwaytolobby
Pielęgnacja podłóg
Liquidwarewashingfinal
Ręczne mycie naczyń
ElderlyWomanwithDaughter
Eliminacja szkodników dla długoterminowej opieki
gospodarka wodna
gospodarka wodna
Dishmachinelease3
Zmywarki gastronomiczne