Ecobrite Low Temp Landing Page Image

Ecobrite Low Temp 
w niskich temperaturach

Pomaga świadomie przemyśleć działanie profesjonalnej pralni i osiągnąć cele zrównoważonego rozwoju.

Nasze profesjnonalne, zrównoważone środki do prania, które zwiększają wydajność czyszczenia, zapewniają kontrolę dezynfekcji i wydajność operacyjną przy 20°C. Ten wysokowydajny program prania pomaga uzyskać wolne od wirusów (od 30°), czyste, miękkie, świeże tkaniny i pościel, których oczekują Twoi goście i mieszkańcy, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii i wody. 

 

Czyste i świeże tkaniny

Nasz płyn do prania oferuje wiele poziomów działania ze stałymi rezultatami dzięki innowacyjnym kombinacjom składników powierzchniowo czynnych.

  • Środek do prania w niskich temperaturach
  • Doskonała wydajność prania 
  • Wyjątkowa biel po każdym praniu
  • Doskonała ochrona kolorów i tkanin
  • Wydłużony okres eksploatacji materiałów
  • Certyfikat UE Ecolabel dla środków Ecobrite Magic Emulsion Clean i Ecobrite Delicate Clean
  • Zgodna z BPR dezynfekcja bakteryjna od 20° i dezynfekcja antywirusowa od 30°
Dowiedz się więcej – Zobacz informacje prasowe

 


Linia produktów Ecobrite Low Temp

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi produktami.

 

Wspieranie Manchesteru United w pralni

Ecolab pomaga, aby czerń pozostała czarna, biel biała, a czerwień czerwona. Wspieramy Manchester United w pralni, dbając o ich stroje pranie po praniu oraz mecz po meczu. Legendarny Albert Morgan opowiada o znaczeniu czystego stroju w przygotowaniu do meczu i o tym, jak firma Ecolab wspiera jego działania pralnicze.

Nasze środki do prania w niskich temperaturach są także dostępne dla innych branż, takich jak szpitale, hotele, gastronomia, zakłady opieki długoterminowej i wiele innych. 


 


Powiązane programy

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi programami.

Young girl sneezing into a facial tissue

Okresowa ochrona przed wirusami

Zdrowie publiczne i sukces działalności zawsze idą w parze. Zadbaj o zdrowie ludzi i swojego biznesu w okesie przeziębień i grypy, korzystając z zasobów ekspertów, rozwiązań oraz zarejestrowanych produktów o udowodnionej skuteczności w walce z przeziębieniem, grypą, SARS-CoV-2 i norowirusem.

Female white TM talking with white male chef about dishware

Programy wspierane przez obsługę na najwyższym poziomie

Przedstawiciele Ecolab wraz z zespołem naukowców i branżowych specjalistów świadczą regularny serwis, obsługują sprzedaż i zapewniają wsparcie, a także prowadzą szkolenia i inspekcje w obiektach klientów. Pomagamy klientom zmniejszać zużycie mediów, optymalizować nakład pracy oraz poprawiać funkcjonowanie i wydajność całej organizacji.

sustainabilityreport

Nasz wpływ na zrównoważony rozwój

W Ecolab zrównoważony rozwój stanowi integralną część wszystkiego, co robimy. Za sprawą technologii, informacji, usług świadczonych bezpośrednio u klienta i szkoleń pomagamy firmom na całym świecie w osiąganiu świetnych wyników biznesowych, zwiększając jednocześnie pozytywne oddziaływanie środowiskowe i społeczne. To, co robimy — i jak to robimy — ma znaczenie, również dla naszych pracowników, klientów i społeczności.

Ecolab Healthcare mailing list registration

Newsletter

Prosimy o zapisanie się do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi innowacjami, badaniami, wskazówkami, wydarzeniami i usługami, które pomagają utrzymać czyste i bezpieczne środowisko, zwiększają wydajność operacyjną i ułatwiają osiąganie celów związanych ze zrównoważonym rozwojem.


Przypisy

  1. 21% redukcji w oparciu o zmniejszenie współczynnika kąpieli z 1,5 do 1,4, aż do 66% dla pełnego połączenia programów EQP + CHEM/Process .
  2. W oparciu o obniżenie temperatury z 60° do 20° podczas prania delikatnych / lekko zabrudzonych tkanin
  3. Zmiana z 60° 1:5 proporcji kąpieli z liniowym perystaltycznym systemem dozowania na proporcję 40° 1:4 z systemem dozowania płynów Evoclean