1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Nasza oferta
  4. Uniwersalne środki czyszczące
Uniwersalne środki czyszczące

Uniwersalne środki czyszczące

Posiadanie odpowiedniego programu higieny jest doskonałym sposobem na maksymalne zwiększenie wydajności. Innowacyjne rozwiązania oferowane przez Ecolab sprawią, że efekty sprzątania spełnią Państwa oczekiwania i zadowolą gości.

Najlepszy program utrzymywania czystości

Dziewięćdziesiąt procent podróżnych unika hoteli określanych jako „brudne”. W Ecolab rozumiemy znaczenie szkoleń i pomagamy naszym klientom zapewniać czyste, bezpieczne i zachęcające środowisko dla gości. Niezależnie od charakteru zadań z zakresu utrzymania czystości program Ecolab zapewnia doskonałe i spójne wyniki, by ułatwić personelowi sprzątanie i zwiększyć jego wydajność.

Oasis Pro Range
OASIS PRO

Dla uzyskania oczekiwanych rezultatów potrzebna jest odpowiednia gama produktów. Linia Oasis Pro została specjalnie stworzona dla zapewnienia personelowi sprzątającemu odpowiednich produktów, akcesoriów czyszczących i materiałów szkoleniowych do utrzymania czystości.

MAXX2
To bezpieczne rozwiązanie gwarantujące maksymalną skuteczność czyszczenia. Maxx2 gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania i podnosi skuteczność mycia dzięki stosowaniu roztworów w niskim stężeniu, co wpływa na redukcję kosztów sprzątania i odpadów opakowaniowych.

Dodatkowe rozwiązania dla służby pięter

HousekeepingProgramFreshStart
Program utrzymania czystości

Program pomaga zapewnić czyste, bezpieczne i zachęcające środowisko, które chroni Państwa reputację.

Restroomwithtwocountermountedsinks
Sprzątanie umywalni
Czystość łazienek jest najważniejszym czynnikiem zapewniającym bezpieczeństwo Państwa marce.

 

Neutralizacja zapachów
Czyste i zachęcające środowisko od momentu przybycia gościa.
Narzędzia do utrzymywania czystości
Rozumiemy znaczenie wydajności pracy przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa pracowników.
Broszury do pobrania
Więcej informacji na temat programów utrzymania czystości Ecolab oraz tego, w jaki sposób gwarantują one najlepsze i spójne wyniki czyszczenia, zapewniając bezpieczne i komfortowe środowisko, można znaleźć w broszurach produktowych poniżej.