Uniwersalne środki czyszczące

Uniwersalne środki czyszczące

Posiadanie odpowiedniego programu higieny jest doskonałym sposobem na maksymalne zwiększenie wydajności. Innowacyjne rozwiązania oferowane przez Ecolab sprawią, że efekty sprzątania spełnią Państwa oczekiwania i zadowolą gości.

Najlepszy program utrzymywania czystości

Dziewięćdziesiąt procent podróżnych unika hoteli określanych jako „brudne”. W Ecolab rozumiemy znaczenie szkoleń i pomagamy naszym klientom zapewniać czyste, bezpieczne i zachęcające środowisko dla gości. Niezależnie od charakteru zadań z zakresu utrzymania czystości program Ecolab zapewnia doskonałe i spójne wyniki, by ułatwić personelowi sprzątanie i zwiększyć jego wydajność.

Oasis Pro Range

OASIS PRO

Dla uzyskania oczekiwanych rezultatów potrzebna jest odpowiednia gama produktów. Linia Oasis Pro została specjalnie stworzona dla zapewnienia personelowi sprzątającemu odpowiednich produktów, akcesoriów czyszczących i materiałów szkoleniowych do utrzymania czystości.

MAXX2

To bezpieczne rozwiązanie gwarantujące maksymalną skuteczność czyszczenia. Maxx2 gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania i podnosi skuteczność mycia dzięki stosowaniu roztworów w niskim stężeniu, co wpływa na redukcję kosztów sprzątania i odpadów opakowaniowych.

Dodatkowe rozwiązania dla służby pięter

Broszury do pobrania

Więcej informacji na temat programów utrzymania czystości Ecolab oraz tego, w jaki sposób gwarantują one najlepsze i spójne wyniki czyszczenia, zapewniając bezpieczne i komfortowe środowisko, można znaleźć w broszurach produktowych poniżej.