Madison Hoal

Madison Hoal

KWALIFIKACJE:

  • Inżynier mikrobiologii
  • Ponad 5 doświadczenia w przemyśle farmaceutycznym
  • Tymczasowy audytor zgodności z GMP akredytowany przez IRCA
  • Członkini stowarzyszenia Parenteral Drug Association i American Society for Microbiology

Madison Hoal
Globalny konsultant techniczny

Madison jest mikrobiologiem farmaceutycznym z doświadczeniem w produkcji różnego rodzaju produktów, w tym niesterylnych płynów, produktów stosowanych miejscowo oraz sterylnych produktów do iniekcji.

Doświadczenie Madison obejmuje pracę zespołową nad projektem i kwalifikacją placówki produkującej lek kliniczny. Madison może pochwalić się swoim doświadczeniem przy opracowaniu programu kontroli środowiskowej dla aseptycznej placówki produkcyjnej z certyfikatem ISO, gdzie założyła laboratorium mikrobiologiczne. Jest również odpowiedzialna za obejmujące cały zakład działania szkoleniowe w zakresie antyseptyki oraz programy poszerzania kwalifikacji.

Madison prowadziła liczne badania w zakresie niezgodności w kontroli środowiskowej, wykorzystujące zarządzanie ryzykiem w celu zidentyfikowania i ograniczenia ryzyka zanieczyszczenia produktów. Wprowadziła ważne zmiany do projektu zakładu, procedur i szkoleń personelu, by zoptymalizować proces produkcyjny i zminimalizować ryzyko zanieczyszczenia produktów.