Susan Youngquist

Susan Youngquist

KWALIFIKACJE:

  • Ponad 35 doświadczenia w projektowaniu, walidacji, badaniach i rozwoju, zarządzaniu projektami oraz produkcji w branży środków higieny osobistej i suplementów diety
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie utrzymania czystości, procesów, sprzętu i walidacji placówek
  • Inżynier — Technologia chemiczna, Uniwersytet Michigan w Ann Arbor w stanie Michigan

Susan Youngquist
Konsultant techniczny i kierownik ds. walidacji produktów do higieny osobistej, Ameryka Północna

Susan jest ekspertką w zakresie procesów CIP oraz COP, oceny placówek, spostrzeżeń GMP, walidacji sprzątania oraz optymalizacji procesu CIP. Jako globalna konsultanta techniczna, Susan ma doświadczenie w opracowywaniu i zarządzaniu programem walidacji procesu mycia w branżach higieny osobistej, suplementów diety i konopi indyjskich.

Susan ma rozległe doświadczenie zawodowe (35 lat) w produkcji, zarządzaniu projektami, badaniach i rozwoju oraz projektowaniu w branży produktów konsumenckich. Dzięki nabytemu doświadczeniu Susan potrafi efektywnie zrozumieć problemy klientów związane z procesem mycia, a następnie zastosować technologie i środki chemiczne Ecolab w celu osiągnięcia jak najwyższej wartości dla klienta. Zidentyfikowanie rozwiązania jest tylko częścią wyzwań stojących przed uregulowanymi branżami, ponieważ kontrola i walidacja zmian często stanowią barierę w ciągłej implementacji usprawnień u klientów.

Susan wykorzystuje swoją wiedzę na temat wymagań regulacyjnych w zakresie walidacji procesu mycia i pomaga przeprowadzić klientów przez proces wprowadzania zmian w celu przyspieszenia walidacji, co ostatecznie przekłada się na realną wartość.