1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Mycie CIP (Clean in Place)

Mycie CIP (Clean in Place)

INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO DLA PAŃSTWA SYSTEMU CIP

Procesy, wyposażenie i środki chemiczne do mycia na miejscu są krytycznymi elementami procesu utrzymania higieny w placówkach przemysłu spożywczego, zapewniając bezpieczeństwo żywności i wysoką jakość produktów. Metoda CIP czyszczenia wewnętrznych powierzchni wyposażenia placówki bez jego rozbierania składa się z jednego z najlepiej zautomatyzowanych procesów mycia w branży spożywczej.

Doświadczenie Ecolab z zakresu procesów i wyposażenia w zakresie mycia na miejscu (ang. Clean in Place) nie ma sobie równych. Nasze zespoły współpracują z klientami podczas opracowywania niestandardowych systemów CIP, by spełnić określone wymagania i wybrać odpowiednie rozwiązania z naszego portfolio środków chemicznych do mycia. Dopasowane rozwiązania optymalizują Państwa możliwości produkcyjne, zapewniają oszczędność operacyjną i spójne rezultaty poprzez maksymalizację wydajności placówki i poprawę bezpieczeństwa oraz jakości jej funkcjonowania.

Men Analyzing CIP Information
Udoskonalenie procesu CIP

Technologia 3D TRASAR™ dla mycia CIP zapewnia wgląd w problemy operacyjne poprzez monitorowanie 24/7 oraz sugerowanie działań naprawczych. Technologia 3D TRASAR™ dla CIP jest narzędziem diagnostycznym do weryfikowania najważniejszych parametrów dla każdego mycia na miejscu (CIP) i ostrzega Państwa o wszelkich odstępstwach od zadanej specyfikacji. Zyskują Państwo wydajność CIP, zapewniającą spójniejsze wyniki przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia wody, energii i odpadów.

Programy, produkty, sprzęt i usługi do mycia CIP (Clean-in-Place)

Poznaj nasze oferty mycia CIP (Clean in Place)