FoldedTowelsonBed

Profesjonalny system środków piorących Ecobrite

Spełnianie oczekiwań klientów

Nasze rozwiązania pomagają placówkom na całym świecie zoptymalizować ich działalność pralniczą oraz zapewnić swoim klientom najlepsze możliwe usługi pralnicze dla ich gości. Pomagamy Państwu uzyskać czyste, białe i świeże tkaniny, których oczekują klienci i goście. System Ecobrite łączy wysokiej jakości produkty z automatycznymi systemami dozowania, wspieranymi przez nasz światowej klasy serwis, oferując najlepsze, bezpieczne i skuteczne rezultaty czyszczenia.  

Satysfakcja klienta

Każdego dnia nasza skóra styka się z wypranymi tkaninami — od ubrań, przez obrusy, po prześcieradła i ręczniki. Wygląd, miękkość i zapach tych materiałów może wpłynąć na postrzeganie Państwa firmy przez klientów lub gości. Bez względu na to, czy jest to placówka opieki, zakład gastronomiczny, czy hotel, czystość jest kluczowym czynnikiem wpływającym na zadowolenie klienta, a pranie jest jednym z podstawowych elementów wpływających na wydajność sprzątania.


Czyste, białe i świeże tkaniny

Ecobrite low temp images

Program niskotemperaturowego prania Ecobrite Low Temp

Nasze wydajne, zrównoważone środki do prania, które zwiększają wydajność czyszczenia, zapewniają kontrolę dezynfekcji i wydajność operacyjną od 20°C. Linia zapewnia:

 • Doskonałą wydajność prania w niskich temperaturach
 • Wyjątkowa biel po każdym praniu
 • Wydłużenie żywotności tkanin
 • Optymalizację kosztów wody i energii
 • Zmniejszenie emisji dwutlenku węgla
 • Certyfikat EU Ecolabel dla środków piorących
 • Dezynfekcję zgodną z BPR
Ecobrite images

Program prania Ecobrite

Nasz program prania Ecobrite to elastyczne rozwiązanie dla Państwa pralni. Linia zapewnia: 

 • Szeroką gamę środków w płynie
 • Doskonałe rezultaty na WSZYSTKICH RODZAJACH tkanin, nawet delikatnych
 • Kontrolowane dozowanie dzięki precyzyjnym urządzeniom dozującym
 • Precyzyjną kontrolę zużycia 
 • Ekologiczne certyfikaty
 • Wszechstronne rozwiązanie dla wszystkich klientów
 • Idealne nadaje się do wsadów o masie od 12 kg

Wspieranie działalności pralni

Pomagamy zwiększyć wydajność i wspieramy pralnie w ich efektywnym działaniu przez optymalizację zużycia wody i energii. Oferujemy w pełni skuteczną dezynfekcję oraz utrzymujemy tekstylia (także te delikatne) w czystości, bieli, miękkości i czystości — to możliwe dzięki naszym innowacyjnym programom prania.

 


Produkty Ecobrite

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi produktami.


Powiązane programy

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi programami.

Young girl sneezing into a facial tissue

Okresowa ochrona przed wirusami

Zdrowie publiczne i sukces działalności zawsze idą w parze. Zadbaj o zdrowie ludzi i swojego biznesu w okesie przeziębień i grypy, korzystając z zasobów ekspertów, rozwiązań oraz zarejestrowanych produktów o udowodnionej skuteczności w walce z przeziębieniem, grypą, SARS-CoV-2 i norowirusem.

Female white TM talking with white male chef about dishware

Programy wspierane przez obsługę na najwyższym poziomie

Przedstawiciele Ecolab wraz z zespołem naukowców i branżowych specjalistów świadczą regularny serwis, obsługują sprzedaż i zapewniają wsparcie, a także prowadzą szkolenia i inspekcje w obiektach klientów. Pomagamy klientom zmniejszać zużycie mediów, optymalizować nakład pracy oraz poprawiać funkcjonowanie i wydajność całej organizacji.

sustainabilityreport

Nasz wpływ na zrównoważony rozwój

W Ecolab zrównoważony rozwój stanowi integralną część wszystkiego, co robimy. Za sprawą technologii, informacji, usług świadczonych bezpośrednio u klienta i szkoleń pomagamy firmom na całym świecie w osiąganiu świetnych wyników biznesowych, zwiększając jednocześnie pozytywne oddziaływanie środowiskowe i społeczne. To, co robimy — i jak to robimy — ma znaczenie, również dla naszych pracowników, klientów i społeczności.

Ecolab Healthcare mailing list registration

Newsletter

Prosimy o zapisanie się do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi innowacjami, badaniami, wskazówkami, wydarzeniami i usługami, które pomagają utrzymać czyste i bezpieczne środowisko, zwiększają wydajność operacyjną i ułatwiają osiąganie celów związanych ze zrównoważonym rozwojem.