Pomyśl o zieleni i sięgnij po błękit

Ecolab wprowadza linię Ecobrite Low Temp – nowy, skuteczny i zrównoważony program dla pralni wewnętrznych.

15 kwietnia 2022 r.
Canisters of Ecobrite Low Temp products

Ecobrite Low Temp zwiększa wydajność i efektywność operacyjną w połączeniu z najlepszym, zrównoważonym wpływem na środowisko.

Jeśli chodzi o opracowywanie profesjonalnych rozwiązań do prania i konserwacji tekstyliów w pralniach wewnętrznych, jest oczywiste, że czystość i komfort, jakość oraz bezpieczeństwo są na szczycie naszej listy priorytetów. Jednak zrównoważony rozwój szybko przesuwa się w górę tej listy i musimy nadać mu taką samą rangę.

Coraz ważniejsza staje się umiejętność identyfikowania produktów oraz usług, które są prawdziwie zrównoważone i tworzą odpowiedni świat dla przyszłych pokoleń. Tak samo jak zrównoważony rozwój stał się słowem modnym, które często jest nadużywane, tak paradoksalnie termin „greenwashing” również zyskuje negatywne konotacje marketingowe. „Zielone” reklamy produktów i usług danej firmy często obiecują niesprawdzone korzyści dla środowiska oraz naszego zdrowia. Warto dlatego przyjrzeć się, w jaki sposób używa się słowa „zielony” jako symbolu dbałości o naturę i środowisko oraz zapytać, czy białe fartuchy naprawdę są nieskazitelnie czyste.

Profesjonalny system dla pralni wewnętrznych do prania niskotemperaturowego

Nasza skóra codziennie styka się z materiałami, a to, jak wygląda, jaka jest w dotyku i jak pachnie odzież, wpływa na to, jak postrzegamy osoby, które ją noszą. Niezależnie od tego, czy mówimy o hotelach, restauracjach, czy obiektach ochrony zdrowia, higiena ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia zadowolenia gości oraz mieszkańców. Czyste tekstylia odgrywają tu kluczową rolę.

Lepsze wyniki i bardziej wydajne procesy czyszczenia także są istotnymi czynnikami decydującymi o sukcesie komercyjnym pralni wewnętrznych.

Ecobrite Low Temp – nowy, wydajny i zrównoważony system środków piorących od Ecolab to profesjonalna odpowiedź na te wyzwania. System ten łączy najwyższej jakości produkty z precyzyjnymi, zautomatyzowanymi rozwiązaniami dozującymi oraz najwyższej klasy obsługą, które zapewniają kompleksowe, skuteczne czyszczenie i dezynfekcję już od 40°C nawet w przypadku delikatnych tkanin. Produkty Ecobrite Low Temp wykorzystują innowacyjne formuły, aby stale otrzymywać skuteczne rezultaty, nawet w tak niskiej temperaturze, łącząc najwyższej klasy czyszczenie i dezynfekcję tekstyliów ze zrównoważonym rozwojem – zapewniając najlepsze z obu kategorii.

Innowacyjna mieszanka środków powierzchniowo czynnych w naszym łagodnym środku Ecobrite Delicate Clean sprawia, że jest on idealny do łagodnego czyszczenia delikatnych tkanin, takich jak wełna, wiskoza i poliester.

Środek Ecobrite Delicate Finish został opracowany specjalnie do stosowania w połączeniu z Ecobrite Delicate Clean, aby nadać tkaninom miękkości i delikatności. Ecobrite Delicate Finish chroni również strukturę włókien i zapobiega kurczeniu się, mechaceniu i filcowaniu.

Nasz nowy produkt Ecobrite Magic Emulsion Clean to wysoce skoncentrowany, czysty środek, który usuwa tłuszcz oraz uporczywe plamy, nawet w praniu w temperaturze zaledwie 40°C. Starannie skomponowane składniki chronią strukturę tkanin i zapewniają doskonałą biel.

Dopełnieniem naszego innowacyjnego systemu środków piorących jest Ecobrite Des – wyjątkowo skuteczny środek dezynfekujący i wybielający na bazie tlenu. Doskonała formuła łącząca substancje czynne z kwasami nadoctowym i peroksyoktanowym gwarantuje niezawodną dezynfekcję i skuteczną ochronę przed bakteriami, drożdżami, grzybami i wirusami.

Środek Ecobrite Low Temp nie tylko gwarantuje pranie, które jest białe, czyste, miękkie i świeże, ale także sprawia, że pralnie wewnętrzne funkcjonują w sposób bardziej zrównoważony.

Materiały są trwalsze dzięki zrównoważonym środkom powierzchniowo-czynnym i substancjom aktywnym, a doskonałe rezultaty prania, nawet w niższych temperaturach, pozwalają zmniejszyć zużycie wody i energii. Produkty z serii Ecobrite spełniają rygorystyczne normy zrównoważonego rozwoju, a Ecobrite Delicate Clean i Ecobrite Magic Emulsion Clean otrzymały certyfikacje EU Ecolabel.


Ecolab jest światowym liderem i niezawodnym partnerem w zakresie rozwiązań z dziedziny wody, higieny i zapobieganiu zakażeniom. Nasz plan na rok 2030 definiuje rozwiązania i usługi, które zobowiązują nas do myślenia i działania w sposób ekologiczny, a także do stosowania innowacyjnego podejścia w celu określenia nowych sposobów wdrażania zrównoważonych rozwiązań i metod, aby uczynić świat czystszym, bezpieczniejszym i zdrowszym miejscem, tak abyśmy mogli współpracować z klientami w celu osiągnięcia zrównoważonych wyników operacyjnych. Profesjonalny system Ecobrite Low Temp dla pralni wewnętrznych to kolejny kamień milowy na naszej drodze.

Heidi Busch
Manager marketingu ds. gastronomii i pralni wewnętrznych

 

Powiązane informacje