Marcel Korevaar

Marcel Korevaar

KWALIFIKACJE:

  • Ponad 21 lat doświadczenia w Ecolab w zarządzaniu łańcuchem dostaw, optymalizacji i walidacji procesów mycia w branży higieny osobistej, mleczarskiej, farmaceutycznej i biotechnologicznej
  • 7 lat doświadczenia w zakładzie produkcji detergentów w Ecolab
  • Przed objęciem stanowiska konsultanta technicznego Marcel przez 13 lat był kierownikiem ds. relacji z klientem odpowiedzialnym za sprzedaż i usługi dla branży Life Sciences w Holandii
  • Tytuł licencjata w dziedzinie technologii chemicznej i przemysłu procesowego

Marcel Korevaar
Konsultant techniczny i kierownik ds. walidacji produktów higienicznych, UE

Marcel jest specjalistą w dziedzinie mycia CIP i COP, specjalizującym się w ocenie zakładów, wglądzie w proces GMP, walidacji mycia, optymalizacji procesu CIP i szkoleniach na miejscu.

Jako konsultant techniczny, Marcel posiada duże doświadczenie w opracowywaniu bezpiecznych programów walidacji i optymalizacji CIP na drodze identyfikacji zagrożeń związanych z zanieczyszczeniem, wynikających z budowy zakładu, personelu, maszyn i/lub metod.

Przez lata Marcel pracował nad wieloma udanymi projektami, których celem było uzyskanie wartości dla klientów. Oferując klientom poprawę jakości i innowacje w zakresie procesów mycia, Marcel wspiera ich w osiąganiu efektywności prowadzonej działalności.

Marcel pasjonuje się dostarczaniem rozwiązań dla organizacji, wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę, aby za każdym razem osiągać najlepsze rezultaty. Na swoim obecnym stanowisku w Ecolab Life Sciences Marcel zapewnia wgląd i wsparcie dla klientów z branży produktów higienicznych.